Rugpjūčio mėnesio horoskopas – kokių Zodiako ženklų laukia didžiausi pokyčiai

Rugpjūtis šiemet atvers užtemimų laikotarpį.

Bendra rugpjūčio prognozė

Rugpjūtį ir rugsėjį stebėsime net tris užtemimus, kas yra nedažnas reiškinys. Tarpužtemiminis laikotarpis prasidės rugpjūčio 16 dieną ir baigsis rugsėjo 19 dieną. Taigi, šį mėnesį atsisakykite svarbių sprendimų priėmimo ir aktyvių, kardinalių veiksmų. Įvykiai ir situacijos mūsų gyvenimuose gali prarasti įprastą tėkmę, bus pojūtis, tarsi nesame savo gyvenimo šeimininkai. Pusšešėlinis Mėnulio Užtemimas aktyvuos Vandenio zodiako ženklą, todėl didžiausią poveikį pajus tie, kas turi asmeninių planetų Vandenio, Liūto, Skorpiono ir Jaučio zodiako ženkluose.

Avinas

Šio zodiako atstovai atsikvėps po rugpjūčio 3 dienos, kuomet Avino zodiako ženklą valdanti planeta Marsas pereis į Šaulio zodiako ženklą. Atsiras naujos galimybės socialinei ir tarptautinei plėtrai, aukštojo mokslo studijoms, profesiniam tobulėjimui bei dvasiniam augimui. Gyvenime rasis daugiau pozityvios energijos, tikėjimo ir pasitikėjimo savo jėgomis. Lengvai išsispręs finansiniai nesklandumai. Palankus metas keliauti, plėsti akiratį, ieškoti aukštesnių vertybių ir idealų. Antroje mėnesio pusėje susifomavęs nepalankus aspektas su Saturnu padidins traumų tikimybę, todėl būtina kelyje būti ypač budriems ir atsakingiems. Galimos problemos ir nesklandumai užsienyje ar su užsieniečiais.

Jautis

Jaučiams mėnesio 1- 6 dienos ypač džiaugsmingos ir pakylėtos. Meilės energija tiesiog kaitins aistras, skatins džiaugtis meilės ir poilsio malonumais. Tikėtinos dovanos ir finansinė sėkmė, meilės prisipažinimai ar net sužadėtuvės. Nuo rugpjūčio 6 dienos į gyvenimus sugrįš žemiški rūpesčiai: norėsis daugiau ir kruopščiau dirbti, išaugs susirūpinimas sveikata. Palanku laikytis dietų, peržiūrėti savo mitybos įpročius. Mėnulio užtemimas aktyvins ramius ir pastovius Jaučius, reikalaudamas atsisakyti senų, jau nebeveiksmingų gyvenimo modelių. Kad ir kaip yra patogu gyventi įprastą ir stabilų gyvenimą, turėsite pakeisti savo požiūrį į labiau laisvą ir nepriklausomą vardan asmeninio augimo ir progreso.

Dvyniai

Šio ženklo atstovams mėnuo darbingas ir labiau koncentruotas. Mažės jums įprasto išsiblaškymo, todėl puikiai spręsite visus susikaupusius rūpesčius ir darbus. Palanku gilinti žinias, profesinius įgūdžius. Bendrai Dvyniams laikas gan įtemptas iki pat metų pabaigos dėl įtempto aspekto su Saturnu. Todėl veikite ypač išmintingai ir apgalvotai. Tai metas, kada turite atsisakyti idealizmo ir paviršutiniškumo. Daugiausiai pasieks tie, kurie ugdys savyje kantrybę, ištvermę, organizuotumą bei discipliną. Galimos svajonių griūtys. Galimos sveikatos problemos. Užtemimas Dvyniams gali atverti pozityvias galimybes, jei veiksite nestandartiniu, originaliu būdu.

Vėžys

Vėžius rugpjūtis skatins praleisti namuose, rūpintis namiškiais ir namų jaukumu. Vis dar palanku įsigyti nuosavus namus arba imtis remonto esamuose. Palanku planuoti šeimos pagausėjimą. Darbo ir sveikatos sritys gali kelti rūpesčių. Planetos įspėja apie galimus konfliktus su bendradarbiais, traumas. Būtinai apsilankykite pas medikus profilaktiniam sveikatos tikrinimui. Labai tikėtina, kad gali paūmėti lėtinės ligos arba bus diagnozuoti nauji susirgimai. Daugiau ilsėkitės ir pakankamai miegokite, kad išvengtumėte miego ir nervų sistemos sutrikimų. Užtemimo energetika Vėžius aplenks, reikšmingų pokyčių ar poveikio nepajusite.

Liūtas

Iki rugpjūčio 23 dienos – jūsų laikas. Kol Saulė keliauja Liūto zodiako ženklu, turite puikią galimybę parodyti pasauliui, kas čia karaliai. Būtų puiku, jei jūsų ir taip didelis ego išlaikytų harmoningą ir subtilų santykį su aplinka ir pasauliu. Kitu atveju turėsite puikią galimybę likti vienas. Mėnuo palankus ieškoti naujų finansinių galimybių, pajamų šaltinių. Tik susilaikykite nuo reikšmingų sprendimų, mėnuo tam nepalankus. Užtemimas Liūtus palies gan aštriai. Galimi asmeniniai praradimai, sudėtingos situacijos. Užtemimo energetika vers peržiūrėti draugiškus santykius, taip pat santykius su vadovu, tėvu, vyrais. Tik suvokę pasaulį kaip visumą patirsite išsilaisvinimo jėgą. Mėnesio kredo: aš esu pasaulio dalis, o ne centras.

Mergelė

Šio zodiako ženklo atstovai dar turi puikų laiką iki rugsėjo 10 dienos, kol jūsų zodiako ženklu juda Jupiteris. Imkite, kol duoda! Jums leidžiama viskas, tokia jau ta Jupiterio misija. Tik neperlenkite lazdos, ypač ten, kur reikia prisiimti atsakomybę už savo sprendimus, veiksmus ir žinoma, savo gyvenimą. Galite patekti į tokias situacijas, kai iš jūsų bus pareikalauta rinktis: likti susikoncentravusiu į save kritiku, ar pamatyti pasaulį kaip visumą. Pasaulis yra kupinas gėrio, jei tai turite savyje. Užtemimas Mergelėms iškels meilės temą. Vyrams gali būti sudėtingų situacijų su mylima moterimi, tikėtini nusivylimai ir saviapgaulė.

Svarstyklės

Svarstyklėms mėnuo nepaprastas. Bus visko: išbandymų, praradimų, vienatvės. Rugpjūtis skatins peržiūrėti asmenines vertybes ir prioritetus. Svarbūs meilės ryšiai bus peržiūrėti, pasverti praktiškumo, patikimumo prasme. Naudinga atsisakyti idealizacijos ir iliuzijų. Tikėtini slapti meilės ryšiai. Mėnulio užtemimas palies ir aktyvins pasirinkimo temą meilės santykiuose, taip pat akcentuos vaikų reikalus. Labai tikėtina, jog laukia kardinalios permainos minėtose srityse. Užtemimo energetika gali atverti laisvės ir asmeninio pasirinkimo temas. Labai tikėtina, jog išryškės poreikis maištauti, nepaklusti, elgtis ne pagal visuomenės normas.

Skorpionas

Nuo rugpjūčio 3 dienos Skorpionams žadamas lengvesnis laikas nei buvo keli ankstesni mėnesiai. Gyvenime nebeliks destrukcijos ir konfliktų, vidinė agresija transformuosis į išorinės plėtros poreikį. Palankus metas peržiūrėti savo finansinę situaciją, pasirūpinti galimomis investicijomis. Užtemimo energetika palies ir šio zodiako ženklo atstovus. Gali tapti aktualus pasirinkimo karjera- šeima klausimas. Susiformavęs nepalankus Marso ir Saturno aspektas nuo mėnesio vidurio įneš nepasitenkinimo, stabdymo ir apribojimo pojūtį. Iš tiesų, aspektas mokys prisiimti atsakomybę, laikytis moralės.

Šaulys

Šio zodiako ženklo atstovams šis mėnuo parodys neišsemiamus energijos resursus, įžiebs pasitikėjimo ir galios ugnį. Veikite drąsiai ir ryžtingai, demonstruokite ryžtą ir jėgą, dėl to jums atsivers daug naujų galimybių. Išlaikykite iki metų pabaigos koncentraciją ir tikslingumą, tuomet kitais metais turėsite puikius rezultatus. Užtemimo laikotarpiu prasminga išlaikyti budrumą ir atsargumą, buityje ir kelyje laikytis taisyklių. Žvaigždės nurodo padidintą traumų riziką, saugokite save. Galimos psichinės ir nervų sistemos problemos: nemiga, melancholija, apatija. Apsilankykite pas psichologą. Gali būti, jog tiesiog jums būtina išsikalbėti.

Ožiaragis

Ožiaragiai iki rugpjūčio 13 dienos vis dar jaus apribojimus ir trugdžius. Jausitės lyg užstrigę savo gyvenime, laike. Na, o nuo minėtos dienos minėti dalykai išsisklaidys ir į jūsų gyvenimus plūstels aiškumo ir energijos banga. Labai stipriai aktyvuota finansų tema skatins ieškoti naujų pajamų šaltinių. Tikėtina, jog sulauksite finansinės paramos ar dovanų iš gerbėjų, ar palikimo forma. Užtemimas Ožiaragiams reikšmingo poveikio neturės. Tik tam tikra nepalanki planetų padėtis antroje mėnesio pusėje iškels draugų ir bendraminčių temą. Tikėtini konfliktai ar net praradimai. Būkite dėmesingi ir sąmoningi, rinkdamiesi savo draugus. Ar tikrai jie visi jums suteikia pozityvias emocijas ir palaikymą?

Vandenis

Rugpjūtis Vandenių gyvenimus palies ypač ryškiai. Mėnulio užtemimas aktyvuos šį humaniškąjį ir nuoširdų zodiako ženklą. Panašu, jog bus akcentuojamas pasirinkimo, atsisakymo klausimas tarpasmeninių santykių srityje. Tikėtina dilema: asmeninių ego poreikių patenkinimas, saviraiška ir norai ar santykiai su kitais žmonėmis, jų poreikių paisymas, partnerystė. Ką pasirinksite jūs?  Iš tiesų, tai labai prasminga pasirinkti, remiantis principu: lieka tai, kas man padeda augti ir tobulėti, tačiau nepamina mano asmeninio individualumo ir laisvo požiūrio. Dilemą išspręsite tik atvirai išreikšdami savo pozicijas. Tylėjimas ir kito tinkamo momento laukimas tik sunkis padėtį. Ir dar: leiskite išeiti tiems, kurių misija jūsų gyvenime baigta.

Žuvys

Šio zodiako ženklo atstovams iki pat rugsėjo 10 dienos gan sudėtingas laikas. Tai dvasinių klajonių, patirčių ir praregėjimo metas. Planetų sankaupa Mergelės zodiako ženkle ( o šis yra opozicijoje Žuvims) skatins daugiau ir atkakliau orientuotis į materialinį gyvenimo lygmenį. Parodys ir atvers iliuzinio, saviapgaulės pasaulio pinkles ir įkalinančius voratinklius. Jei šiuo metu jus kamuoja psichikos, nervų sistemos negalavimai, depresija ar melancholija – tai ženklas, kad jūsų gyvenimas neturi tikslo, pamato ir aiškumo. Liga visada skatina atsigręžti veidu į save, kartais labai skausmingais būdais.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis