Savaitės horoskopas: nepražiopsokite savo šanso

Astrologinė prognozė savaitei, rugsėjo 5-11 dienoms.

BENDROS PROGNOZĖS

Neskubėkite. Tam, kad savaitė praeitų maloniai ir hūtų sėkminga, reikia pajausti jos ritmą, suprasti, kada reikia veikti ryžtingai, o kada prigesinti aktyvumą. Įvykiai gali klostytis gerokai lėčiau, nei norėtųsi (čia labiau liečia dalykinius reikalus), o bandymai juos forsuoti prie nieko gero neprives.

Pati sėkmingiausia savaitės dalis – jos vidurys. Šiuo laikotarpiu viskas gaunasi gerai, sekasi rasti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Bendrauti ir sutarti sku kitais sekasi net tiems, kam paprastai sunkiai sekasi rasti bendrą kalbą su aplinkiniais.

Tuo laiku griūva stereotipai, užtvaros tampa įveikiamomis, o tai, kas atrodė neįtikitėna, netikėtai tampa įmanoma. Labai svarbu nepraleisti savo šanso, laiku pagauti gerų pokyčių bangą. Klausykite savo vidinio balso, jis pasufleruos, kada ir kaip veikti.

Savaitės pabaigoje – laikas apmąstymams. Svarbu teisingai įvertinti tai, kas vyksta aplink ir jumyse. Klaidų analizė padės jų nebekartoti.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, tvarkysite paskolų, draudimo reikalus. Galbūt teks kažką rekonstruoti, taisyti, atnaujinti. Pravartu susikaupti ilgalaikiams planams ir drąsiai žvelgti į ateitį. Tačiau pasikliauti derėtų ne visais. Nuomonės ir interesai netrukus išsiskirs. Savaitgalį itin venkite lengvabūdiškų nuotykių, pavojingos rizikos, pasisaugokite sukčių. Galimos meilės dramos, pavydo scenos.

JAUTIS

Šią savaitę jūsų kūrybingumas, darbštumas neliks neįvertintas. Tačiau gali apvilti žmonės, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. Jeigu aktualu, kreipkitės dėl įsidarbinimo, tarpininkavimo. Galbūt turėsite išlaidų ar rūpesčių, susijusių su broko pašalinimu, rekonstrukcija. Pasirūpinkite lėšų ir dokumentų saugumu. Savaitgalis galbūt pasiduosite pagundai elgtis kažkaip neleistinai. Tikėtinas reikšmingas pasimatymas, pobūvis arba dalyvausite pristatyme. Tačiau kažkas gali stipriai nuvilti.

DVYNIAI

Savaitė turbūt prasidės su polėkiu, kūrybiniu nusiteikimu. Vikriai suksitės reikalų bei kontaktų verpete, tačiau dėl darbo reikalų gali susikirsti jūsų ir dalykinių partnerių interesai. Gali prireikti geros kompetencijos, patirties ir išminties, kad atsispirtumėte spaudimui, klastingoms provokacijoms. Jums daug reikš mylimo žmogaus palaikymas. Savaitgalį asmeniniai santykiai gali tapti tikru skauduliu, kuris turbūt ims ir pratrūks. Jei kam nors skolinsite pinigus ar vertingus daiktus, pasirūpinkite užstatu.

VĖŽYS

Šią savaitę galite sužibėti savo išoriniu ir vidiniu patrauklumu, kūrybingumu. Darysite darbštaus, komunikabilaus žmogaus įspūdį. Galite gauti kvietimą į pobūvį, renginį ar pasimatymą. Tačiau rūpesčių gali sukelti techniniai nesklandumai, trauma arba kažkokia žinia. Savaitgalį padidės neištikimybės grėsmė, galimos meilės dramos, nevaldomas partnerio pavydas, įtarimai. Nederėtų pasitikėti nepažįstamais asmenimis, net jei jie dėtųsi dideliais autoritetais, sveikatinimo specialistais, guru ar pan.

LIŪTAS

Šią savaitę siekite konkretumo, jei teks derėtis, sudarinėti sutartis, informuoti kitus žmones. Gali parūpti dar neišbandyta dieta, kurią galbūt mėginsite pritaikyti visai šeimai. Nuo savaitės vidurio būsite kūrybingi ir veiklūs. Daug dėmesio skirsite vaikų ir meilės bei pramogų klausimams. Svarbu, kad norai neviršytų galimybių. Savaitgalį galite pakenkti reputacijai, santykiams, jei leisitės į abejotinus meilės nuotykius, rizikuosite finansiškai ir pan. O galbūt jau išryškės aistringo meilės nuotykio pasekmė.

MERGELĖ

Šią savaitę tikėtinas komercinis susitarimas, naudinga informacija per reklamą, žiniasklaidą, artimus žmones. Rasite laiko ir flirtui, įvairioms pramogoms. Regis, jums artimi žmonės kažkodėl nesidžiaugs tuo, kas jus domina bei verčia dėti daug pastangų. Pasisaugokite traumų, gaisro, neprovokuokite intrigų, agresijos. Savaitgalį nesitikėkite nieko rimto iš lengvabūdiškos romantikos, spontaniškos avantiūros. Stenkitės šeimos biudžetą ir verslą tvarkyti ekonomiškiau. Saugokitės vagių, sukčių.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio situacija reikalaus praktiškumo, sąžiningumo. Tikriausiai išleisite pinigų, samdydami talkininkus ar pirkdami daiktus, kurie lengvina darbą. Tik nerizikuokite svetimais pinigais bei turtu. Gali būti, kad neatsispirsite pagundai leistis į meilės nuotykį. Savaitgalį galite mėginti lengvai pralobti arba suvilioti ypatingą asmenį. Kad pasisektų, turėtumėte veikti nepaprastai išradingai ir subtiliai. Vargu ar tai pavyks.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio situacija gali būti įdomi, tačiau įtempta. Galbūt teks tarpininkauti, finansiškai įsipareigoti. Regis, paisysite tik savo nuomonės bei interesų. Tokiu būdu galite įsigyti naujų priešų, o ne sąjungininkų. Galima intriguojama pažintis, kuri vėliau atneš problemų. Tą patį žada bet kokie lengvabūdiški nuotykiai. Savaitgalį bus pavojus apsigauti, pamesti, prarasti brangų jums daiktą. Slapčia dėl kažko graušitės, pavyduliausite.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio jums seksis kitus stebinti ir intriguoti, tačiau netrukus pasijusite labai išsisėmę, pajusite potraukį svaigalams. Galite net nepastebėti užkulisinių klastų ir intrigų. Įmanomi neprognozuoti posūkiai reikaluose, darbuose, įvairūs trikdžiai. Regis, būsite tokie užsispyrę ir neobjektyvūs, kad kitiems su jumis bus nelengva. Savaitgalį imsitės darbų, susijusių su namų ūkiu, remontu, nuoma. Atsargiai elkitės už vairo ir su technika, dujomis. Vaistai, svaigalai taip pat gali pridaryti bėdos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę šiek tiek slėgs įpareigojimai, reikalavimai, kontrolė. Pasistengsite ir tikriausiai įgysite daugiau autoriteto, populiarumo. Vis dėlto būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į nelegalias aferas, intrigas. Netikėkite aklai viskuo, ką išgirsite ir neskleiskite gandų. Savaitgalį jums nestigs aplinkinių dėmesio. Tačiau įmanomi paslėpti motyvai, kurių jūs nesuprasite. Nebūkite patiklūs ir labiau saugokite jums patikėtas paslaptis bei materialines vertybes.

VANDENIS

Šios savaitės darbai, reikalai, pokalbiai pareikalaus didelio jėgų įtempimo, bet rezultatai turėtų būti neblogi. Gali tekti pakovoti už įsitikinimus, negrąžintas skolas, galbūt įrodinėti savo kompetentingumą ar moralumą. Neįsivelkite į apkalbas, finansines avantiūras. Savaitgalį galite įsivelti į rimtas problemas. Įmanomas slaptas meilės nuotykis. Seksis meninė veikla. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais, kvaišalais.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio itin aktualūs bus su mokslu, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę, komandiruotę. Jeigu domina politika, tikėtini ginčai, nervingi debata

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis