Zodiako ženklai: ar visais jais galima pasikliauti sunkią minutę?

Sakoma, idealių žmonių nebūna. Neretai neišvengiamai atsiranda priešiškumas ir antipatija tarp žmonių, nepaisant to, po kuriuo Zodiako ženklu jie yra gimę. Juk visi mes ne be ydų. Visi mes kažko nemylime, bet yra dalykų, kurie tiesiog išveda iš pusiausvyros. Tada tikrai pasakome sau: „Su juo man nepakeliui“.

Todėl, ar draugystė tikra, neretai paaiškėja tik sudėtingose gyvenimo situacijose. Ne veltui apie gerą ir atsidavusį draugą sakoma: „Aš su juo eičiau į žvalgybą“. Bet ar visi jūsų draugai, bičiuliai, kaimynai, o gal tiesiog pažįstami žmonės patikimi ir, ar visais jais galima pasikliauti sunkią minutę? Taigi, šiame horoskope jūs taip pat galėsite sužinoti ir su kuriais Zodiako ženklais galima „eiti į žvalgybą“, o su kuriais ne!

Avinas

Šio ženklo atstovai nepakantūs lėtapėdžiams žmonėms ir kurie vadovaujasi vien jausmais. Taigi, bene didžiausia antipatija jaučiama tarp Avino ir Žuvies ženklo žmonių. Šių ženklų atstovai gali tikėtis nebent egzistavimo greta vienas kito sukandus dantis. Dar geriau - kai vienas kito nemato.

Beje, Avino žmonės ne juokais įsiunta, kai jų kas nors prašoma padaryti. Todėl, kad jie labai brangina savo laiką ir interesus. Šio ženklo atstovai negali pakęsti ir įkyrių žmonių. Tik pamėginkite „prilipti“ prie Avino savo prašymais, tai jis gali ne tik iškoneveikti, bet ir pasiųsti velniop. Ir tai tik geriausiu atveju. Užtat į žvalgybą su Avinu galima eiti, nors tai ir bus pakankamai rizikinga. Mat šio Zodiako ženklo atstovams nieko nereiškia pereiti „kiaurai sieną“ ir atsidurti priešo teritorijoje. Negana to, Avinas bus karingai nusiteikęs ir žūt būt pasistengs jus apginti. Nors ir kelia abejonių, kad bus pasiektas galutinis tikslas. Kadangi su šio ženklo žmogumi galite prisivirti košės tiek, kad paskui kažin ar abiems kartu pavyks ją išsrėbti.

Jautis

Šio ženklo žmonėms, norint sukelti aplinkinių pasipiktinimą ar neapykantą, reikia labai svarios priežasties. Viena iš tokių priežasčių – visiškas ignoravimas ir abejingumas. Įdomu tai, kad gimusiems po šiuo Zodiako ženklu nereikalingas nei viešumas, nei populiarumas, todėl tikrai nededa pastangų, kad kas nors į juos atkreiptų ir dėmesį. Iš visų 12 Zodiako ženklų Jaučio žmonėms sunkiausia atrasti bendrą kalbą ar susitarti su Avino ir Dvynių ženklo atstovais. Todėl su jais Jaučiui akivaizdžiai nepakeliui.

Beje, gimusieji po šiuo Zodiako ženklu – tai tie patys žmonės, kurie nuolat mėgsta kartoti: „Gana lipti purvinais batais ant mano širdies ir sielos“. Greičiausiai dėl tos pačios priežasties Jaučio ženklo atstovai pradeda nervintis, kai kiti pradeda be jokio reikalo blaškytis, juos skubinti arba kiša nosį ten, kur nereikia. Galų gale, kai neprašomas kiti pradeda jam dalinti patarimus. Todėl, jei norite susipykti su Jaučiu ir kad jis jums pasakytų: „Mums daugiau nebepakeliui“, ir toliau uoliai nurodinėkite jam bei mokykite, kaip reikia gyventi.

Užtat Jautis – patikimas „žvalgas“. Jis - ramus, išlaikytas, atsargus ir šaltakraujis. Su juo tikrai nepražūsite. Jautis nė nemirktelėjęs nukenksmins priešininką ir šimtu procentų atliks jam patikėtą užduotį.

Dvyniai

Šio ženklo žmonės nemoka nekęsti, tačiau labai lengvai atsisako žmonių draugijos, kurie jiems neįdomūs. Bene nuobodžiausi Dvynių žmonėms – Ožiaragio ženklo atstovai, kurie labai atsargiai ir su nepasitikėjimu žiūri į įvairius dalykus ir vengia eksperimentuoti. Taigi, tarp šių dviejų ženklų, galima sakyti, nėra nieko bendro. Ach, jau tie Dvyniai! Irgi ne pėsti - „aktoriai“ iš prigimties, kuriems geriau neduok pavalgyti, o suteik galimybę pasireikšti ir būti dėmesio centre. Beje, jie pasiruošę bet kurį nukauti, besikėsinantį užimti jų vietą „scenoje“. Užtat iš Dvynių galite sulaukti ne tik didelės antipatijos, bet ir neapykantos, jums vien pamėginus mėgdžioti šio ženklo žmonių elgesio manieras arba kartoti jų mėgstamus posakius.

Taip pat verta įsidėmėti, kad prie einant su Dvyniais į „žvalgybą“, pirmiausiai reikia išgerti raminamųjų vaistų. Ir būkite pasiruošę tam, kad su šio Zodiako ženklo atstovu jums teks nuolat ginčytis, nesutarsite ir pyksitės. Taip pat nepamirškite: „žvalgyboje“ Dvyniai daugiau imituos ar improvizuos, bet jie tikrai ne iš tų, kurie gali guldyti galvas už kitus.

Vėžys

Iš pirmo žvilgsnio Vėžys neturi priežasčių ko nors nekęsti ar jausti antipatiją. Tačiau jiems labai sunku bendrauti su narciziško polinkio žmonėmis. Ką čia slėpti, iš dvylikos Zodiako ženklų dažniau tokiais būna Liūtas ir Skorpionas. Tiesa, neretai ir Svarstyklės. Todėl bendraujant su šiais Zodiako ženklų atstovais, Vėžiui gali atsirasti „alergija“ ir net priešiškumas.

Beje, šio Zodiako ženklo žmonės – atsakingi, pareigingi, svarbiausia, punktualūs. Dar daugiau - jiems punktualumas svarbiau už pinigus. Todėl jei norite „sudeginti tiltus“ su Vėžiu, pažadėkite jam kažką ir netesėkite duoto žodžio. Tarkim, jei pasakėte, kad ateisite į susitikimą 18 valandą, o 18 val. 05 min. jūsų dar nebus, tai Vėžys tikrai nepraleis progos pasakyti, kad su jumis jam nepakeliui.

Užtat, jei susitarėte su šio Zodiako ženklo atstovu eiti į „žvalgybą“, žinokite: jūs galite ir negrįžti iš ten. Todėl prie einant verta šimtą kartų aptarti tą reikalą su juo iki menkiausių smulkmenų. Bet net ir išaušus tai dienai, netikėtai reikalas gali pakrypti į kitą pusę, nei buvo numatyta. Todėl, greičiausiai, beliks susitaikyti su pralaimėjimu.

Liūtas

Liūtams neišvengiama priešprieša tik su tais, kurie už jį yra pranašesni. Kitaip tariant, šio ženklo atstovą nugalėjus net ir sąžiningoje dvikovoje, jūs rizikuojate tapti jo didžiausiu priešu. Nors iš esmės šis Zodiako ženklas, nepaisant jo egoizmo ir valdžios troškimo, stengiasi vengti pernelyg aštrių kampų. Nebent išimtis Skorpiono ir Ožiaragio ženklų atstovai, kuriems patiesus Liūtą ant menčių, priešiškumas garantuotas. Šis nė nemirktelėjęs pasakys, kad su juo nepakeliui.

Neaišku dėl kurios priežasties, bet dažnas Liūtas kažkodėl nemėgsta savo kaimynų. Ypač Liūto moterys negali pakęsti, kai kuris nors kaimynas ar kaimynė lenda į jų asmeninį gyvenimą. Todėl šio ženklo atstovai gali perkąsti gerklę ir kiekvienam abejojančiam dėl jų sugebėjimo vadovauti, lyderio savybių ir apskritai savo viršenybės bet kurio kito žmogaus atžvilgiu. Todėl nė nemėginkite to daryti, jei nenorite su Liūtu „sudeginti visus tiltus“.

O prieš leisdamiesi į „žvalgybą“ su Liūtu, nepamirškite, kad jis gana lengvai gali atlikti bet kurią užduotį. Taigi, Liūtui įkėlus koją į priešo teritoriją, jis nė nesiruošia sustoti. Greičiau priešingai – suka galvą, kaip užimti ir jo pozicijas! Nekyla jokių abejonių, kad šis karališkas ženklas stengsis pademonstruoti esąs nugalėtojas ir didvyris. Bet būtent po to ir gali prasidėti didžiausios problemos. Astrologų manymu, dėl pernelyg geros nuomonės apie save Liūtas gali ir sužlugdyti užduotį.

Mergelė

Šio ženklo atstovams, nepriklausomai nuo kitų Zodiako ženklų, labiausiai nepatinka išsišokėliai, dviveidžiai, egoistai ir į juos panašūs, mėgstantys apsimesti, meluoti, veidmainiauti, nutylėti. Mergelės ženklo atstovus taip pat siutina ir kitų žmonių bukumas bei egoizmas. Todėl visai nesunku išsiaiškinti, su kuo šio ženklo atstovams nepakeliui. Vis dėlto sunkiausia jiems atrasti bendrą kalbą su Svarstyklių, Žuvų ir Šaulio ženklo žmonėmis.

Beje, Mergelės moterys – pedantiškos švaruolės, tiesiog negali žiūrėti į purviną avalynę ar neplautus plaukus, indus ir apskritai netvarką namuose. Vardan švaros ir tvarkos Mergelė gali ramiai pasakyti, kad jums su ja nepakeliui.

Užtat besiruošiant į „žvalgybą“ šio ženklo atstovai viską labai kruopščiai apgalvoja, suplanuoja ir elgiasi tiksliai tik pagal planą. Tačiau ištikus nenumatytoms aplinkybėms, šio Zodiako ženklo žmonės gali sutrikti, pasimesti ir pulti į paniką! Kadangi Mergelei nesiseka improvizuoti, todėl viską teks tempti ant savo pečių.

Svarstyklės

Gimusieji po šiuo Zodiako ženklu, stengiasi būti malonūs visiems, bet vis dėlto atsiranda priešiškumas su tais, kurie skuba pasmerkti Svarstyklių neatsakingą ar lengvabūdiškumą poelgį. Tai pirmiausiai Mergelės ir Vėžio ženklo žmonės. Kadangi Svarstyklėms nieko nereiškia parodyti lankstumą ir kantrybę, todėl lengva ranka atleidžia ir didelius reikalavimus keliantiems minėtiems dviems ženklams. Beje, Svarstyklėms sunkiausia susitaikyti su nuoboduliu, rutina, monotonija. Todėl tie žmonės, kuriems pilka kasdienybė – įprasta, gera diena, su Svarstyklėmis tikrai nepakeliui. Be to, dar šio ženklo žmonės nemėgsta ginčų apskritai kaip reiškinio. Užtat tiems žmonėms visai nesvetimas šykštumo jausmas. Kažin, ar iš Svarstyklių sulauksite tokios dovanos, kurios nepamiršite visą gyvenimą.

Užtat su šio Zodiako ženklo žmonėmis galima drąsiai eiti ne tik į „žvalgybą“, bet ir į pasaulio kraštą! Beje, jiems pavestą užduotį visada įvykdo be „sprogdinimų, šaudymų ir gaudynių“, kaip koviniuose filmuose, o civilizuotai ir diplomatiškai. Galite būti ramūs: jūsų niekada neišduos.

Skorpionas

Ko gero šio ženklo atstovui sunkiausia bendrauti ir sutarti pirmiausiai su Šauliu. Juk Skorpionas savininkiškas žmogus pagal savo natūrą, o tai atsispindi ne tik draugystėje, bet ir meilėje. Ilgainiui arba beveik iš karto šių ženklų nesuderamumas priveda prie priešiškumo. Kitaip tariant, jei kas nors vyksta ne taip, kaip nori Skorpionas, tai „kaltininkas“ pavirsta neapykantos objektu, o jo gyvenimas - pragaru. Jam nėra lygių keršyjant meilės fronte ir mėgaujantis savo priešų nelaimėmis. Todėl ir eiti į „žvalgybą“ su Skorpionu yra ganėtinai pavojinga. Kadangi jis gali būti negailestingas ne tik priešui, bet ir tam žmogui, su kuriuo jis ir ėjo į „žvalgybą“. Tai yra, jei sužlugdysite pavestą užduotį, šio ženklo atstovas kirs jums į skaudžiausią vietą.

Šaulys

Šio ženklo žmones bene labiausiai erzina Skorpionas savo arogancija, išdidumu ir vienintele teisinga nuomone. Taip pat Šaulio ženklo atstovams sunku suprasti ir Žuvų žmones, kurie be galo išgyvena ir sielvartauja tik dėl savo problemų ir bėdų. Aišku, egoizmo užtenka visiems Zodiako ženklams, bet Šaulį vis dėlto labiausiai erzina Žuvų meilė sau. Kiti Zodiako ženklai Šauliui tarsi ir neužkliūva, sugeba su visais žmogiškai bendrauti. Nebent išmtis Mergelės ženklo žmonės, kurie išveda Šaulį iš pusiausvyros dėl savo pedantiškos švaros laikymosi. Ir tai dar ne viskas. Ko gero kaip reikiant įsiutinsite šio ženklo atstovą savo bukais klausimais, nevykusiu originalumu ir nuoboduliu.

Tuo tarpu susiruošus į „žvalgybą“ su Šauliu, jis būtinai ką nors pamirš. Tada jau jums patiems teks orientuotis priešo teritorijoje be žemėlapio ir kitų reikalingų priemonių, norėdami įvykdyti užduotį be nuostolių. Vienaip ar kitaip, bet užduotis bus įvykdyta... padedant Šauliui!

Ožiaragis

Šio ženklo atstovai, galima sakyti, apskritai nesupranta Dvynių. Tiksliau, jų nerūpestingumo, nepriklausomybės ir laisvės pomėgio, įsipareigojimų vengimo. Todėl pagal šių ženklų gyvenimo filosofiją ir požiūrį į gyvenimą jiems tikrai nepakeliui.

Be to, Ožiaragio žmones siutina tie, kurie skundžiasi gyvenimu, bet patys nepajudina nė piršto. Ožiaragiui apskritai nepriimtina „tingėjimo“ sąvoka, todėl, akivaizdu, jam niekada nebus pakeliui ir su verkšlenančiais žmonėmis. Išvada viena: jokiu būdu niekada nesakykite šio ženklo žmonėms, kad jums kažko nesinori daryti, kad šiandien tiesiog tingisi ir tą padarysite kada nors kitą kartą arba rytoj. Antraip, jau žinote, kas jūsų laukia...

Beje, Ožiaragis – patikimiausias „žvalgas“. Su juo niekada neprapulsite. Tačiau atliekant užduotį, jums bus ne iš lengvųjų. Mat ne kiekvieno nosiai lygintis su šio Zodiako ženklu pavydėtina geležine ištverme ir kantrybe. Užtat paėmus Ožiaragį į „nelaisvę“ jis ne tik nė už ką jūsų neišduos, bet ir „kankinamas“ pasistengtų patirti malonumą.

Vandenis

Šio Zodiako ženklo žmonėms nelengva bendrauti su kai kuriais kitų ženklų atstovais, bet jie to neparodo. Nors ir priešų, galima sakyti, jie neturi. Kadangi dėl savo bėdų, nesėkmių ir problemų linkę kaltinti tik save. Nepaisant to, dažnai atranda teisingą problemos sprendimo būdą be kitų pagalbos. Tačiau Vandeniui tikrai nepakeliui su tais žmonėmis, kurie be jokios priežasties ar motyvacijos nusiteikia priešiškai jo atžvilgiu.

Ko gero Vandeniui sunkiausia išgyventi ir susitaikyti su išdavyste ir veidmainyste. O jei juos užklumpa rutina ir monotonija, tai gali pradėti jausti priešiškumą tam, kuris ir atvedė prie tokio gyvenimo. Nepaisant to, niekada nesigriebia keršto.

Būdami „žvalgyboje“ su Vandeniu greičiausiai pajusite, ką reiškia tikras adrenalinas. Vandenis ne iš bailiųjų. Priklausomai nuo užduoties svarbos, jis pasirengęs rizikuoti ne tik savo sveikata, bet ypatingais atvejais ir gyvybe. Ko gero vis dėlto to neprireiks niekada, nes Vandenis gana lengvai perkanda priešo ketinimus ir jį priima kaip saviškį.

Žuvys

Užtat šio Zodiako ženklo žmonėms nelengva bendrauti su Vandeniu be jokių skrupulų, kadangi pastarasis dažnai būna geros nuomonės apie save ir ryžtinga asmenybė. Tuo tarpu Žuvų žmonės ne tik užkietėję romantikai, linkę žiūrėti į pasaulį per rožinius akinius, bet jiems reikia daugiau laiko ir priimant sprendimus, derinantis prie kito žmogaus. Meilė be atsako – viena rimčiausių priežasčių Žuvims jausti neapykantą kitų ženklų atstovams. Todėl jiems tikrai nepakeliui ne tik su Vandeniu, bet ir Avino bei Mergelės ženklais.

Beje, Žuvys - švaruolės, užtat vien neišplauti indai ar netvarkingai apsirengęs žmogus, gali kaip mat pakeisti buvusią gerą nuomonę apie jį. Nors iš esmės Žuvims labai sunku pasakyti, kad su jomis nepakeliui.

Be to, su Žuvimis labai linksma eiti į „žvalgybą“. Mat atliekant užduotį paaiškės, kad priešo būstinėje šio ženklo atstovai turi senų pažįstamų, kurie ir padės įveikti užduotį. O dar vėliau paaiškės, kad priešininkų vadas - Žuvų trečios kartos dėdė pagal motinos liniją. Taigi, išvien su šio ženklo atstovu ramiai įvykdysite užduotį pasitelkus jo asmeninius ryšius ir vidinę intuiciją bei nuojautą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis