Savaitės horoskopas: neskubėkite nukabinti nosies

Astrologinė prognozė savaitei – spalio 24-30 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžioje galimi nedideli trikdžiai darbuose. Prireiks daugiau laiko nei įprastai rezultatams pasiekti, sunkiau bus atlikti įprastus darbus. Vis tik neverta dėl to jaudintis, greitai viskas susitvarkys. Reikia tiesiog truputį sulėtinti tempą ir truputį daugiau ilsėtis.

Pamažu stiprės poityvių tendencijų įtaka, bus lengviau nusiteikti optimistiškai. Sunkumų, kuriuos teks įveikti, daugės, tačiau ir energijos turėsite daugiau, todėl savo tikslų pasieksite. Svarbu nesusipainioti konfliktinėse situacijose: rinkitės žmones, kuriems jaučiate simpatiją, kuriais visiškai pasitikite. Tai padės jums išvengti nemalonumų ateityje.

Šią savaitę dauguma bus linkę pervertinti savo galimybes, imtis perdėm sudėtingų reikalų, prisiimti beveik neįvykdomų įsipareigojimų. Išlaikykite šaltą protą, nebijokite prisipažinti, kad ne viską gebate įveikti.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Savaitės pradžia tinkama kūrybinei veiklai. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Skubėkite pabaigti svarbesnius darbus. Su kolegomis, vadovybe vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Šiuo metu gali kilti rimtų problemų dėl jūsų arba su jumis susijusių žmonių neatsakingo elgesio, sveikatos sutrikimų, traumų, avarijų. Savaitgalis apskritai gali atnešti nekokių staigmenų, skaudžių naujienų. Gali būti gundymų investuoti, prisidėti prie svetimų planų.

JAUTIS

Nuo pirmadienio jums netrūks praktiškumo ir nuoseklumo, tad gali pavykti įgyvendinti šeimai aktualų sumanymą. Regis, seksis megzti pažintis, vilioti priešingą lytį. Verčiau nežaiskite kitų žmonių jausmais, stenkitės atsispirti keistoms pagundoms ir aistroms. Kontroliuokite savo vaikus, kad neprikrėstų eibių. Savaitgalį nesiseks bendrauti, viskas kris iš rankų. Pasitelkite optimistiškesnį požiūrį. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai. Atidžiau pažvelkite ir į tą žmogų, kuris labiausiai rūpi.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio tinkamas metas reikalams su žiniasklaida, reklamai, interviu. Dėmesio reikalaus ir namai, ir darbas. Nepatartina imtis neapgalvotų darbų, impulsyviai elgtis. Meilės reikalai klostysis prieštaringai. Augančiai kartai turėtumėte skirti didesnį dėmesį. Dauguma dalykų, kuriais užsiimsite savaitgalį, pareikalaus didelės psichologinės įtampos. Neišlaidaukite, neskolinkite, neinvestuokite. Šilčiau reaguokite į vaikus, mylimus žmones.

VĖŽYS

Savaitės pradžia bus gana rami. Turbūt galėsite be įtampos tęsti tuos darbus, kuriuos reikia užbaigti, o gerų emocijų teiks draugystės ir meilės ryšiai. Artėjant savaitgaliui jau būsite linkę greitai įsižeisti, susinervinti. Tikėtini nesusipratimai bei pavojingi kontaktai. Ūmus pyktis, kaprizai, ultimatumai per savaitgalį gali pabloginti santykius su aplinkiniais, padaryti nuostolių. Stenkitės šviesiau žiūrėti į gyvenimą. Saugokitės traumų. Sekmadienį galbūt pasiseks žaidime, konkurse, varžybose.

LIŪTAS

Šią savaitę galite kažką laimėti, jei tik pasiryšite išbandyti jėgas. Galbūt pavyks padaryti įspūdį dominančiam asmeniui. Galimi sprendimai, susiję su darbu, nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu, prekyba. Būkite itin atsargūs kelyje bei saugokitės traumų, agresijos. Savaitgalį būkite itin dėmesingi vaikams, artimiesiems. Venkite kvaišalų, atsitiktinių seksualinių nuotykių. Jūsų pagalbos gali prireikti šeimos nariams, tėvams arba patys kviesitės juos į pagalbą.

MERGELĖ

Šią savaitę neišvengsite konkurencinės kovos, iš pusiausvyros ves kitų žmonių replikos, jų nepritarimas jūsų nuomonei. Pasistenkite būti susikaupę ir kantrūs, nesivadovaukite vien emocijomis. Nederėtų rizikuoti srityse, susijusiose su nekilnojamuoju turtu, technika, šeimos gerove. Tikrinkite gaunamą informaciją, finansinius dokumentus, ataskaitas. Saugokite nuo pavojų vaikus. Sekmadienį nusimato susitikimai su giminaičiais, senais bičiuliais. Viskas bus puiku, jeigu taktiškai bendrausite.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę geriau jausitės, jei galėsite lindėti savo kiaute ir nebūti už nieką atsakingi. Galbūt baiminsitės, kad į viešumą gali iškilti kažkokios paslaptys. Į darbo savaitės pabaigą jau kils keistų sumanymų. Rizikuoti pavojinga. Saugokitės traumų, agresijos. Savaitgalį nesistenkite įgyvendinti ko nors naujo ir svarbaus. Viskas nueis perniek arba pakryps negatyvia puse. Ypač venkite konfliktinių situacijų, neprognozuojamų žmonių. Galite tvarkyti buities reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti, imtis kūrybinės veiklos.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio tiktų tvarkyti finansinius reikalus, užbaigti seniai pradėtus darbus, pasirašyti užvilkintus dalykinius sandorius. Tuo pačiu turbūt ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, lengvu pelnu ar asmeniniu populiarumu. Dėl lengvabūdiško poelgio galite pakliūti į keblią situaciją. Stenkitės atskirti melą nuo tiesos. Saugokite sveikatą. Ilgai puoselėtos viltys šį savaitgalį gali sugriūti dėl šmeižto, apkalbų. Daugiau būkite vienatvėje, pailsėkite.

ŠAULYS

Šią savaitę pažįstami asmenys gali pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Galbūt sužinosite apie tam tikrus teisinius niuansus, ir tai leis ryžtingiau imtis įstrigusių darbų. Venkite konfliktuoti su kolegomis. Pasisaugokite vagių, aferistų ir patys nesukčiaukite. Nenumokite ranka į neįprastas vaikų užuominas ar keistą jų elgesį. Savaitgalį atgaivos teiks menas, meilės romantika arba komfortas. Venkite abejotinos veiklos, netikrų draugų, klastingų patarėjų. Saugokite piniginę, turtą, o ypač - vaikus.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio turbūt neišvengsite finansinių rūpesčių. Įsigilinimas į rūpimą informaciją gali padėti atskleisti svarbias detales, paslaptis. Ne tik į kitų, bet ir į savo pačių moralę, tikslus gali tekti pažvelgti kitu aspektu. Regis, iš jūsų bus pareikalauta atsakomybės už kažkokius poelgius ar pan. Į rimtą bėdą gali pakliūti artimas žmogus. Savaitgalį labai svarbu neįsivelti į abejotinas aferas. Pravartu pamąstyti, kieno jūs pusėje ir kas jums atrodo balta, o kas - juoda. Saugokitės ir patys nesukelkite gaisro, traumų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje neblogai seksis tvarkyti reikalus, susijusius su bendrais ar svetimais pinigais, dokumentais. Galbūt sulauksite rėmėjų paramos. Jaudins psichologinės ir seksualinės problemos. Regis, kažkas gali jus suklaidinti arba šokiruoti. Atsargiai kelyje, nes gresia rimti nemalonumai. Savaitgalį tikėtinos pavojingos situacijos, klaidinama informacija. Nieko nedarykite spontaniškai - tik atsakingas sprendimas užtikrins sėkmę. Didelė avarijų, traumų, infekcijų, sprogimų grėsmė.

ŽUVYS

Šią savaitę pasistenkite kruopščiai tvarkyti dokumentus, peržvelkite senus projektus, įvertinkite bebaigiamus darbus. Kažkuria prasme galite pasijusti nusivylę, apsigavę ar tiesiog išsisėmę. Į paviršių gali iškilti sena klaida ar afera. Saugokitės sukčių, vagių. Savaitgalį palanku šalinti blogus įpročius, naikinti parazitus, šiukšles, iš pagrindų apsikuopti. Nedalyvaukite jokiose rizikingose finansinėse operacijose. Meilės srityje neskubinkite įvykių, būkite santūresni.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis