Astrologė: kokie trys Zodiako ženklai yra laimingiausi

Zodiako ženklas, po kuriuo gimęs žmogus, apie jį gali pasakyti daugelį dalykų.

Jie gana stipriai paveikia žmogaus charakterį ar likimą, apdovanodami žmogų vienomis savybėmis, bet pagailėdami kitų. Todėl neabejotina - visi Zodiako ženklai yra skirtingi, pasižymi skirtingais charakterio bruožais, savitu elgesiu. Tad kyla klausimas: ar visgi įmanoma iš visos Zodiako ženklų gausybės išskirti laimingiausius, sėkmės ženklu paženklintus?

Astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė atsako, jog norint tikslingai įvertinti žmogaus laimę gyvenime reikėtų vertinti visą jo gimimo brėžinį, nes būtent jis ir perteikia įgimtą žmogaus potencialą bei jo galimybes gyvenime. Už visokeriopą mūsų sėkmę atsakinga planeta Jupiteris, didžiausia Saulės sistemos planeta, tad natūralu, jog jos įtaką mums itin reikšminga. Žmonės, kurių gimimo brėžinyje ši planeta užima reikšmingą poziciją, yra laikomi laimingais žmonėmis, likimo numylėtiniais. Astrologė tiki, kad vis dėlto labiausiai sekasi tiems, kas siekia, o ne laukia Dievų malonės. O siekia daugiausiai ugnies ir oro stichijos atstovai, astrologė iš jų išskiria būtent tris ryškiausiai sėkmėje pasižyminčius zodiako ženklus: Šaulį, Aviną ir Ožiaragį.

Šaulys

Jupiteris valdo Šaulio zodiako ženklą, todėl galima būtų teigti, jog jis – vienas laimingiausių, sako astrologė. „Šauliai turi tiek skirtingų idėjų, įkvepiančių sumanymų, uždegančių siekių, kad yra pajėgūs uždegti jais kiekvieną sutiktąjį. Jie tiesiog kolekcionuoja idėjas, pastebėdami jas visur aplink save ir patys užsidega nuo kiekvieno naujo atradimo,“ – priduria. Po Šaulio zodiako ženklu gimę žmonės – įvairiapusės asmenybės. Jie siekia dalyvauti iš karto daugelyje skirtingų veiklų ir visur save parodyti gabiais. Šaulys, kaip deimantas, negali švytėti tik viena briauna. Savo sumanymų kolekcijos Šaulys neslepia, bet dosniai pateikia visuomeniniam naudojimui. Dėl šios priežasties Šaulys dažnai tampa įkvėpimo ir paramos šaltiniu aplinkiniams. Jis apsigimęs patarėjas, mokytojas, suprantantis bendrą pasaulio vaizdą. Priimti sprendimą Šaulys gali paprastai, bent jau jiems taip atrodo. Kaip energijos šaltinis, Šaulys turi susidoroti su daug skirtingų reikalų, jiems vis norisi pabandyti, pamatyti, patirti.

Avinas

Avino ženklas taip pat lydimas sėkmės. Avinai dažniausiai lengvai išsisuka iš situacijos ir išbrenda iš balos sausi. Jų energija galinga, labai kryptinga, todėl leidžia atlikti žygdarbius, galbūt todėl jie nesibodi iššūkių, atvirkščiai, Avinui priimtinos situacijos, kai reikia priimti sprendimus. O juos jis priima greitai, ryžtingai, bet ne visada apgalvotai. Avinas nekantrus, jis nori viską gauti iš karto, jam nėra nieko blogiau kaip laukti ir kentėti. Avinams sekasi ten, kur reikia atkakliai kovoti, įtikinti, vesti paskui save – galbūt todėl jų sėkmė ir neaplenkia. Jie puikūs vadovai, sportininkai, verslininkai.

Ožiaragis

Ožiaragių sėkmės ir laimės šaltinis – kryptingas judėjimas tikslo link ir mokėjimas tikslingai planuoti savo gyvenimą. Ožiaragis pats atkakliausias ir patvariausias iš visų ženklų. Jie turi labai rimtą požiūrį į gyvenimą, todėl ne tik kuria didelio masto planus, bet ir pats juos įgyvendina – lėtai, sistemingai ir atkakliai. Ožiaragis užkonservuoja pradėtą darbą ir būtinai prie jo grįžta vėliau, kartais ir po ilgo laiko. Šio ženklo atstovus traukia sunkus, prasmingas kūrybinis procesas. Nenuostabu, kad daug žymių visuomeninių, politinių ir religinių kūrėjų yra Ožiaragiai. Jie turi polinkį priimti atsakingus sprendimus sudėtingose situacijose. Jam būdingas ryžtingumas, atsargumas, apdairumas, mokėjimas viską suplanuoti ir apgalvoti iš anksto. Tikėtina, kad jis gali būti lėtas. Jei situacija iš tikrųjų labai sudėtinga, analizės procesas gali užtrukti tiek, kad tinkama reakcija bus pavėluota. Jie turi nedaug energijos, todėl jiems reikia riboti impulsyvumą ir neišeikvoti per daug jėgų per vieną kartą. Jie puikūs aukščiausių postų vadovai, verslininkai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis