Savaitės horoskopas visiems Zodiako ženklams

Astrologinė prognozė šiai savaitei – rugpjūčio 22-28 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžia bus turininga ir sėkminga, jei tik pavyks išvengti skubos, neapgalvotų žingsnių ir poelgių. Kuo beužsiimtumėte, turėkite omenyje, kad reikia pasikliauti tik savo jėgomis. Reikalų, panašu, bus daugiau nei įprastai, teks imtis ir visiškai naujų. Ir tai nebus lengva, bet naudinga ir įdomu.

Sunkiomis akimirkomis gelbės išradingumas ir užsispyrimas. Tačiau būkite atsargūs, nes lieka didelė nemalonumų tikimybė.

Antroji savaitės pusė daugumai bus sudėtinga. Atsiras didelių norų, juos nebus lengva suderinti su prioritetais, nuspręsti, kas svarbu, kas nelabai.

Venkite emocinių krūvių, stresinių situacijų. Išsaugoti gerą nuotaiką padės bendravimas su draugais ir giminaičiais.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio neblogai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo, kreditavimo sutartis. Didelė tikimybė, kad įsidarbinsite arba imsitės reformų versle. Galbūt parūps nuosavo būsto ar įmonės kūrimas, rekonstrukcija. Kita vertus, gresia nemalonumai per nepažįstamus asmenis bei kelyje. Itin saugokitės traumų, alergijų, dujų nuotėkio. Savaitgalį noriai imsitės šeimyninių pareigų ir buitinių darbų, tačiau pasireikš didelė nuotaikų kaita. Nusimato susitikimai su giminaičiais. Galbūt kažką pirksite iš namų ūkio ar technikos prekių.

JAUTIS

Nuo pirmadienio galite išgirsti prognozes, žadančias jums sėkmę. Gana racionaliai spręsite praktinius dalykus, aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate, tad į priekį turbūt pasistūmės verslo reikalai. Visgi gerą ūpą gali slopinti biurokratinės kliūtys, kreditorių spaudimas. Neverta tikėtis lengvo ir greito praturtėjimo, rimtai įvertinkite finansines bei kitas galimybes ir rizikas. Savaitgalį noriai bendrausite, sulauksite telefono skambučių net iš tų, kuriuos jau spėjote pamiršti. Galbūt nueisite į pramoginį renginį, nuvyksite į pajūrį ar prie ežero.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio labiau nei paprastai domėsitės medicina, socialine situacija, menu, okultiniais dalykais, mistika. Kitose srityse daug kur koją kiš arši konkurencija ir daryti įtaką besiklostančioms aplinkybėms bus beveik neįmanoma. Visgi būsite nusiteikę rizikuoti ir nepaisyti taisyklių, apribojimų. Galite patirti stresą, nuostolį ar traumą.

Savaitgalį džiaugsitės ramybe, geru maistu, mielai kursite jaukumą savo aplinkoje. Galbūt pajusite norą gyventi prašmatniau, komfortiškiau ir to sieksite. Regis, ir šeimos nariai norės to paties. Pasistenkite nepersivalgyti, rinkitės aktyvesnį laisvalaikį.

VĖŽYS

Šią savaitę ramybės neduos neišspręsti profesiniai, finansiniai klausimai. Laimei, jausis publikos ir kolektyvo palaikymas, bendras noras solidariai dirbti, derinti nuomones, diskutuoti. Visgi su kažkuo bendrauti jums bus tikra kančia. Galite patirti keistą spaudimą, klastą. Venkite svaigalų, atsargiai kelyje ir kitur. Savaitgalį būsite emocionalūs ir jausmingi. Tikėtina, kad sulauksite komplimentų, flirtų. Tikriausiai kils noras globoti, lepinti kitus. Tik neskubėkite įsižeisti dėl kiekvieno nepatikusio žodžio.

LIŪTAS

Šią savaitę tikėtini susitikimai su svarbiais asmenimis, įžymybėmis. Nevenkite prisiimti didesnę atsakomybę ir labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį. Pasistenkite, kad dėl seksualinio intereso, avantiūrų nenukentėtų tiesioginės jūsų pareigos, reputacija. Labiau saugokite ir vaikus. Savaitgalį jums ne pro šalį gerai pailsėti. Venkite triukšmingų susibūrimų, intensyvios veiklos. Tiktų apsilankyti parodoje, pasidomėti menu, pasimėgauti gražia gamta, ramiu poilsiu prie vandens ir pan.

MERGELĖ

Šią savaitę jums gali pasisekti, jei puoselėjate viltis, susijusias su perspektyviu projektu, autoriteto augimu, kelione ar kt. Galite sulaukti dalykinio pasiūlymo, arba jo itin sieksite. Palanku pasidomėti įstatymais, paieškoti teisybės. Tačiau artimieji kels nemenkų problemų arba įtarimų. Ir jiems, ir jums gresia traumos, avarijos, vagystės. Savaitgalį jums daug reikš susitikimai su draugais, kolektyvinė veikla, bendras hobis.

Galite sudalyvauti konkurse, varžybose ar kitaip išbandyti jėgas bei sulaukti pripažinimo. Tikėtinas ir flirtas, susižavėjimas.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje pravartu tartis dėl bendradarbiavimo, tarpininkavimo, derinti interesus, finansinius išteklius, konsultuotis su specialistais. Tiesa, kažkokia prasme galite pasijusti remiami į kampą arba aiškės, kad spaudimą nebedelsdami turite daryti patys. Jei nenorite susigadinti reputacijos, būkite sąžiningi bei galvokite, ką kalbate, publikuojate.Savaitgalį galbūt vyksite viešnagėn ir patirsite malonių įspūdžių iš bendravimo, slaptų nuotykių. Visgi mintys apie darbą, karjerą ir politiką neleis jums atsipalaiduoti.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio galite pradėti galvoti apie permainas asmeniniuose santykiuose, versle. Regis, bus nesunku susitarti dėl bendradarbiavimo, partneriavimo, tarpininkavimo, bet nelengva dėl atlygio, atsiskaitymų. Per didelių vilčių kol kas nepuoselėkite, nes kažkas pasirodys neracionalu, nenumatyta. Savaitgalis atneš palengvėjimo, atgaivos sielai, ypač jei ištrūksite iš įprastos aplinkos, praplėsite akiratį, pabendrausite su kitokiais žmonėmis nei kasdien. Galimas meilės prisipažinimas.

ŠAULYS

Šią savaitę būsite nusiteikę rizikuoti, šturmuoti naujas profesines, sportines ar kitas aukštumas, azartiškai siekti prizo, pripažinimo. Galbūt įsigysite darbui ar namų ūkiui reikalingą daiktą. Deja, asmeniniuose santykiuose gali padvelkti nemaloniu šaltuku. Pasistenkite išvengti rimtų konfliktų ir nesusipratimų. Itin saugokitės traumų, nesielkite rizikingai. Savaitgalį jums nesunkiai pavyks laimėti patinkančio asmens dėmesį. Jei tik panorėsite, galėsite maloniai ir naudingai praleisti laiką su šaunia kompanija.

OŽIARAGIS

Šią savaitę kursite ateities planus, o tuo tarpu kasdieniniai rūpesčiai, rutina niekur nesitrauks. Tikėtini įvairūs vilkinimai, biurokratinės užkardos. Pasitenkinkite mažais žingsneliais. Regis, ir sveikatos klausimai niekaip neišeis iš galvos. Itin saugokitės avarinių situacijų, gaisro, geliančių, kandančių padarų. Savaitgalį jums beveik viskas turėtų sektis, tad sunku suprasti, kodėl protarpiais ges nuotaika, viršų ims ambicijos. Meilės nuotykis gali išprovokuoti perspektyvų romaną.

VANDENIS

Šią savaitę turėsite pasirūpinti ne vien savimi, tačiau tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, jog galite būti naudingi. Galbūt teks sudalyvauti svarbiame renginyje, ką nors atstovauti ar palaikyti. Kita vertus, norėsis gyventi linksmiau, patirti malonumų. Venkite lošti, skolinti, nes iliuzijos nepasiteisins. Derėtų daugiau laiko praleisti su savo vaikais nei su draugais. Į periodo pabaigą stiprės pasiryžimas keisti įvaizdį ar net gyvenimo būdą Pravartu labiau rūpintis augintiniais, sveikatos ir grožio profilaktika, peržiūrėti garderobą.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio tvarkykite aktualius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Visgi reikėtų labiau pasverti savo poelgius bei žodžius, nes kai kurie iš jų gali grįžti bumerangu. Venkite aštrių pokalbių, scenų. Ir būkite itin atsargūs su dujomis, ugnimi, technika. Labai kenks ir svaigalai. Savaitgalį maloniai leisite laiką su artimaisiais, vaikais, gerbėjais. Galbūt apsilankysite kurorte, koncerte. Užmegsite ar pratęsite labai perspektyvią draugystę, naująjį meilės ryšį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis