Tai, kaip žmogus dirba, ir koks jo būdas, atskleisti gali... nosis

Surasti patikimą, darbštų ir atsakingą darbuotoją – nelengva užduotis. Tačiau ją palengvinti gali veidotyros žinios. Tai, kaip žmogus dirba ir koks jis bendradarbis, atskleisti gali... nosis!

Trumpa nosis byloja apie didžiulį darbštumą. Šie žmonės ne tik gražiai kalba, jie išties daug dirba. Jei kartais esate trumpos nosies savininkas, nesidrovėkite prašyti didesnio atlyginimo. Mat darbdaviai paprastai tokius žmones pernelyg išnaudoja. Šiems asmenims taip pat patariama kalbėti be užuolankų, tiesiai – „Aš imuosi šio projekto, bet kiek man mokės už jį ir viršvalandžius?“. Jie puikiai moka išlikti našūs ir motyvuoti.


Ilgos nosies savininkai puikiai kuria įvairias strategijas. Nosies ilgis paprastai rodo ir asmens kūrybiškumą, kuris neblės įgyvendinant visą projektą. Šie žmonės didžiuojasi vizualinio konstravimo galia ir ne mažiau puikuojasi savo išradingumu. Visgi jei šio asmens kelyje pasitaikys darbas su trumpanosiu – laukia išbandymas. Tai skirtingo mąstymo tipo atstovai. Dėl to gali kilti daug nesutarimų ar net vienas kažkuris ims jausti psichologinį spaudimą.


Vidutinio ilgio nosies atstovai moka lanksčiai prieiti prie bet kokios apimties darbų. Be to, puikiai susitvarko tiek su trumpalaikiais, tiek su ilgalaikiais projektais. Tačiau tai nereiškia, kad šie asmenys per gyvenimą slysta be sunkumų. Jie išsiskiria tolerancijos ir pakantumo kitiems stoka. Nepaisant to, jie yra geri derybininkai ir tarpininkai. Šios sritys – jų arkliukas.


Fotolia nuotr.


Tiesi nosis išduoda, kad žmogus dirba tik pagal iš anksto pasiruoštą darbų planą. Tik nuoseklus darbas jiems leidžia jaustis savoje stichijoje. Šie žmonės apskritai yra sėkmės kūdikiai.


Įlinkusi nosis perspėja apie tai, kad šiems žmonėms reikia intuicijos pertraukėlių. Jiems norisi pakalbėti, paplepėti, išgerti puodelį kavos, žvilgtelti į gražų vaizdą, tolį. Norint puikiai atlikti darbą jiems būtina retkarčiais stabtelti. Taip gali kilti naujų idėjų, minčių. Priešingu atveju siekis užbaigti užduotis gali būti pernelyg sudėtingas uždavinys. Pertraukėlės būtinos norint išgirsti vidinį balsą, intuiciją, kuri dažniausiai turi visus atsakymus į svarbiausius klausimus.


Kumpos nosies (pvz., Garis) savininkai moka atskirti tai, kas yra esminiai ištekliai. Jie aiškiai žino, ko nori siekti ir pasiekti. Be to, puikiai ir originaliai moka panaudoti turimus resursus. O kartais net ir paprastus dalykus paverčia ištekliais. Šiems žmonėms dažnai pavyksta surasti unikalų problemų sprendimo būdą. Ekonomistai arba finansų specialistai pasakytų apie kumpos nosies turėtojus taip – jie moka išspausti viską, kas įmanoma iš vieno skatiko. Kumpa nosis tai pat yra kūrybiškumo ženklas. Todėl nuo kūrybinio darbo nereikėtų slėptis.


Siaura nosis perspėja apie tai, kad jos savininkas nemėgsta valdingų vadovų. Šie žmonės geba patys save motyvuoti ir nukreipti tinkama linkme – kur eiti, ką ir kaip daryti. Spaudimo tokiam žmogui geriau nedaryti. Jei ir atlaikys įtampą du ar tris kartus, po to gali tiesiog pradėti sirgti.


Vidutinio pilnumo. Jeigu žmogus mielai darbą pradeda vienas, tęsia jį vienas ir net užbaigia vienas, tai veikiausiai tokio asmens nosis nėra pilna. Vidutinio pilnumo nosies savininkas pasižymi aukštu savarankiškumo lygiu. Jį perpratus galima nukreipti į svarbiausių darbų atlikimą. Bet jie turi būti savarankiški. Šie žmonės nemėgsta, net kai viršininkas žvalgosi jiems pro petį ir nekantriai klausinėja, ar darbai jau atlikti.


Shutterstock nuotr.


Pilna nosis apie jos savininkus sako – „Jie įkalinti vieni“. Jeigu šie asmenys susiderintų su bendradarbiais, puikiai darbuotųsi ir jaustųsi reikalingi. Visgi jie nori dirbti atskirai, vieni. Jeigu perlipa save ir prisijungia prie komandos, galiausiai įsidrąsina, atsiskleidžia ir vienatvės atsisako. Pilnos nosies savininkai semiasi iš kitų energijos.


Nulinkęs nosies galiukas rodo, kad žmogus sąmoningai žengia profesinės karjeros link. Jis aiškiai sau apsibrėžia, ką nori pasiekti, ir dažniausiai tai įgyvendina. Darbo vietoje šios asmenybės kryptingos. Joms nesvarbu, ką apie išsvajotą specialybę galvoja kiti, jos veržliai eina link savo tikslo. Bet aplinkiniams tikrai nepasakos ir neatskleis savo strategijos. Išskirtinis bruožas – šie žmonės paprasti ir nemoka puikuotis. Nors aplinkiniams kartais atrodo šaltoki.


Tiesus nosies galiukas išduoda nuosaikų, sąmoningą susitelkimą į profesinius tikslus. Tokios nosies savininkai skubotų sprendimų nedaro. O jei rizikuoja, tai apskaičiuotai. Tai patikimos asmenybės. Vienintelė jų yda – tolerancijos aplinkiniams trūkumas.


Vidutinio nosies galiuko turėtojai paprastai nekalba apie tai, kaip klostosi jų finansiniai reikalai. Jei kyla sunkumų, juos drąsiai sprendžia. Apskritai šiuos žmones išmušti iš vėžių nelengva. Nors jie taip pat pasižymi netolerancija kitiems ir dažnai kritikuoja aplinkinių nemokėjimą elgtis su pinigais.


Shutterstock nuotr.


Didelis nosies galiukas atskleidžia, kad asmenys neišduos, kiek pinigų turi banko sąskaitoje. Jiems labai svarbus finansinis saugumas. Todėl šie žmonės visada turi atsidėję santaupų juodai dienai. Jiems apskritai patinka ir netgi būtina taupyti, nes tik taip jaučiasi stabilūs ir saugūs.


Mažas nosies galiukas signalizuoja apie sąmoningą finansinio klestėjimo siekį. Jiems būdinga dvasinė pinigų simbolio samprata. T. y. pinigai nėra fizinis banknotų skaičius banke. Jie simbolizuoja energijos tėkmę, įgūdžius, darbą ir vertinimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis