Horoskopas: ne visos dienos bus sudėtingos ir įtemptos

Astrologinė prognozė kitai savaitei, spalio 10-16 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmoji savaitės pusė bus gana sudėtinga. Tiesa, malonių akimirkų netrūks, tačiau problemų ir sunkumų bus daugiau nei įprastai, ir tai daugelį varys į neviltį. Šiuo metu patartina labiau pasikliauti savo jėgomis, nelaukti žvaigždžių ar aplinkinių pagalbos. Planus ir užmojus, net jei jie atrodo genialūs ir nepriekaištingi, patartina vertinti kritiškai, o imtis jų rekomenduojama tik po visapusiškos analizės.

Vėliau situacija keisis į gera, teigiamų tendencijų įtaką pastebės net didžiausi pesimistai. Paskutinės savaitės dienos pasižymės harmoningu emociniu fonu, todėl palanku bendrauti, spręsti asmenines problemas, spręsti klausimus, kurie svarbūs jūsų šeimai.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Nuo pirmadienio kelias dienas nestokosite aplinkinių dėmesio, džiugins draugystė, partnerystė, pradėti projektai ir kt. Jums pavyks įgyti daugiau populiarumo, išgauti lauktą atsakymą ar pan. Deja, nuo savaitės vidurio seksis nebe taip gerai. Augs įtampa, didės traumų, pralaimėjimų tikimybė. Savaitgalis irgi išliks neramus, kupinas pavojų, nesantaikos. Nieko gero, jei susipainiojote savo santykiuose, emocijose, troškimuose.

JAUTIS

Darbinga turėtų būti visa savaitė. Visgi sklandžiau seksis vykdyti užsibrėžtus planus, mėginti įsidarbinti, daryti oficialius vizitus iki savaitės vidurio. Vėliau labiau tikėtini įvairūs trikdžiai, nesusipratimai, ypač jei teks vykti į darbo pokalbį, į komandiruotę, ką nors organizuoti ar atstovauti. Savaitgalį galimas keistas incidentas ar sveikatos sutrikimas. Gali pasirodyti, kad iliuzijos, susijusios su kokiu nors asmeniu ar veikla, yra nelabai pagrįstos.

DVYNIAI

Savaitė žada ir šilto ir šalto. Regis, pirmos dienos bus sklandesnės, produktyvesnės, teiks daugiau malonių akimirkų. Galite kažkuo sublizgėti, įgyti naujų gerbėjų. Deja, antra savaitės pusė jau atneš ir šiokių tokių konfliktų, sunkesnio darbo, daugiau emocinės įtampos. Savaitgalis gali atnešti nuostolių, jei tik pasiduosite neprognozuojamų draugų ar gerbėjų vilionėms, priimsite avantiūristišką pasiūlymą. Regis, mylimas žmogus, vaikai sukels rūpesčių, nepasitenkinimo.

VĖŽYS

Šią savaitę neatidėliodami tvarkykite nuosavybės, mokesčių, finansų reikalus. Regis, stebinsite psichologine įžvalga. Savaitės vidurys ir pabaiga turbūt neleis išvengti konfliktinių situacijų. Būtų geriau, kad jums netektų turėti reikalų su pareigūnais, valdininkais, vadovybe, nes nebūsite nusiteikę šokti pagal kitų dūdelę ir nelygioje kovoje mėginsite ginti savo ar silpnesniųjų interesus. Nors ir nemalonu, bet savaitgalį pasistenkite atsiimti skolas iš tų, kas jums skolingi.

LIŪTAS

Savaitė prasidės sklandžiu bendravimu. Būsite nusiteikę ieškoti abipusio sutarimo, gerinti partnerystės saitus, sąžiningai konkuruoti. Visgi vienos ar kitos pusės godumas turbūt paims viršų ir nuo savaitės vidurio iki pat pabaigos lydės įtampa, svetimos naudos skaičiavimas, pastangų bei rezultatų svėrimas ir pan. Derėtų taktiškai spręsti tarpasmenines problemas. Susikompromituoti galima dėl nesugebėjimo teisingai reaguoti į situaciją ir ištartus žodžius.

MERGELĖ

Darbingai nusiteikę pradėsite šią savaitę ir turbūt džiaugsitės rezultatais. Gali papilnėti jūsų kišenė ar padaugėti kilnojamojo, nekilnojamojo turto. Galbūt sumaniai prasisuksite versle, sėkmingai įsidarbinsite ar pan. Nuo savaitės vidurio situacija ims svyruoti dėl augančios konkurencijos, nedorų tarpininkų ar kainų, kaštų pokyčių. Savaitgalį jums gali kilti keblumų dėl nepakankamo susigaudymo nekilnojamojo turto rinkoje, verslo peripetijose, kainų srityje.

SVARSTYKLĖS

Smagi, sėkminga turėtų būti savaitės pradžia. Galite sulaukti pripažinimo, komplimentų, gauti prizą, pasijusti laimėtojais ar pan. Tačiau netrukus suvoksite, kad bet koks laimėjimas prideda atsakomybės, o dažnai pagausina ir priešų gretas. Saugokitės traumų, gaisro, agresijos. Savaitgalį būkite atlaidesni savo partneriams. Nederėtų priekaištauti dėl jausmų ar pinigų stygiaus. Raskite bendrų pomėgių ar bent jau nevaržykite vienas kito iniciatyvos, polėkio.

SKORPIONAS

Savaitė bus prieštaringa. Jos pradžia bus tuo malonesnė, kuo daugiau laiko galėsite skirti asmeniniams poreikiams, šeimai. Visgi, darbų tempas didės, reikalavimai augs, vis labiau skubėsite, tad stiprės tendencija susižeisti, padaryti klaidų dirbant, vairuojant ir t. t. Savaitgalį jums bus nelengva bendrauti ir suprasti kitus žmones. Nesistenkite primesti savo valios ir norų kitiems, kad ir brangiausiems žmonėms. Jie irgi turi teisę rinktis.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio suksitės it vijurkai, o kadangi jums padės draugiškas kolektyvas, tai visi reikalai judės kaip sviestu patepti. Nuo savaitės vidurio gali atsirasti šiokių tokių trikdžių. Galbūt kažkas jauks jūsų planus ar net tuštins piniginę. Savaitgalis bus ne mažiau rizikingas. Ypatingai saugokite nuo pavojų vaikus. Geriausias vaistas nuo visų bėdų jums būtų meilė, romantika. Vis dėlto, derėtų vengti atsitiktinių nuotykių bei svaigalų.

OŽIARAGIS

Savaitė turėtų prasidėti ramiai, jaukiai. Matysite, kad jūsų triūsas duoda vaisių, o dar ir pagarbos netrūksta. Visgi nuo savaitės vidurio ši idilė ims krikti. Gali kilti konfliktų darbe, viešumoje. Išaugęs nervingumas, nerimas niekur nedings ir savaitgaliui persikels į jūsų namus bei juose jauks darną, kenks santykiams. Galbūt griebsitės buitinių darbų, per daug reikalausite iš savęs ir aplinkinių. Stenkitės pagerinti santykius, o ne juos bloginti.

VANDENIS

Šią savaitę pradėsite emocingai ir žvaliai nusiteikę. Regis, seksis bendrauti su valdininkais, užsieniečiais. Nenusivilsite egzamino, projekto ar komandiruotės rezultatais. Visgi į savaitės pabaigą augs įtampa, daugės pavojų kelyje bei bendraujant su nepažįstamais žmonėmis. Tikimybė pasiklysti ar patekti į avariją savaitgalį dar labiau sustiprės. Jūsų aktyvumas bus panašus į vėją be konkrečios krypties. Verčiau kurkite grožį aplinkoje ir asmeniniuose santykiuose.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio kelias dienas jausitės gana harmoningai, bet ne darbingai, išskyrus veiklas, susijusias su socialine sfera, psichologija, medicina, farmacija. Į savaitės pabaigą stiprės aplinkinių spaudimas, reikalavimas greitų rezultatų, aiškumo. Nepirškite savo nuomonės bei patarimų kitiems, ypač psichologiniais ir finansiniais klausimais. Savaitgalis bus neblogas, jei laiką leisite tarp savų žmonių ir jausitės globojami, vertinami. Galbūt kils poreikis atsikratyti blogo įpročio, gerinti mitybą, įvaizdį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis