Savaitės horoskopas: optimistinis laikotarpis ilgai nesitęs

Astrologinė prognozė savaitei, iki rugsėjo 25 dienoms.

BENDROS PROGNOZĖS

Savaitės pradžia bus įdomi. Tai įkvėpimo ir naujų idėjų metas. Net ir tie, kas paprastai įvykius mato niūrioje šviesoje, bus optimistiškesni ir labiau patenkinti gyvenimu nei įprastai. Į geresnę pusę galima pakreipti ir profesinį, ir asmeninį gyvenimą, susitarti su kolegomis ir artimaisiais dėl bendrų darbų, užbraukti senus nesutarimus.

Šis laikotarpis puikiai tinka kūrybai. Atsiranda naujų aistrų ir hobių, gali sudominti net tos sritys, kurios ankčiau atrodė nykios ir nenaudingos.

Antroji savaitės pusė bus sudėtingesnė, labiausiai dėl to, kad teks bendrauti su antipatiškais žmonėmis, užsiimti visai ne tuo, kas teikia malonumą, lankytis nemaloniose, net bauginančiose vietose.

Bus labai svarbus artimųjų palaikymas, bet jo sulauks tik tie, kas paprastai ir atvirai papasakos apie savo jausmus ir pergyvenimus, - o daugeliui tai bus nelengvas uždavinys.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio įmanomos naudingos investicijos į nekilnojamąjį turtą, kreditas, derybos, susitarimai dėl tiekimo, stambaus pirkinio, atlygio ar pan. Jausite, kur kvepia pinigais ir prestižu. Būsite linkę save lyginti su kitais, ieškosite privalumų ir bandysite juos išryškinti. Savaitgalį jausitės gerai, jeigu jus sups tvarkinga aplinka, geranoriškai nusiteikę žmonės bei galėsite pasilepinti gyvenimiškais patogumais. Kuo daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, iš širdies pabendraukite. Saugokitės elektros iškrovos.

JAUTIS

Šią savaitę jausitės ir atrodysite gana šauniai. Galite sulaukti pasiūlymų dėl bendros veiklos, įsidarbinimo. Regis, puikiai seksis mokslinė, pedagoginė, kultūrinė veikla. Galbūt pajudės į priekį ir tie reikalai, kurie susiję su nekilnojamuoju turtu, piniginėmis problemomis. Savaitgalį galima netolima kelionė. Neblogai seksis ir darbuotis savo ūkyje, taisyti techniką ar padėti kitiems. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai. Tiktų laikytis dietos, aiškintis santykius, susigrąžinti ar atiduoti skolas.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje pernelyg neatviraukite su žmonėmis. Galite atskleisti kažkokį sąmokslą, paslaptį arba išaiškės tai, ką jūs labai norėjote nuslėpti. Nusiraminimui nesigriebkite svaigalų. Nuo trečiadienio situacija aiškės, imsite geriau suprasti, kaip galėtumėte sau ar kitiems padėti. Labiau prižiūrėkite vaikus. Savaitgalį būsite nusiteikę mėgautis žemiškais malonumais, suteikti sau kuo daugiau komforto, gėrėtis gamta. Galbūt kažką gražaus įsigysite, demonstruosite kulinarinius sugebėjimus ar kt.

VĖŽYS

Per šią savaitę galite rasti rėmėjų, sąjungininkų savo projektams. Kils ūpas aktyviau dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame gyvenimo verpete, megzti pažintis. Tačiau nuo trečiadienio jau nesinorės būti šurmulyje. Pagilės intuicija. Galima nauda iš konfidencialios arba mistinės, meninės veiklos, slaptos informacijos. Savaitgalį būsite nusiteikę meile ir rūpesčiu apgaubti artimuosius, pasidalinti su jais savo jausmais. Lengvai megsite reikalingus ryšius, tačiau lengva ir prarasti tai, kas jums brangu.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio rimtai rūpės pareigos, darbai. Su geru kolektyvu, draugiška komanda darbuotis bus vienas malonumas. Džiugins ir papilnėjusi piniginė, ir pagerėję santykiai, ūgtelėjęs populiarumas. Tik neeikvokite energijos tuščioms kalboms ir apkalboms. Savaitgalį galimos problemos, susijusios su sava ar artimų žmonių sveikata, psichologine būkle. Intuityviai suvoksite, ką galite pataisyti, pakeisti, o ko - ne. Atgaivą teiks gamta, menas, meditacijos. Siekite intymumo, dvasingumo.

MERGELĖ

Savaitės pradžia tinkama ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas. Situacija darbe, moksle bus palanki. Nepaisant kai kurių abejonių, turėtumėte pasiryžti reikšmingam žingsniui. Kažko reikalaudami iš kitų, būkite nuoseklūs, jauskite atsakomybę. Regis, svarbiame reikale jums padės pažįstami žmonės, tarpininkai. Savaitgalį nepavyks atsiriboti nuo rimtų rūpesčių, tiek namų, tiek darbo. Susitikite su žmonėmis, kuriuos mėgstate, padiskutuokite, pasilinksminkite.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio turbūt imsitės reikalo, susijusio su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Regis, kitų žmonių rezgamos intrigos nebegalės jums pakenkti. Ypač jei patys imsite atvirai reikšti savo iniciatyvą bei nuomonę. Galbūt pasiseks įgyvendinti idėją, kuri atneš ne tik naudos, bet ir intelektinį arba kūrybinį pasitenkinimą.

Savaitgalį nevengsite viešo dėmesio. Galite dalyvauti pasirodymuose, pristatyti savo kūrybą, dalyvauti diskusijose. Nebijokite išbandyti jėgas, nes įgysite populiarumo.

SKORPIONAS

Šią savaitę turėtų atsirasti rimtesnių veiklos perspektyvų arba tiesiog kiti žmonės neleis jums sėdėti sudėjus rankas ir vers imtis bet kokio prieinamo darbo ar naudingo užsiėmimo. Galimi reikalai, susiję su įmonės pinigais, investicijomis, draudimu, paskolomis. Galite gauti žinią iš draugo, giminaičio. Savaitgalį būsite veiklūs, bendraujantys, tačiau nepasiduokite spaudimui kažkur vykti, kažko imtis, jei jaučiate, kad tai jums netinka. Stenkitės taktiškai paaiškinti aplinkiniams dėl savo pasirinkimo.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio pasižymėsite ir darbštumu, ir gera komercine uosle. Regis, nesunkiai pelnysite aplinkinių simpatijas ir kolegų pagarbą, nes jums bus nesunku suprasti bei toleruoti kitokį požiūrį. Seksis aiškintis nesusipratimus, tartis, derinti interesus. Tačiau bus keblu, jei teks spręsti finansinius reikalus, susidurti su antstoliais. Savaitgalį gali kilti nenumaldomas noras išlaidauti bei dosnumu žavėti kitus. Galbūt dalyvausite kultūriniame renginyje arba patys organizuosite kokį priėmimą, vakarėlį.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio atrodysite energingi, žaismingi. Seksis sporto, turizmo, šou verslo, kūrybos, mokslo srityje. Laisvalaikiu tiktų atsidėti kūrybai, sportuoti, skirti pasimatymus, užsiimti vaikų lavinimu. Galima išmėginti laimę konkurse, loterijoje. Įmanomas pasiūlymas, susijęs su įsidarbinimu, komandiruote, pareigų keitimu. Savaitgalį tikėtini išgyvenimai, susiję su šeima, partneriu. Šeimos santykius sutvirtintų bendras interesas arba bendrų draugų ratas. Galbūt išsiaiškinsite tai, kas jus labiausiai jaudina.

VANDENIS

Nuo pirmadienio teks blaškytis tarp darbo ir asmeninių reikalų. Nieko nespręskite skubotai, nes galite padaryti klaidų ir pakenkti darbo kokybei. Nuo trečiadienio jau džiugins meilės reikalai, kūrybinė ir visuomeninė veikla. Jums arba jūsų vaikams, auklėtiniams gali pasisekti žaidime, konkurse. Savaitgalį būsite linkę daug dėmesio skirti išvaizdai, staipytis prieš veidrodį, keisti įvaizdį. Pravartu labiau branginti santykius su artimais žmonėmis, orientuotis į tikrąsias vertybes. Galima jums aktuali žinia iš toli.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio būsite aktyvūs, komunikabilūs ir sugebėsite daug nuveikti. Galbūt kažkuo pasitarnaus gauta informacija, reklama, ryšių naujovės. Ypatingo dėmesio, psichologinio palaikymo gali prireikti šeimos nariui. Jūs išties galite padėti, nes giliai suvoksite savo bei svetimas vidines problemas. Savaitgalį veršitės pramogauti, mylėti, kurti. Kaip vijurkai suksitės pramogų sektoriuje, jei tai jūsų sritis. Tikėtini kažkokie įvykiai, įspūdžiai, susiję su vaikais, dalyvavimu konkursuose, varžybose ar kt.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis