Savaitės horoskopas: sumaišties neišvengsime

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 25-31 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmoji savaitės pusė – metas mokslui ir informacijos rinkimui. Verčiau nesiimti jokių konkrečių veiksmų; patartina galima kurti ilgalaikius planus, apsvarstyti juos iki smulkmenų. Jei atsiras neatidėliotinų reikalų, būkite atidūs, vertinkite rezultatus žingsnis po žingsnio – tokiu būdu nepadarysite klaidų.

Tai neblogas laikas bendravimui – tiek darbiniam, tiek asmeniniam, taip pat tinka ilsėtis draugų ar namiškių kompanijoje. Susitikimai su kolegomis neformalioje aplinkoje taip pat bus malonūs. Galimos įdomios pažintys, tik kažin ar jos turės tęsinį.

Antroji savaitės pusė bus sudėtingesnė, galimi konfliktai. Viskas vyks ne taip, kaip norėtųsi, ir kovoti su tuo beprasmiška – reikia kantriai palaukti palankaus momento.

Galite jausti nuovargį, ne tik fizinį, bet ir emocinį. Tad pasaugokite sveikatą.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Nuo pirmadienio jūsų galvose suksis originalios mintys, norėsis eksperimentuoti, kurti, flirtuoti. Netikėtai galite laimėti prizą, sublizgėti prieš publiką, kažkuo nudžiuginti jaunąją kartą ar pan. Galbūt susitarsite dėl kredito ar įtemptai darbuositės, siekdami papildyti savo piniginę ar gauti norimą rezultatą. Savaitgalį pokalbiai suksis apie artimų žmonių, giminaičių problemas ir pasiekimus. Jei planuojate užsidirbti pinigų ar įsigyti namų ūkiui skirtą prekę, tai turėtų pavykti. Bent dalį laisvalaikio praleiskite gamtoje.

JAUTIS

Savaitės pradžia tinkama tingiam atostogavimui, dvasinėms praktikoms. Elkitės taip, kaip pataria jūsų vidinis balsas. Nuo trečiadienio jums labai rūpės užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos, susigrąžinti skolas ar pan. Regis, jausitės neramiai dėl kažkokio incidento ar artimo žmogaus bėdų, neadekvačių poelgių. Pasistenkite neprovokuoti agresijos, saugokitės ugnies, traumų. Savaitgalį jums seksis bendrauti, dėl visko susitarti. Sulauksite komplimentų.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio būsite nusiteikę visas problemas spręsti kolektyviai, kitų nuomonė veiks jūsų veiksmus. Vilios nepatirti potyriai, naujovės. Regis, rasite bendraminčių. Nuo trečiadienio norėsis poilsio, atsipalaidavimo. Tačiau keisti nesusipratimai, intrigos gali įnešti sumaišties. Klausykitės intuicijos ir sąžinės, rūpinkitės sveikata. Savaitgalį galbūt ruošitės svečių priėmimui, piknikui ar pan. Tikėtinas naudingas pokalbis su giminaičiu ar draugu, gerbėju. Optimistiškiau pažvelgsite į ateitį.

VĖŽYS

Šią savaitę jums gali tekti eiti į didelius renginius, svarbius susitikimus. Galimas netikėtas dalykinis pasiūlymas. Apskritai realių rezultatų galite tikėtis iš bet kokios veiklos. Gali būti aptartos jūsų profesinės, visuomeninės ar politinės perspektyvos. Vis dėlto venkite rizikos, avantiūrų, ypač saugokite vaikus. Savaitgalį leiskite sau atitrūkti nuo darbų, pasimėgauti vienatve, ramybe, kūryba. Galite įsigyti originalų daiktą ar ką nors labai nustebinti savo dovana, pasiūlymu. Regis, jums netrūks azarto, kūrybinio polėkio.

LIŪTAS

Šią savaitę galite padaryti gana originalias išvadas, atradimus, pabendravę su įdomiais žmonėmis, užsieniečiais, intelektualais. Regis, jus itin domins pasaulio aktualijos, kelionės. Pravartu mėginti sublizgėti talentu, žiniomis, stiprinti autoritetą. Vis dėlto vargu ar išvengsite emocinės įtampos ir kliūčių. Saugokitės traumų, ugnies, piktų gyvūnų. Savaitgalį kils noras pašėlti smagioje kompanijoje. Vis dėlto neverta kur nors vykti, imtis darbų, skubėti. Verčiau patinginiaukite, palepinkite save ir šeimos narius.

MERGELĖ

Ši savaitė neatneš rūpesčių, jei nepažeidinėjote įstatymų ir neturite skolų. Peržiūrėkite sutartis, dokumentus - gal ką reikia pratęsti ar nutraukti. Galite sudaryti draudimo sutartį, rašyti testamentą, arba tuo domėtis. Tačiau netiksli arba tyčia iškreipta informacija gali sukelti rūpesčių. Nežiopsokite kelyje. Savaitgalį jus turbūt prisimins senas pažįstamas ar draugas. Tai, ką jis siūlys ar ko prašys, gali būti naudinga ne tik jam, bet ir jums. Gali būti, kad priartėsite prie kažkokio tikslo.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio porą dienų jūsų nuotaikoms ir poelgiams didelės įtakos turės kiti žmonės. Stenkitės išsaugoti vidinę pusiausvyrą ir atlaidžiau vertinkite aplinkinius. Galite kai ką sugadinti savo skubėjimu. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, išlaidų, nuostolių. Savaitgalį smagiai keliausite, nusimato viešnagės, susitikimai, svečiai ir panašus judėjimas. Galimas turiningas pokalbis su neeiliniu žmogumi, vieši pasirodymai, pasisakymai. Nenuviltų meilės pasimatymas, spontaniškas nuotykis.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia nebloga darbo paieškoms, įvaizdžio keitimui. Palanku užbaigti gydymosi, reabilitacijos kursą ar tyrimus. Vis dėlto jausitės ne itin patenkinti dėl kažkokio pokalbio, interviu ar gautos informacijos. Rūpesčių gali kelti juridiniai reikalai, derybos, dalybos. Per neapdairumą galimos ir traumos. Savaitgalį derėtų pasimėgauti namų ramybe arba gamtos teikiamais malonumais ir dėl nieko nesukti sau galvos. Tik venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, nešvaistykite per daug pinigų.

ŠAULYS

Savaitė bus gana nuotaikinga. Regis, jūsų laukia staigmenos, pasimatymai, neįprasti renginiai, pramogos, ypač jei esate išvykę, keliaujate. Netikėta pažintis praplės akiratį. Vis dėlto kai kas gali strigti. Galbūt sušlubuos sveikata, susitrukdys kelionė. Savaitgalį būsite jausmingi, erotiškai nusiteikę. Regis, mokėsite padaryti įspūdį dominančiam asmeniui, publikai savo šmaikštumu, dosnumu ar kt. Meilės santykiai gali pereiti į kitą lygmenį arba kaip tik dabar netikėtai užsimegzti.

OŽIARAGIS

Šią savaitę rūpestingiau elkitės su santaupomis, nuosavybe. Gali būti, kad nenumatytos išlaidos vers keisti planus, riboti poreikius. Jeigu savaitės viduryje pasinersite į kūrybinę veiklą, pavyks daug nuveikti ir gal net iš to uždirbti. Deja, gali nuvilti kažkas iš draugų. Derėtų grūdintis, mankštintis, subalansuoti mitybą. Savaitgalį daug nuveiksite ir patirsite malonių staigmenų. Tikriausiai noriai bendrausite su vaikais, partneriu, ir dėl to abipusis ryšys sustiprės.

VANDENIS

Šią savaitę seksis tvarkyti reikalus telefonu, elektroniniu paštu ir pan. Būsite linkę eksperimentuoti, rizikuoti. Netyčia nugirstos naujienos gali priversti jus keisti planus. Dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas gali labai parūpti aplinkiniams. Jeigu kur nors vyksite, būkite itin atidūs kelyje. Labiau saugokite vaikus. Savaitgalį tikriausiai smagiai leisite laiką su draugais, vaikais, prisigalvosite neįprastų laisvalaikio užsiėmimų. Regis, pavyks suteikti džiaugsmo tiems, kurie pageidauja jūsų draugijos.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio labai svarbu konkrečiai aptarti visa, kas susiję su pinigais, mokesčiais. Palankus metas atlikti kosmetinį remontą, derėtis su statybininkais, architektais. Pravartu nevengti aktyvaus bendravimo, nes galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga. Atsargiai kelyje. Savaitgalį kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kuriuos mylite ir kurių draugija jus iš tikrųjų džiugina. Puikus metas įvairioms kurortinėms pramogoms, pasimatymams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis