14 tvirčiausių Zodiako porų – ar jūsų pora tarp jų?

Atrodo, kvaila potencialaus partnerio (-ės) klausti, koks jo (jos) Zodiako ženklas, vis dėlto perskaičius asmenybių apibūdinimus, jų tikslumas gali šokiruoti. Tiesą sakant, netgi yra tikima, kad nuo ženklų suderinamumo priklauso santykių eiga ir kokybė.

Pateikiame geriausius porų derinius pagal Zodiako ženklus. Perskaitę mūsų patarimus ko gero potencialaus (-ios) partnerio (-ės) ieškosite tik tarp tobulai su jumis suderinamų ženklų. O net jeigu ir ne – juk smagu vien galvoti apie tai, ar ne?

Svarstyklės ir Liūtas

Ir Svarstyklės, ir Liūtai labai linkę bendrauti. Jie mėgsta linksmintis, rengti vakarėlius, juose dalyvauti ir būti dėmesio centre. Liūtams visada reikia dėmesio, o Svarstyklės gali jį suteikti.

Dvyniai ir Svarstyklės

Dvynius ir Svarstykles dažniausiai sieja intensyvus seksualinis ryšys. Jų santykiai dažniausiai užsimezga greit, būna intensyvūs. Jie abu stengsis kurti ramybės, harmonijos kupiną atmosferą.

Avinas ir Vandenis

Šių dviejų ženklų sąjungos pavydi visi aplinkiniai: jų santykiai kupini nuotykių, nevaržomi, persmelkti džiaugsmo.

Avinas ir Vėžys

Avinas drąsus ir ryžtingas, tad Vėžio ženklo atstovus dažniausiai žavi ir įkvepia jų energija.

Avinas ir Žuvys

Žuvys ir Avinas dažniausiai labai tinka į porą, nes Žuvys dažniausiai noriai prisiima pasyvesnio partnerio vaidmenį ir leidžia Avinui būti lyderiu (-e).

Vėžys ir Žuvys

Šie du vandens ženklai yra jautrūs ir supratingi, tad iš visų jėgų stengsis vienas kito neįskaudinti.

Jautis ir Vėžys

Šie ženklai papildo vienas kitą, nes jie puikiai vienas kitą supranta. Be to, abiems svarbiausi tie patys dalykai: šeima, namai, stabilumas.

Jautis ir Ožiaragis

Jaučius žavi Ožiaragių darbo etika ir humoro jausmas, o Ožiaragis vertina malonią ir jautrią Jaučio prigimtį.

Šaulys ir Avinas

Šauliai nemėgsta dramų, jiems patinka džiaugtis gyvenimu. Avino ženklo atstovai mėgsta bendrauti, tad ši pora potencialiai yra labai suderinama.

Liūtas ir Šaulys

Liūtai yra kiek užsispyrę, bet Šauliams imponuoja jų pasitikėjimas savimi, tad jie noriai padės Liūtui rasti praktinį problemų sprendimą.

Mergelė ir Ožiaragis

Mergelės mąslios, intravertiškos, tačiau labai nuoširdžios ir atviros. Praktiškasis Ožiaragis santykiuose tai labai vertina.

Vandenis ir Dvyniai

Dvyniai dievina idėjas, o Vandeniai kūrybingi. Tokia pora mokės kartu įveikti sunkumus ir džiaugtis sėkme.

Liūtas ir Dvyniai

Šių dviejų ženklų sąjungos laukia amžinas nuotykis. Dvyniai yra vienintelis ženklas, galintis pristabdyti Liūto impulsyvumą.

Skorpionas ir Liūtas

Skorpionai aštrialiežuviai, linkę pavyduliauti, o kadangi Liūtai mėgsta būti dėmesio centre, šiai porai bent jau niekada nebus nuobodu – jų ryšys bus kupinas dramų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis