Birželio mėnesio horoskopas – ką žada žvaigždės

Koks tikėtis pirmąjį vasaros mėnesį?

Avinas

Birželio pradžioje atrodys, kad reikalai slysta iš rankų, juos labiau įtakos išoriniai veiksniai. Birželio mėnesio horoskopas pataria nedaryti skubotų sprendimų. Tiesiog stebėkite situaciją ir įsiklausykite į aplinkinių patarimus. Taip pat teks nemažai bendrauti su įvairiausiais žmonėmis. Ne visais pašnekovais būsite patenkinti, vieni kels nuobodulį, kiti erzins, tačiau konfliktų šiuo laikotarpiu geriau vengti.

Birželio viduryje situacija keisis į gerąją pusę. Norėsis daugiau veiksmo, sustiprės kūrybinės galios, įgysite daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Vasaros pabaigote skirkite daugiau laiko poilsiui, negailėkite dėmesio šeimai, vaikams.

Jautis

Birželio mėnesio pradžia nepalanki stambioms finansinėms operacijoms atlikti. Jaučiai turėtų tai atidėti vėlesniam laikui. Šiuo laikotarpiu seksis tiems Jaučiams, kurių darbas kūrybinio pobūdžio.Birželio vidurys bus gana palankus, seksis beveik viskas ko imsitės. Galimos papildomos pajamos. Be to netrūks poilsio ir linksmybių. Geras laikas planuoti atostogas ar savaitgalio išvykas, daugiau laiko praleisti su artimaisiais.

Birželio pabaigoje būsite labai optimistiškai nusiteikę, aktyvūs ir energingi. Galvoje suksis naujos idėjos, planai, tačiau jų dar nesiimsite įgyvendinti. Daugiau laiko skirsite bendravimui su draugais ir artimaisiais.

Dvyniai

2016 – tų metų birželio pradžioje tapsite kiek irzlūs. To priežastimi gali būti netikėta žinia ar pablogėję santykiai su bendradarbiais. Deja, Jus bus sunku suprasti. Tapsite perdėtai jautrūs, itin reiklūs aplinkiniams, norėsite viską kontroliuoti. Nenusiminkite, tiesiog išlaukite šį laikotarpį.

Jau birželio viduryje situacija keisis į gerąją pusę. Sėkmė pas jus sugrįš. Galimos netikėtos piniginės premijos, o turintiems savo verslą Dvyniams, puikiai seksis verslo reikalai.

Birželio pabaiga taip pat gera. Jausitės pakylėti, puikiai sutarsite su artimaisiais, šeimos nariais. Skirkite jiems daugiau savo laiko, dėmesio. Dalis Dvynių turės galimybę pagerinti gyvenimo sąlygas. Gal pirksite ar atnaujinsite būstą.

Vėžys

Birželio mėnesio pradžioje galite jausti įtampą. Darbe reikalai strigs, o ir sveikata gali sustreikuoti. Tikėtinas senesnių ligų paūmėjimas. Šiuo laikotarpiu geriau venkite didelių darbo krūvių ir stenkitės nepersivalgyti. Nors nuotaikos bus ne iš geriausių, bet tai labai laikina.

Birželio vidurys nušvis kur kas ryškesnėmis spalvomis. Sveikata turėtų nebekelti rūpesčių, o darbo reikalai pajudės iš vietos. Įgausite naujų jėgų, pasitikėjimo savimi ir kibsite į darbus su užsidegimu, kas užtikrins dar geresnę birželio mėnesio pabaigą. Dabar turėtumėte skirti daugiau laiko sau. Ilsėkitės, sportuokite, pasirūpinkite savo išvaizda. Skirkite laiko veido ir kūno procedūroms, pakeiskite šukuoseną.

Liūtas

Birželio mėnesio pradžia nebus labai palanki. Galite jaustis neįvertinti viršininko ar verslo partnerių. Tikėtini nesusipratimai su kolegomis. Apsišarvuokite kantrybe. Nors šis laikotarpis gana įtemptas, juo atlikti darbai gali atnešti naudos ateityje.

Įpusėjus birželio mėnesiui norėsis linksmybių. Atsipalaiduokite, pašėlkite su draugais, tačiau neužmirškite ir svarbiausių darbų. Šiuo laikotarpiu galite sutikti seniai matytą, gerą draugą. Šis susitikimas suteiks daug gerų emocijų ir gražių prisiminimų.

Mėnesio pabaigoje norėsite pabūti vieni, susidėlioti mintis, apgalvoti naujus gyvenimo tikslus ir siekius. Patinginiaukite, pasvajokite ir pasisemkite naujų jėgų, pavyzdžiui, gamtos prieglobstyje.

Mergelė

Birželio pradžia – ne pats tinkamiausias metas jūsų karjerai. Jeigu tikitės būti paaukštinti, greičiausiai liksite neišgirsti ar nesuprasti, tad atidėkite pokalbį su vadovybe vėlesniam laikui, kad ir antrąjai birželio pusei.

Birželio viduryje situacija gerės. Nepriekaištingai atlikę darbą ar tiesios laimingo atsitiktinumo dėka, galite būti pastebėti ir įvertinti. Tai net gali papildyti jūsų piniginę. Tiesa darbo krūvis šiuo laikotarpiu gali išaugti.

Birželio mėnesio pabaigoje norėsite pailsėti, pabūti su draugais. Greičiausiai pasirinksite aktyvias pramogas. Tai puikus laikas įvairioms išvykoms, kelionėms, apsilankymams renginiuose.

Svarstyklės

Birželio pradžioje pasirūpinkite savimi. Apsilankykite grožio salone, sporto klube, pasilepinkite masažu, vandens procedūromis. Stenkitės nepervargti. Darbai šiuo laikotarpiu gali strigti. Tikėtina, kad turėsite problemų pasirašant svarbias sutartis ar bendraujant su užsienio partneriais. Taip pat gali kilti nesusipratimų toms Svarstyklėms, kurios ruošiasi kelionei į užsienį.

Birželio viduryje situacija gerės. Jūsų pastangos nenueis veltui, įveiksite visus sunkumus ir būsite teigiamai įvertinti vadovybės. Galite sulaukti paaukštinimo ar piniginės premijos.

Birželio pabaiga bus rami. Puikiai leisite laiką draugų kompanijoje, ar daugiau laiko skirsite šeimai.

Skorpionas

2016 metų birželio mėnesio pradžioje būsite pasinėrę į darbus, ne paskutinėje vietoje bus ir karjeros reikalai. Ne viskas klostysis sklandžiai. Gali apimti jausmas, kad jums kažkas specialiai trukdo. Tačiau pirmiausia vertėtų pažiūrėti į save. Galbūt išsikėlėte neteisingus ar pernelyg aukštus tikslus?

Nuo birželio vidurio situacija gerės, pagaliau atsikvėpsite nuo rūpesčių. Šiuo laikotarpiu naudos gali atvešti bet kokie ryšiai su užsieniu.

Birželio mėnesio pabaigoje jausitės šiek tiek išsekę. Birželio mėnesio horoskopas pataria daugiau laiko skirti poilsiui. Daugiau bendraukite, smagiai leiskite laiką su šeimos nariais ar draugais.

Šaulys

Birželio mėnesio pradžioje labiau rūpinsitės svetimais reikalais. Kažkas paprašys pagalbos, arba nuo kitam žmogui iškilusių problemų gali priklausyti ir jūsų reikalai, tad pasirinkimo nebus. Sėkmingai išspręsite iškilusias problemas ir kibsite į naujus darbus. Jūsų protas bus aštrus, kas padės priimti teisingus sprendimus.

Mėnesio viduryje galite jausti įtampą santykiuose su kolegomis ar verslo partneriais, tačiau tai truks neilgai. Namie vyraus harmoninga atmosfera. Ramybė ir supratimas namuose leis jums jaustis geriau ir labiau susikoncentruoti į svarbius darbus.

Birželio mėnesio pabaigoje gali tekti dirbti labai įtemptai, tačiau iš to turėsite nemažai naudos. Taip pat šiuo laikotarpiu būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui.

Ožiaragis

Pirmoje birželio mėnesio pusėje galite sulaukti permainų tiek profesinėje veikloje, tiek ir asmeniniame gyvenime. Šiuo laikotarpiu būsite įtrauktas į įvykių sūkurį, o atsitraukimo galimybės nebus. Nereikėtų pasiduoti provokacijoms ir pagundai, būkite pakankamai atidūs ir atsargūs. Svarbiausia neišklysti iš kelio, vedančio Jus į sėkmę.

Antroje birželio mėnesio pusėje daugiau ilsėsitės, bendrausite. Atrasite laiko šeimai ir draugams. Birželio mėnesio pabaigoje galimos trumpalaikės kelionės, kurios bus ne tik malonios, bet ir gali atnešti papildomų pajamų.

Vandenis

Birželio mėnesio pradžioje būsite pasinėrę į darbus. Reikalai strigs, trumpos kelionės neatneš naudos kurios tikėsitės. Galite padaryti klaidų priimdami svarbius sprendimus. Todėl nieko nedarykite skubotai, skirkite laiko visaverčiam poilsiui. Juk pailsėjusioje galvoje ir mintys geresnės.

Birželio mėnesio viduryje pasirūpinkite sveikata, išvaizda bei visaverčiu poilsiu, daugiau bendraukite, matykitės su žmonėmis, su kuriais leisti laiką jums malonu.

Birželio mėnesio pabaigoje pajusite kūrybinį įkvėpimą, tad jeigu Jūsų darbas neatsiejamas nuo kūrybos, išnaudokite tai. Dirbdami skirkite daugiau dėmesio detalėms ir pasistenkite visus pradėtus darbus davesti iki galo.

Žuvys

Birželio mėnesio pradžioje, beje ir pabaigoje, jums labiausiai rūpės darbo ir karjeros reikalai. Sėkmė jus lydės, tačiau būkite atidesni detalėms, ypatingai pasirašydami svarbius dokumentus ar sutartis. Naujos idėjos gali atnešti materialinės naudos. Kad išnaudotumėte visas galimybes, vertėtų daugiau planuoti ir žinoma tuos planus igyvendinti iki galo, nešokinėjant nuo vieno darbo prie kito. Mėnesio vidurys labai ramus, laisvą valandėlę norėsite skirti namams, rūpintis buitiniais reikalais.

Birželio mėnesio pabaigoje būsite itin kūrybingi, todėl Žuvys, kurių dabar susijęs su kūryba, turi tai išnaudoti. Taip pat šiuo laikotarpiu būsite atviri naujoms pažintims ir flirtui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis