Horoskopas: kaip elgtis šia nelengvą savaitę

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 3-9 dienoms.

BENDROS PROGNOZĖS

Savaitė – ne iš lengvųjų. Ypač ji nepatiks tiems, kas įpratęs pasiekti savo ir mano, kad draugai bei pažįstami visada pasirengę išpildyti bet kokį norą. Deja, šią savaitę siekiant reikalingų rezultatų teks labai labai pasistengti, o kartais net kovoti su piktu priešu. Be to, svarbu netapti savo ambicijų įkaitu, išsaugoti blaivų protą. Šiek tiek paprasčiau bus tiems, kas kuklus iš prigimties, nesiekia visuotinio pripažinimo ir nenori pagyrų bet kokia kaina.

Patartina atsargiau elgtis su pinigais, mat pagunda išleisti dideles sumas tam, be ko galima apsieiti, bus itin didelė. Brangiai kainuojanti pramoga – tikrai ne pats patikimiausias būdas teigiamoms emocijoms gauti. Ieškokite pramogų, kurios netuištins jūsų piniginės.

Nebus lengva išsaugoti gerus santykius su artimaisiais. Vis iškils nesutarimų, ginčuose niekas nenorės nusileisti. Tačiau gyvenimiškos išminties turintys žmonės gebės išsaugoti taiką.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Nuo pirmadienio pravartu numatyti ateities gaires, sutvarkyti finansinius reikalus. Galimi ginčai dėl skolų, išlaidų, daiktų vertės. Savaitės viduryje būsite linkę filosofuoti, politikuoti, domėsitės propaganda, teise, pasaulio įvykiais. Galite gauti svarbių žinių iš oficialios institucijos ar užsienio. Regis, kils idėjų, susijusių su karjera, kelione, partneryste. Arba su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų. Savaitgalį nusimato daugiau nei paprastai darbinių ar ūkinių reikalų. Pasisaugokite gresiančių traumų.

JAUTIS

Šią savaitę jums reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Nebūkite savanaudiški kūniškos meilės reikaluose, jei norite patirti džiaugsmo partnerystėje, atrasti tai, ko jums trūko. Finansiškai rizikuoti nepatartina. Šiuo metu negalite sau leisti nei piktnaudžiauti savo padėtimi, nei lengva ranka švaistyti pinigų. Galite pasijusti sutrikę dėl kitų žmonių pretenzingumo ar gobšumo. Jei leis sveikata, savaitgalį pravartu ištrūkti iš namų, pamiršti buitinius rūpesčius ir pasisemti naujų įspūdžių, praplėsti akiratį. Tik atsargiai kelyje.

DVYNIAI

Šią savaitę rodysite pastangas užsidirbti, įsitvirtinti darbe ar versle. Darbo išties netrūks, tačiau sveikata ne geležinė. Pasirūpinkite ja, ypač jei turite lėtinių problemų. Bus nelengva, jei teks tvarkyti juridinius reikalus, pasirašyti sutartis. Gali kilti kliūčių dėl padidėjusios konkurencijos, kai kurių žmonių priešiškumo. Saugokitės traumų. Savaitgalį gali pavykti pasiskolinti pinigų, reikalingą daiktą arba susigrąžinti skolą. Vis dėlto problemų bus daugiau nei jėgų ir noro su jomis grumtis. Tikėtini slapti psichologiniai išgyvenimai.

VĖŽYS

Šią savaitę pradėsite smagiai nusiteikę. Įmanomas finansinis laimėjimas, meilės nuotykis. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai. Galite apsispręsti radikaliai keisti įvaizdį ir net patį gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos. Tačiau emociškai dirbti bus nelengva, nes atsiras nepatenkintų, kritikuojančių. Regis, ir darbovietėje, ir namuose nestigs įtampos. Savaitgalis nežada malonaus atsipalaidavimo, nes kažkas ves iš pusiausvyros savo kaprizais. Arba jūs patys varginsite aplinkinius, reikalausite iš jų neįmanomų dalykų.

LIŪTAS

Nuo pirmadienio padidės nervingumas, ypač jei stigs laiko sau bei šeimai. Iš kantrybės ves artimųjų priekaištai, reikalavimai kažko atsisakyti. Regis, savaitei įsibėgėjant augs noras smagiai leisti laiką, patirti nuotykių. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų, gerbėjų. Vis dėlto nederėtų skubėti, rizikuoti, persidirbti. Lengva susikompromituoti, susižeisti. Savaitgalį galvosite apie ūkinius reikalus arba savo sveikatą ir išvaizdą. Nesikamuokite, jei liks kažkas nepadaryta, neišmokta arba ne viskas pavyks tobulai.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio intensyviai bendrausite su artimaisiais, kolegomis. Tikėtini reikalai, susiję su dokumentais, reklama, pirkimo-pardavimo, nuomos sutartimis, komerciniais sandoriais, mokslu, žiniasklaida. Ne viskas seksis sklandžiai, bet susidorosite. Kur kas blogiau veiks įtampa asmeniniuose santykiuose. Savaitgalį turėtų būti smagu. Būsite nusiteikę pasimatymams, užsiėmimams su vaikais, sportui, pasirodymams scenoje ir kt. Labiau saugokite vaikus bei patys nesielkite rizikingai.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio aktyviai imsitės spręsti turtinius, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Vis dėlto meilės ir nuosavybės reikaluose galite būti per daug reiklūs ir pretenzingi. Venkite lengvabūdiškų nuotykių darbe, saugokite reputaciją. Galite turėti problemų dėl neteisingai suprastų taisyklių, įstatymų, kitų žmonių ketinimų bei interesų. Savaitgalį jūsų namai tikriausiai taps judresne vieta nei paprastai. Negalėsite juose užsidaryti, pasislėpti. Galite susipykti su artimu žmogumi, patirti širdgėlą, nusivylimą.

SKORPIONAS

Šią savaitę svajosite apie švelnumą, aistringą romantiką. Seksis žavėti ir intriguoti. Kartu galimi gilūs išgyvenimai dėl meilės ar seksualinių dalykų. Galite įsigyti norimą daiktą arba turėti reikalų, susijusių su remontu, statybomis, nuosavu verslu, jo modernizavimu. Net dėl mažyčio aplaidumo gali kilti rimtų bėdų, tad būkite apdairūs. Savaitgalį seksis mokantiems ir galintiems argumentuotai pakalbėti. Kita vertus, to gali neužtekti siekiant laimėti dominančio asmens ar publikos susižavėjimą.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio energijos turėsite ne itin daug, tad nealinkite savęs kontaktais, darbais. Jums gali būti patikėtos intymios paslaptys. Būkite itin atidūs už vairo bei pasisaugokite abejotinų pagundų tiek meilėje, tiek verslo, finansų srityje. Jūsų planams stigs racionalaus pagrindo. Tai, ką mėginsite įteigti kitiems, nebūtinai atitiks objektyvią tiesą. Savaitgalį gana gerai seksis buitiniai darbai, namų ruoša. Tik nesivadovaukite iliuzijomis, tvarkydami turtinius, komercinius reikalus. Pasisaugokite vagių.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio galite nuveikti daug darbų, jei tik turite darbščią komandą. Tikriausiai tvarkysite organizacinius reikalus. Tikėtina įdomi pažintis, flirtas. Tačiau energijos jums užteks tik iki trečiadienio. Regis, tapsite labai neatsparūs svaigalų poveikiui, infekcijų sukėlėjams. Derėtų būti atsargiems, nes galite susidurti su sukčiais. Savaitgalį nusimato karštų jausmų, o gal ir ašarų dėl neišsipildžiusių svajų. Gyvenimas gali pateikti nelengvą išbandymą. Saugokitės elektros iškrovos, gaisro.

VANDENIS

Šią savaitę būsite nusiteikę griebtis rimtų darbų. Jeigu turite ką protingo pasakyti, netylėkite. Tačiau neprovokuokite nereikalingų barnių su kolegomis, aplinkiniais. Su didelėmis ambicijomis toli nenuvažiuosite. Lengvai galite įgyti slaptų priešų, o jų jums dabar tikrai nereikia. Atsargiai elkitės su informacija, technika ir kelyje. Savaitgalis bus neblogas, jei praleisite jį ramiai, be intensyvaus skubėjimo, pareigų. Darykite tai, kas jums patiems malonu, o ne tai, ką primeta kiti. Jokiu būdu nesėskite už vairo neblaivūs.

ŽUVYS

Šią savaitę tikėtinos jaudinamos emocijos, įspūdžiai, ypač jei esate toli nuo namų. Galbūt sužinosite intriguojamą naujieną. Turėsite nemažų socialinių ar politinių ambicijų, galvosite apie teisinius, etinius dalykus, moralumą, sąžinę. Nusimato rezultatai, susiję su mokslu, projektais. Savaitgalį galbūt ruošite kokius nors projektus, planus, viešai reikšitės. Rūpės užsiimti hobiu, bendrauti su draugais ir pažįstamais. Atsargiau vertinkite gandus. Neskubėkite pirkti siūlomos prekės, nes veikiausiai jums jos nereikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis