Ką reiškia jūsų gyvenimo skaičius

Nesvarbu, mėgstate matematiką ar esate iš tų, kuriems nepatinka skaičiai. Vis dėlto jie žmogų lydi visą gyvenimą. Dažnai nesusimąstome, kiek skaičių mus supa – gimimo data, amžius, automobilio, būsto, telefono numeriai, įvairių prekių kainos ir kt. Šiame skaičių labirinte prasmės kur kas daugiau, nei daugelis mano. Todėl į kai kuriuos skaičius siūlome atkreipti dėmesį.

Ką atskleidžia gyvenimo skaičius?

Kaip apskaičiuoti? Sudėti savo gimimo datos skaitmenis, kol išeis vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, jeigu gimėte 1970 m. sausio 1 d. (1970-01-01), jūsų gyvenimo skaičius bus: 1 970 + 1 + 1 = 1 972 = 1 + 9 + 7 + 2 = 19 = 1 + 9 = 10 = 1 + 0 = 1. Šiuo atveju gyvenimo skaičius – 1. Dviženklių skaitmenų nereikia versti vienaženkliais tuomet, jeigu gaunami skaičiai 11, 22 arba 33.

1
Darbštus, gimęs būti lyderiu žmogus, labiau už viską vertinantis laisvę. Jam nestinga energijos ir kūrybingumo. Šios asmenybės trokšta pripažinimo. Todėl siekdamos tikslo būna labai ryžtingos ir drąsios. Šie žmonės itin kritiški sau ir kitiems. Netoleruoja tingumo, geba vienu metu daryti kelis darbus. Jie turėtų pasisaugoti ir netapti egocentriškais.

2
Šiems žmonėms svarbiausia harmonija ir taika. Nenorėdami kelti konfliktų kartais bijo pasakyti savo nuomonę. Tai itin supratingos ir tolerantiškos asmenybės, visuomet gebančios rasti kompromisą. Jos yra itin ištikimos, todėl jei antrajai pusei prisipažįsta mylint, vadinasi, su tuo žmogumi ketina praleisti visą gyvenimą. Tokie žmonės visuomet išklauso kitų nuomonę, niekuomet neatsisako padėti, išlieka nuoširdūs. Yra pernelyg jautrūs, drovūs, turi daug kompleksų. Todėl jiems būtina labiau pasitikėti savimi.

3
Vieni kūrybingiausių ir komunikabiliausių žmonių, dažnai pasirenkančių menininkų kelią. Tai trykštantys energija, charizmatiški optimistai, gera nuotaika bandantys užkrėsti ir kitus. Jie labai dosnūs, draugiški ir supratingi. Galėtų būti puikūs psichologai, nes gerai perpranta kitų mintis, jausmus ir geba tinkamai į juos reaguoti. Šie žmonės iš gyvenimo ima viską, ką šis duoda. Gyvena šia diena ir apie rytdieną negalvoja. Dažnai būna neatsakingi ir nepraktiški. Dėl to dažnai nukenčia jų finansinė padėtis.

4
Darbščios, kruopščios, praktiškos ir pareigingos asmenybės. Tai labai žemiški žmonės, vertinantys aiškumą ir atvirumą. Jiems patinka komfortas, bet gyvenime niekada nesirenka lengviausio kelio. Šios organizuotos asmenybės geriausiai jaučiasi tuomet, kai viskas vyksta pagal planą. Siekdamos užsibrėžto tikslo gali būti labai užsispyrusios ir kovingos, nors apskritai yra draugiškos ir nuoširdžios. Greitai prisiriša prie kitų žmonių ir būna neįprastai atsidavusios bei ištikimos partneriui. Vis dėlto joms reikia išmokti atsipalaiduoti ir dažniau pramogauti.

5
Šiems žmonėms svarbiausia laisvė ir nuotykiai. Jie stengiasi dalyvauti visur, kur tik įmanoma. Gyvenimas jiems tarsi žaidimas, nes nebijo būti išskirtiniai, laužyti visuomenėje nusistovėjusių normų. Kartais pernelyg įsijaučia į maištautojų vaidmenį ir gyvenimą paverčia tikra drama. Patys į tai žiūri kaip į privalumą, nes labiausiai bijo monotonijos. Toks požiūris į gyvenimą kelia problemų meilės srityje, nes šios asmenybės bijo prisirišti ir negeba megzti ilgalaikių santykių.

6
Neįprastai globėjiški žmonės, gyvenantys dėl kitų. Jiems svarbiausia šeima, namai, o darbas – tik pragyvenimo šaltinis. Aplinkiniams patinka šešeto globotiniai, nes jie yra jautrūs, supratingi ir atsakingi. Šie žmonės turi stiprų tėvystės instinktą, todėl anksti pradeda svajoti apie vaikus. Dėl jų yra pasiryžę aukoti asmeninę laimę. Čia ir yra jų problema, nes mano, kad patys nėra svarbūs, todėl nuolatos nuolaidžiauja aplinkiniams ir pamina savo poreikius bei principus. Būtina išmokti labiau save gerbti ir netapti kitų vergais.

7
Tai vienišų žmonių skaičius. Šiems asmenims būtina mokytis prieraišumo, atvirumo ir jautrumo. Antraip gali tapti piktais cinikais, turinčiais polinkį žalingiems įpročiams. Po šalta ir paslaptinga kauke slepiasi itin intelektualios bei dvasingos asmenybės, kurioms reikia nugalėti pesimizmą ir nesaugumo jausmą. Dažnai tokie žmonės tampa filosofais, dvasininkais arba susidomi ezoterika. Naudinga į viską žvelgti žemiškiau, nes meilė ir bendravimas su aplinkiniais teiktų daug džiaugsmo, nors ir bijote tai pripažinti.

8
Vieni labiausiai užsispyrusių ir savarankiškų žmonių, nekenčiančių aplinkinių patarimų ir kritikos. Trokšta gyventi pagal pačių susikurtas taisykles ir tapti autoritetais kitiems. Lyderiai nuo prigimties, ambicingai siekiantys užsibrėžtų tikslų. Puikūs organizaciniai gebėjimai ir gebėjimas numatyti ateities įvykius leistų tapti puikiais verslininkais. Juolab kad šie žmonės labai vertina pinigus. Reikia būti atsargiems, kad netaptumėte pernelyg kategoriški ir nepamirštumėte žmoniškumo.

9
Tokios asmenybės nuo mažens elgiasi kaip suaugusieji. Jos labai atsakingos, savarankiškos ir sumanios. Šie žmonės greitai mokosi naujų dalykų, geba prisitaikyti prie įvairių situacijų bei pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais. Juos dažnai pakeri savanorystės idėja, judėjimai, kovojantys už ekologiją, gyvūnų teises ir kt. Tai pagirtina, bet nevalia pamiršti ir savęs.

10
Šie žmonės apdovanoti itin stipria intuicija. Jie labai jautrūs, puikiai perpranta aplinkinius, nesunkai numato ateities įvykius, jaučia artėjančią grėsmę ir niekada nepraleidžia gyvenimo siūlomų puikių progų. Šio skaičiaus globotiniai – idealistai ir perfekcionistai. Kad ir ko imtųsi, siekia, jog tai būtų įdomu, kokybiška bei naudinga. Svarbu išmokti tinkamai panaudoti turimus talentus, kurių šiems žmonėms netrūksta. Jiems reikia nugalėti nepasitikėjimą savimi ir baimes. Supratus, kad visko kontroliuoti ir visur būti tobuliems neįmanoma, taps paprasčiau gyventi.

11
Šie žmonės apdovanoti itin stipria intuicija. Jie labai jautrūs, puikiai perpranta aplinkinius, nesunkai numato ateities įvykius, jaučia artėjančią grėsmę ir niekada nepraleidžia gyvenimo siūlomų puikių progų. Šio skaičiaus globotiniai – idealistai ir perfekcionistai. Kad ir ko imtųsi, siekia, jog tai būtų įdomu, kokybiška bei naudinga. Svarbu išmokti tinkamai panaudoti turimus talentus, kurių šiems žmonėms netrūksta. Jiems reikia nugalėti nepasitikėjimą savimi ir baimes. Supratus, kad visko kontroliuoti ir visur būti tobuliems neįmanoma, taps paprasčiau gyventi.

22
Tai – vienas galingiausių gyvenimo skaičių. Jo globotiniai geba suderinti logiką ir jausmus, dvasinį pasaulį su praktiškumu. Tai jiems atneša neįtikėtiną sėkmę. Tokios asmenybės apdovanotos talentu kurti inovacijas ir keisti nusistovėjusį visuomenės požiūrį. Svarbu, kad šie žmonės į jiems skirtą dovaną žiūrėtų kaip į galimybę, o ne į būtinybę. Antraip bijos priimti svarbius sprendimus.

33
Labai retas gyvenimo skaičius, atskleidžiantis, kad žmonės gimė turėdami ypatingą gyvenimo tikslą, susijusį su dvasiniu pasauliu. Šie asmenys yra mokytojai, turintys pasaulyje skleisti taiką, gėrį, meilę, padėti aplinkiniams susigrąžinti žmoniškumą. Tokioms asmenybės nerūpi asmeniniai tikslai, jos viską vertina žmonijos mastu. Jų gyvenimo užduotis – gelbėti pasaulį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis