Savaitės horoskopas: atrodys, kad atėjo juodas gyvenimo periodas

Astrologinė prognozė gegužės 30 - birželio 5 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitė nebus paprasta, ji atneš problemų tiems, kas įpratęs lengvai visko pasiekti ar naudotis draugų pagalba. Jausite, kad vis nesiseka, lyg užplaukęs juodas gyvenimo periodas, kurio pabaigos nematyti. Tačiau nenusiminkite: bus ir sėkmingų akimirkų, kurias derėtų maksimaliai efektyviai išnaudoti.

Labai svarbu neprarasti savidisciplinos: būtent ji leis išvengti klaidų ir neapgalvotų poelgių, dėl kurių ateityje tektų gailėtis.

Iki trečiadienio situaciją gelbės humoro jausmas, o vėliau patartina rimtai vertinti bet kokius darbus.

Antroji savaitės pusė palanki išmokti naujų dalykų, įgyti naujos vertingos patirties. Tuo metu išaiškės paslaptys, bet kokia informacija sklis greitai ir netikėtai jums patiems. Tad jei turite paslapčių, pasistenkite jas labiau pasaugoti.

SAVAITĖS HOROKSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Ši savaitė bus malonesnė, jei nereikės teisintis dėl per didelio atsipalaidavimo, netvarkos ar padaryto nuostolio. Pasistenkite nesiblaškyti dirbdami ir bendraudami, saugokitės sukčių, vagių. Antroje periodo pusėje pavyks nemažai nuveikti, jei laikysitės konkretaus plano ir tikrinsite gaunamą informaciją. Šeštadienis verste vers kai ką užbaigti, sudėlioti taškus, padaryti išvadas. Sekmadienį prasidedės mėnulio jaunatis, o tai reiškia, kad nuotaikos, potencialas, siekiai fiksuosis ir turės tendenciją realizuotis.

JAUTIS

Šią savaitę seksis tvarkyti juridinius bei su mokslu ir užsieniu susijusius reikalus, ruošti publikacijas, mokslinius straipsnius, sakyti kalbas. Visgi viešumas ir šurmulys labai vargins, o pervargę lengvai padarysite klaidų, kurios gali būti nuostolingos. Tiktų užsiimti kūrybine veikla. Savaitgalį jums turbūt rūpės nuomos, pirkimų-pardavimų aktualijos. Norima nauda mažai tikėtina. Į aferas verčiau nesivelkite. Sekmadienį galima pradėti galvoti apie naujus užmojus, bet skuboti veiksmai nepatartini.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio jus nervins rutina ir norėsis įvesti kitokią tvarką. Pradėti bus nesunku, bet tęsti gali nepavykti. Apdairiai elkitės su pinigais, nesukčiaukite bei saugokitės nesąžiningų žmonių. Tikėtini nesusipratimai bendraujant su priešinga lytimi. Savaitgalį būsite labai emocionalūs, nerimastingi, o tai nestiprins nei pasitikėjimo jumis, nei santykių darnos. Jums atrodys, kad svarbūs santykiai atšalo, o artimi žmonės jūsų nesupranta. Bent jau sekmadienį, prasidedant jaunačiai, pasistenkite mąstyti pozityviai.

VĖŽYS

Šią savaitę neblogai seksis dirbantiems protinį darbą bei ieškantiems tiesos ir gyvenimo prasmės. Galite atrasti savo pašaukimą, sutikti išmintingą žmogų. Vis dėlto nemaža ir saviapgaulių, tuščių iliuzijų tikimybė. Galima tam tikra kūrybinė arba meilės krizė. Savaitgalį apskritai nepageidausite bendravimo, žmonių susibūrimų. Galite stokoti energijos ar kiek negaluoti dėl alergijos, apsinuodijimo ar kt. Būkite atlaidesni sau ir kitiems dėl savaitgališko patinginiavimo, atsiribojimo, tačiau venkite svaigalų ir kvaišalų.

LIŪTAS

Šią savaitę staigmenos galite tikėtis iš aistros objekto, sutuoktinio, vaiko arba verslo partnerio, tačiau ji nebūtinai bus maloni. Gali apimti nusivylimo jausmas. Tačiau šiuo metu galite susidomėti nauja veikla, mokymo kursais ar filosofine teorija. Tai padės nukreipti dėmesį nuo slegiančių minčių. Savaitgalio dienomis jausite draugystės, susitikimų, kompanijų poreikį. Regis, ne visiems darysite gerą įspūdį, gali kilti apkalbų dėl jūsų elgesio ir žodžių. Sekmadienį nusiteikite kuo pozityviau.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio pasižymėsite darbe, versle, tačiau teks derinti skirtingus interesus. Galbūt šiuo metu tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Per daug nerizikuokite, nes aplink jus gausu nesąžiningų žmonių, gebančių vedžioti už nosies, manipuliuoti. Yra pavojus, kad, vengdami konfrontacijos, jiems pasiduosite. Šeštadienį stengsitės užbaigti kai kuriuos planinius darbus, ir tai išties pravartu padaryti. Sekmadienį jau planuokite naujus žingsnius ir nepraraskite optimizmo, jei matysite, kad tikslą pasiekti nėra lengva.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę tikėtinas produktyvus pokalbis su darbdaviu, įtakingu veikėju ar valdininku. Tvarkykite dalykinius reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl tarpininkavimo ar juridinės konsultacijos. Visgi nuo savaitės vidurio augs įtampa, daugės nesusipratimų darbe ir asmeniniuose santykiuose. Žeis kritika. Savaitgalį norėsis lėkti kuo toliau nuo rutinos. Per skubėjimą galite kažką pamiršti ir dėl to turėti šiokių tokių keblumų. Jeigu sekmadienį pradėsite su optimizmu, visą mėnesį gyvensite su polėkiu.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio pasižymėsite kūrybingumu. Galbūt atsiras galimybių kažką pakeisti savo gyvenime, meilės reikaluose. Nepraleiskite progos sudaryti naudingą sandorį, įsidarbinti ar paskirti pasimatymą. Gali subręsti būtinybė pasitikrinti sveikatą, pasidaryti tyrimus. Neatidėliokite, ypač jei prastai jaučiatės. Visgi periodo pabaiga bus keistoka. Labiau saugokite vaikus, turtą, santaupas. Savaitgalį nuostolių tikimybė niekur nedings, juolab, kad ūgtes noras išlaidauti. Galbūt ne jums, o jūsų antrajai pusei (iš bendro biudžeto).

ŠAULYS

Nuo pirmadienio tikėtinas romantiškas polėkis, malonios pagundos. Galite gauti pakvietimą į pobūvį ar pasimatymą. Lengvabūdiškas nuotykis, slapta klasta gali rimtai pakenkti brandžiam ryšiui. Rizikuoti nederėtų ir finansų, turto reikaluose. Savaitgalis bus prieštaringas, nes prieštaringai banguos jūsų nuotaikos bei santykiai su aplinkiniais. Kažkam atrodys, kad pervertinate save, o kitų neįvertinate, elgiatės nedraugiškai, šaltai ar arogantiškai. Jei sugebėsite pataisyti įspūdį, pagerinti santykius, viskas pakryps geresne linkme.

OŽIARAGIS

Šią savaitę pravartu daug ką aptarti, ypač jei tai susijęs su švietimu, leidyba, informatika. Galite gauti neblogą pasiūlymą arba lauktą laišką. Tačiau verslo, nuosavybės reikaluose nepasikliaukite pirmu impulsu. Tikrinkite visą informaciją, sąlygas, nes lengva apsigauti. Savaitgalį prisigalvosite visokių pareigų, darbų ir patys graušitės, jei nepavyks visko nuveikti. Galite ir sveikatai pakenkti. Bent jau sekmadienį gebėkite pasidžiaugti tuo, kas jau pavyko ir patikėti, kad tikslą po truputį pasieksite be perdėtų pastangų.

VANDENIS

Šią savaitę pokalbiai suksis apie naujos veiklos ar verslo galimybes, perspektyvas. Išvadų nedarykite, galutinių sprendimų nepriimkite, nes prie šių temų dar teks grįžti ir tobulinti. Regis, piniginę gerokai palengvins vaikų ir kito šeimos nario poreikiai ar problemos. Arba pajusite nesąžiningos aferos pasekmes. Savaitgalį kils ūpas pramogauti, reikštis sporto srityje ar ant scenos arba palaikyti kažko siekiančius vaikus, partnerį. Galite kiek per daug išleisti pinigų. Visgi įspūdžių ir energijos pasisemsite su kaupu.

ŽUVYS

Šią savaitę visur stenkitės rasti aukso vidurį ir protingai įvertinti savo galimybes. Jūsų praktiškumas kaitaliosis su visišku neracionalumu, polinkiu klimpti į fantazijas, iliuzijas, tad vienu metu galite padaryti naudingą sprendimą, o kitu - stipriai nuostolingą. O ir suklaidinti jus gali bet kas, netgi tie, kuriais labiausiai pasikliaujate. Savaitgalį atsigręžkite į šeimą, nes ir jums, ir artimiesiems reikia dėmesio, nuoširdaus rūpesčio. Pasistenkite vieni kitiems padėti ir pagerinti šeimos mikroklimatą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis