Ką atskleidžia porų miegojimo poza?

Ar tikrai šalia yra tas vienintelis, o gal santykiai ilgai netruks? Tokie ir panašūs klausimai greičiausiai kyla daugeliui porų, kurios neseniai užmezgė draugystę.

Tik atsakyti į juos, kol viskas dar nauja ir nepažinta, gana sunku. Laimei, praskleisti ateities šydą gali padėti partnerių miegojimo pozos. Apie ką jos byloja?

Vienas – ant pilvo, kitas – ant nugaros. Tokios poros santykių sėkmė priklausys nuo to, ar miegantis ant pilvo partneris sugebės pažaboti ir kontroliuoti stiprų norą vadovauti. Tiesa, jis tai turėtų padaryti, nes miegantis ant nugaros anksčiau ar vėliau gali nuspręsti tiesiog išeiti.

Vienas – ant šono, kitas – ant pilvo. Tokie partneriai puikiai papildo vienas kitą, ypač sprendžiant svarbius klausimus. Tiesa, tas, kuris miega ant šono, yra mažiau pasitikintis savimi ir jis mieliau sutiktų atsakomybę perleisti tam, kuris miega ant pilvo.

Vienas – ant šono, kitas – ant nugaros. Šiuose santykiuose tvyro gana daug prieštaravimų. Nors jie gali būti dar neišryškėję. Miegantis ant nugaros dažnai būna grubus partnerio atžvilgiu. Todėl pastarajam reikėtų pasipriešinti. Mat kuo toliau, tuo labiau jis bus engiamas.

Abu miega ant nugaros. Tokie partneriai greičiausiai gana dažnai pykstasi. Jie elgiasi taip lyg kiekvienas iš jų žinotų viską pasaulyje. Šie santykiai įdomūs, įtraukiantys, tačiau, deja, trumpalaikiai.

Abu miega ant pilvo. Partneriai kovoja dėl valdžios ir nevengia tarpusavyje konkuruoti. Kiekvienas siekia sau daugiau teisių, bando parodyti, kuris yra atsakingesnis.

Vienas – ant šono suspaudęs kojas, kitas – ant šono kojas lengvai pražergęs. Tarp taip miegančių partnerių vyrauja harmonija ir nei vienas nesistengia paimti valdžios. Santykiuose vyrauja supratingumas, atjauta, švelnumas. Partneriai keičiasi energijomis ir kartu auga bei tobulėja.

Abu miega ant šono, kojas prispaudę prie partnerio kojų. Tai santykiai, kuriuose žmonės jaučiasi glaudžiai tarpusavyje susiję. Todėl jiems sunku keisti savo įpročius, nes yra gana prieraišūs. Norint, kad tokie santykiai harmoningai augtų ir eitų pirmyn, partneriams būtina labiau pasitikėti savimi, vienas kitu, dažniau paskatinti mylimąjį/-ąją. Tokiai porai taip pat svarbu ieškoti bendrų pomėgių. Jeigu nepavyksta dviese išspręsti konfliktų ar problemų, drąsiai kreiptis į santykių specialistą ar šeimos psichologą.

Abu miega ant šono, kojas šiek tiek išskėtę. Ši miegojimo poza atspindi harmoningiausius santykius. Juose vyrauja savitarpio supratimas, atjauta, ramybė. Partneriai natūraliai vienas kitu domisi, nori bendrauti. Tokie partneriai puikiai papildo vienas kitą ir spinduliuoja pozityvia energija.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis