Neįtikėtina, kiek daug lemia jūsų gimimo valanda

Kodėl vieni taip mėgsta keliauti, o kiti mieliau renkasi būti namuose? Žmogaus prigimtį lemia ne tik dangaus kūnų išsidėstymas jo gimimo metu, bet ir tai, kurią valandą kūdikis išvysta pasaulį. Tad ką apie žmogų gali išduoti jo gimimo laikas?

4–6 val. – lyderių laikas. Gimusius šią valandą globoja Marsas. Neretai šie žmonės išsiskiria pasitikėjimu savimi, aktyvumu, drąsa. Todėl jie siekia karjeros, dažnai tampa įmonių vadovais. Jie niekada nesiskundžia dėl energijos stokos, entuziastingai imasi kone visų darbų ir lygiai taip pat našiai juos užbaigia. Šie žmonės yra karingi, mėgsta pakovoti už tiesą. Jų idėjos originalios ir perspektyvios. Gyvenimo keliu jie eina tiesiai, oriai, reikalauja pagarbos sau, tačiau gerbia ir kitus. Šiems žmonėms svarbus pripažinimas, todėl jo nesulaukę gali nuklysti netinkamu keliu – pasiduoti svaigalų ar narkotinių medžiagų pagundoms. Dažniausiai jie pripažįsta tik dvi spalvas – juoda arba balta.

6–8 val. – jautruolių laikas. Šiuo laiku gimsta uždarios, baimingos, savimi nepasitikinčios asmenybės. Jas dažnai kamuoja įvairios baimės. Dėl to neretai bandoma visais įmanomais būdais išvengti viešumo. Ieškoma tylos ir ramybės. Tokie žmonės jautrūs ir pasižymi gera intuicija, dvasingumu, geba puikiai suprasti aplinkinius. Šiuo paros laiku gimsta daugiausiai filosofų, dvasinių mokytojų, rašytojų.

8–10 val. – rūpestingųjų laikas. Juos globoja Uranas. Tai labai atviri ir nuoširdūs žmonės. Jie linkę pasakoti savo didžiausias paslaptis. Prašantys jų pagalbos visada sulaukia teigiamo atsakymo. Šie žmonės greit pamiršta nuoskaudas, yra atlaidūs, nelinkintys niekam blogo. Šioms asmenybėms geriausia dirbti tokį darbą, kuris teiktų naudos aplinkiniams ir neštų pasauliui gerovę.

10–12 val. – siekiančių karjeros laikas. Šiuos žmones saugo planeta Saturnas. Jie taip pat negali įsivaizduoti, kaip galima neplanuoti dienos. Šie žmonės turi daug planų ir visada stengiasi juos iki smulkmenų įgyvendinti. Jų neišgąsdins atsakomybė – dažniausiai ją drąsiai neša užsikrovę ant savo pečių. Kartais prisiima ir svetimą atsakomybę. Šiuo metu gimę asmenys kovoja iki galo ir bet kokiomis priemonėmis, todėl aplinkiniams gali būti sunku juos įveikti, o geriau net nestoti skersai kelio. Nors iš pažiūros jie atrodo ramūs ir santūrūs.

12–14 val. – keliautojų laikas. Šiuo žmones lydi didžiulis troškimas keliauti, pažinti ir atrasti kažką naujo. Pamatyti, pajausti, suprasti, kaip gyvena skirtingų kultūrų žmonės. Vardan kelionių jie gali atsisakyti netgi patogaus, ramaus, sėslaus gyvenimo, gardesnio kąsnio. Užtat jie savo gyvenimą nuspalvina pačiomis gražiausiomis spalvomis. Jie taip pat yra iškalbingi, išsiskiria geromis manieromis, išprusimu. Todėl nesunkiai pritampa bet kuriame pasaulio kampelyje. Be to, šie žmonės antrąją pusę dažnai sutinka toli nuo savo gimtosios vietos.

14–16 val. – nepastoviųjų laikas. Gimusiais šiuo laiku labai sunku pasitikėti. Jie gali bet kada nuvilti ir neišpildyti aplinkinių taip puoselėtų lūkesčių. Be to, šie žmonės linkę įsivelti į įvairius nuotykius, pasižymi nepastovumu, gyvena nevengdami ekstremalių situacijų. Nors jiems dažnai kas nors vis nutinka, į mažas nesėkmes jie lengvai numoja ranka. Šie žmonės vadovaujasi principu – kas nepalaužia, tas suteikia daugiau stiprybės. Su šiomis asmenybėmis išties galima patirti kvapą gniaužiančių nuotykių. Tačiau gyventi su jais nėra lengva. Be to, jie nėra prieraišūs ir linkę keisti gyvenimo partnerius.

16–18 val. – klasikos mėgėjų laikas. Gyvenant su šiuo žmogumi galima gana greit pajausti, ką reiškia teisybės paieškos. Šiuo metų laiku gimusios asmenybės kovoja už lygias teises. Jos negali pakęsti neteisybės ir nelygiaverčių santykių. Šeimą šie žmonės kuria arba labai anksti, arba labai vėlai. Jie gali ilgai laukti išsvajotos antrosios pusės, o jai atsiradus netrunka nuoširdžiai prisirišti.

18–20 val. – darbštuolių laikas. Šie žmonės visą gyvenimą stengiasi rodyti, kad darbas – didžiausia vertybė. Tai praktiški, pareigingi, atsakingi žmonės. Jeigu imasi kokio darbo, atlieka jį kruopščiai, planuotai ir tikslingai. Gimusieji šiomis valandomis mėgsta tik aktyvų poilsį, pavyzdžiui, bėgiojimą, krepšinį. Kadangi patys yra praktiški ir aktyvūs, ieško ir tokio paties partnerio.

20–22 val. – bohemiškų asmenybių laikas. Šiomis valandomis gimusieji išsiskiria vidiniu žavesiu. Tai Saulės globotiniai, kurie it magnetas traukia aplinkinius. Šie žmonės aktyvūs. Be to, vienu metu gali daryti net kelis darbus. Jie nuolat prisigalvoja įvairių veiklų, kurios gyvenimą daro tik dar labiau įmantresnį, linksmesnį, džiugesnį, spalvingesnį. Juos traukia bohemiškas, laisvas gyvenimas. Tačiau gyvenimo prasmę linksmybių ieškotojai randa tik sukūrę šeimas.

22–24 val. – šeimos asmenybių laikas. Gimusiems šiomis valandomis labai svarbu sukurti ir turėti darnią šeimą. Tai pagrindinis jų gyvenimo tikslas. Šeimos puoselėtojus globoja Mėnulis. Jie mielai laikosi giminės tradicijų, ritualų. Jaučia ypatingą pagarbą protėviams, tėvams. Jie itin prieraišūs prie aplinkinių. Todėl ir šeimą dažniausiai kuria visam gyvenimui.

24–2 val. – smalsuolių laikas. Šie žmonės draugiški ir smalsūs. Tačiau jie linkę dažnai keisti tiek darbą, tiek draugus, partnerius. Gimusieji šiomis valandomis išsiskiria genialiomis idėjomis. Tačiau dažnai jie mėtosi nuo vieno prie kito. Dėl to bendravimas su šiais žmonėmis gali varginti ir būti paviršutiniškas. Šios asmenybės taip pat yra žingeidžios, nori pagelbėti kitiems. Bet dažniausiai jie moka tik gerai pradėti darbus, generuoti idėjas, o imtis veiklos – ne jų sritis.

2–4 val. – prabangos mėgėjų laikas. Dėl to šiuos žmones galima nesunkiai papirkti brangiomis dovanomis, gurmanišku maistu. Gimusieji šiomis valandomis ieško tik gerai apmokamo darbo. Juos globoja Venera. Tad tai gražios išvaizdos asmenybės. Po darbo dienos atgauti jėgas ir pailsėti geriausiai jiems pavyksta namuose. Be to, šių žmonių namai – išpuoselėti, gražūs. Tai jų tvirtovė. Todėl juose jie jaučiasi geriausiai ir saugiausiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis