Boso diena: kokios dovanos esi verta?

Artėjanti spalio 16 d., kuomet minima Boso diena, galvas pasukti priverčia daugybę darbuotojų, norinčių deramai pasveikinti ir pradžiuginti savo mylimus vadovus.

Tačiau ir patys bosai, o ypač bosės, neturėtų pamiršti šios dienos – tai puiki proga ne tik laukti dovanų, bet ir skirti laiko sau, atsipalaiduoti ir pasimėgauti švente.

„Nuolat skubančioms ir užsiėmusioms vadovėms kartais išties sunku atrasti laiko sau. Tačiau tokios šventės kaip Boso diena gali būti puiki proga palepinti ir apsidovanoti save masažu ar kitu grožio ritualu. Tik svarbiausia išsirinkti tokią grožio procedūrą, kuri teikia didžiausią malonumą“, – sako masažų, spa ir grožio paslaugų el. parduotuvės „Pasiutus Lapė“ atstovė Skaistė Tebelškienė.

Pateikiame keturis moterų vadovių charakterio tipus, kurie padės pažinti save ir atrasti tinkamiausią dovaną sau Boso dienos proga.

Karalienė. Visur ir visada sieki tobulybės. Tavo nepriekaištinga išvaizda, energija ir žavesį spinduliuojanti aura prikausto aplinkinių žvilgsnius. Gali išspręsti net ir neįmanomas užduotis ir tiki, kad kiekvienas darbuotojas yra tik tavo paslaugoms. Tau būtinas dėmesys, pripažinimas ir kitų nuolankumas. Puikiausia dovana Boso dienos proga sau galėtų būti viso kūno masažas, padėsiantis kurti tobulą įvaizdį nuo galvos iki kojų bei išlaisvinti nuo emocinės įtampos. Masažo metu atsipalaiduos visas kūnas, dings fizinė raumenų įtampa.

Draugė. Esi ne tik savo darbuotojų vadovė, bet ir draugė. Juk visada pavežėsi savo kolegas, pakviesi juos pietų, išklausysi ir patarsi. Tu esi kūrybinga, aktyvi moteris, vadovauji remiantis kantrybe, dėmesingumu ir jausmingumu. Tavo komanda – harmoninga šeima, iš kurios reikalauji visiškos ištikimybės ir atsidavimo. Visada rūpintis kitais išties vargina, tad pasidovanok sau atpalaiduojantį masažą, kuris padės pamiršti kasdienius rūpesčius ir kitų problemas. Šis masažas padės įveikti streso sukeltas pasekmes – sumažins nuovargį ir nervingumą, pagerins miegą ir atpalaiduos kūno raumenis.

Amazonė. Esi „kieta“, griežta ir uždara, tačiau spinduliuoji visų dėmesį prikaustantį moteriškumą. Darbo aplinką matai, kaip negailestingą karo zoną, kurioje svarbu išlikti ir laimėti. Keli ambicingus tikslus ir aukštus reikalavimus tiek sau, tiek savo darbuotojams. Kiekvienos amazonės kovos kartais vyksta ne tik darbe, bet ir prie veidrodžio. Pasidovanok sau plaukų procedūrą, kuri maitina ir drėkina plaukus bei apsaugo nuo pasišiaušimo. Plaukai taps švelnūs, blizgantys, lankstūs, dėl to vėliau juos bus lengva prižiūrėti ir tvarkyti.

Idealistė. Kiekvieną akimirką mintyse kuri naujus planus? Džiaugiesi vis tobulėjančia savo komanda ir negaili jai komplimentų? Savo entuziazmu lengvai suburi ir sužavi komandą, sukuri šiltą atmosferą darbe ir sieki, kad visi jaustųsi gerai. Esi savo darbuotojų mokytoja ir mentorė. Kitų gerovė – tavo pagrindinis tikslas, tačiau nepamiršk ir savęs – pasidovanok ajurvedinį masažą. Fone skambanti meditacinė muzika, aromatiniai aliejai bus dovana ne tik kūnui, bet ir idealistinei sielai. Ajurvedinis masažas atpalaiduos organizmą, pagerins miego kokybę, suteiks energijos ir padės atrasti vidinę harmoniją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis