Savaitės horoskopas: visiems – itin geros naujienos

astrologinė savaitės prognozė liepos 4-10 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmosios dienos bus prieštaringos ir gana sudėtingos. Tuo metu verta įsiklausyti į intuiciją, nes tik ji nurodys teisingiausią kelią. Galima keisti veiklos sritį ar pradėti kažką nauja. Svarbu į gyvenimą žvelgti kūrybiškai, būti pasirengusiems eksperimentuoti ir veikti, o ne tik laukti norų išsipildymo.

Savaitės vidurys atneš malonių naujienų, suteiks galimybę kažką pakeisti į gera. Reikšmingiausios bus asmeninį gyvenimą veikiančios pozityvios tendencijos: galimi nauji romantiški nuotykiai, santykiai vystysis harmoningai, natūraliai, lengvai ir gana greit virs rimtais ir atneš daug džiaugsmo.

Nors profesinėje srityje laukia sunkumai, vargu bau, ar jie sutrukdys – viskas įveikiama, reikia tik užsispyrimo ir išradingumo.

Paskutinės savaitės dienos bus itin malonios. Tuo metu viskas vyks sėkmingai, kai kam išsipildys senos svajonės. Jei ne tik tikėsite žvaigždžių palankumu, bet ir patys pasistengsite, imsitės konkrečių veiksmų, pasiekimai gali būti grandioziniai!

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio vis stipriau trokšite komforto, prabangos, patogumų. Galbūt kai ką rimtai pertvarkinėsite. Gali megztis meilės romanas arba atsiras proga smagiai pašėlti. Tik nesielkite lengvabūdiškai. Norintiems susirasti naują darbą gali pasisekti, tik vargu ar ilgam. Savaitgalį pavyks nemažai nuveikti savo ūkyje arba sveikatos, grožio labui. Tačiau gali varginti nelengva įtampa santykiuose su partneriais ar konkurentais. Pasisaugokite elektros iškrovos, avarijų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje energiją nukreipkite į darbą ir kūrybą. Nevenkite pabendrauti su žmonėmis, iš kurių yra ko pasimokyti. Tikriausiai sėkmingai derėsitės, tarpininkausite. Seksis meilės fronte. Tačiau bet koks persitempimas, nervingos situacijos akivaizdžiai kenks sveikatai, todėl mokėkite suderinti pareigas ir poilsį bei malonumus. Savaitgalį lydės žaisminga nuotaika, nuotaikingai ir maloniai leisite laiką. Galbūt parūps grožis, sveikata, higiena, jei ne jūsų, tai augintinių. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu, vaistais.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio pietų prasidės jaunaties fazė, tad iki jos svarbu buvo užbaigti senus, svarbius reikalus, o per jaunatį jau galite ramiai projektuoti būsimus žingsnius, ypač susijusius su nuosavybės aktualijomis, verslu. Tikriausiai pavyks gauti reikalingą informaciją. Tačiau bus lengva sugadinti asmeninius santykius, gauti baudą ar patirti nuostolį. Savaitgalį džiaukitės šeimos židinio ramybe, gamta, poilsiu ir neskubėkite nudirbti visų buities ar žemės darbų. Ypač dėmesingi ir subtilūs būkite su vaikais.

VĖŽYS

Šią savaitę prasidės naujų galimybių metas, kai po ilgo laukimo ims ryškėti rezultatai ar perspektyvos. Regis, smalsumą patenkins ar net suteiks populiarumo kažkoks renginys ar kelionė. Vis dėlto aktualiausi bus finansiniai ir turtiniai arba vaikų klausimai. Galbūt pavyks pasipelnyti ar įsigyti vertingą daiktą. Tiesa, dėl kažko koją kaišioti gali pavyduoliai ir nevengiantieji pasinaudoti svetimu geru. Savaitgalį galimi svečiai, pobūvis, dovanos arba viešnagė. Jums patiems labiau patiktų ramesnis poilsis.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio porą dienų būsite gana tingiai nusiteikę, sumažės visoks jūsų aktyvumas, išskyrus polinkį fantazuoti. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti ar pasiimti labdarą. Regis, visą savaitę tvyros atostogų nuotaika. Augs noras puoštis, mylėti. Galbūt nuskambės nelegalaus pasipelnymo pasiūlymas. Savaitgalį mintys suksis apie pinigus, žemės ir kitokią nuosavybę, o gal apie dovanas, kurias planuojate kažkam teikti ar patys svajojate gauti.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio pozityviai veiksite aplinkinius ir jie - jus. Pravartu pamėginti atnaujinti jums svarbius santykius, jei jie neseniai patyrė krizę. Nuo trečiadienio jau būsite labiau išsiblaškę, susipainioję pažiūrose. Bus nelengva, jei teks reikštis viešai, bendrauti su įtakingais veikėjais. Tačiau kūrybingumas, intuicija pastebimai sustiprės. Savaitgalį nesinorės sėdėti namuose, trauks pramogos, pasilinksminimai. Galite patirti romantišką nuotykį arba sulaukti malonaus siurprizo. Atsargiai kelyje ir su elektra.

SVARSTYKLĖS

Jeigu neatostogaujate, nuo pirmadienio tvarkykite dokumentus, kreipkitės į valdžią dėl leidimų, oficialių raštų, patvirtinimų, atsiskaitymų. Pravartu rimčiau padirbėti, kad neprarastumėte užimamų pozicijų darbe. Derėtų stengtis nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip jus erzintų jų argumentai. Tokia situacija, kad susipriešinti, išsiskirti galima akimirksniu. Savaitgalį būsite susirūpinę ir asmeninėmis, ir globalinėmis problemomis. Regis, artimieji bei draugai turės savų planų, tad pasijusite šiek tiek vieniši.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite sulaukti svarbių žinių iš užsienio, nepažįstamų žmonių ar valdininkų. Palanku konsultuotis su juristais, profesionalais. Kai ką realizuosite be didelių pastangų. Jeigu tik panorėsite, patirsite aistros, romantikos, pramogų. Laikykitės eismo taisyklių, nepažeidinėkite įstatymų. Savaitgalį atgaivą teiks kelionės, masiniai renginiai, gamtos grožis, kūryba, meilė, meditacijos, muzika, knygų skaitymas. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, kvaišalais bei saugokitės erkių, antraip pašlis sveikata.

ŠAULYS

Vos prasidėjus savaitei, nedelsdami sumokėkite mokesčius, peržiūrėkite sutartis, ar nereikia kurios nors nutraukti ar pratęsti. Jeigu nesate įsivėlę į rizikingas aferas, rimtų problemų nekils. Jums turėtų sektis demonstruoti kompetenciją, tam tikrus įgūdžius, tarptautinės politikos išmanymą ar užsienio kalbų mokėjimą. Tik venkite lengvabūdiškų meilės nuotykių ir labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalį tikėtinas smagus vakarėlis arba nuotaikingas ir svarbus renginys. Galbūt pasireikšite prieš visuomenę, publiką.

OŽIARAGIS

Šią savaitę svarbią reikšmę ateičiai turės ir santykių, sutarčių nutraukimai, ir jų užmezgimai. Kai kurie jūsų poelgiai gali lemti ištisą pasekmių grandinę. Regis, tai bus aktyvus metas tiems, kurie sukasi šou versle arba mėgaujasi atostogų malonumais. Savaitgalį galite sulaukti svečių, pabendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais arba kažkur toliau išvykti. Galite atsidurti visuomenės ar publikos akiratyje. Tai paglostys savimeilę, suteiks populiarumo. Tačiau artimieji kažkodėl tuo nesidžiaugs. Būkite atidūs prie vairo.

VANDENIS

Šią savaitę rimtai dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos net ir tuomet, jei viršininkas atostogauja. Atsargiai kelyje. Pavojinga rizikuoti, nes per akimirką galima prisidaryti ilgalaikių problemų. Gali būti, kad teks aiškintis nesusipratimus, taisyti sveikatą. Per daug nepasiduokite draugų įtakai. Savaitgalį galbūt vyksite stambiau apsipirkti ir tuo tikslu skolinsitės pinigų. Gali būti, kad veršitės į svarbius renginius, bendrausite su įdomiais veikėjais. Atsargiai kelyje, nes gresia avarijos.

ŽUVYS

Šią savaitę jums seksis atskleisti savo gabumus, patraukti kitų dėmesį savitu požiūriu, argumentais ar kt. Galbūt turėsite reikalų, susijusių su pramogų, šventinių renginių organizavimu ir pan. O jei tai nėra aktualu, nepasigailėsite paskyrę visą laisvalaikį meilei, vaikams, gerbėjams. Savaitgalį turbūt pavyks atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių. Būsite tokie lankstūs ir ramūs, kad be vargo gebėsite dėl bet ko susitarti net su tais žmonėmis, su kuriais anksčiau nerasdavote bendros kalbos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis