Numerologinė prognozė 2017 metams - apskaičiuokite, kas jūsų laukia

Skaičiai visada vaidino svarbų vaidmenį ne tik moksle, bet ir daugelyje religijų bei kultūrų. Netgi tose, kurios egzistuoja mūsų laikais.

Prieš tai, kai imsite projektuoti savo ateitį pagal numerologinę prognozę-horoskopą, išsiaiškinkime skaičių, kuris nulems 2017-ųjų, pagal Rytų horoskopą Gaidžio metų, bruožus ir bendras tendencijas.

Vertėtų pažymėti, kad skaičiai turi būti paprasti, tai yra tik nuo 1 iki 9. Tam reikia sudėti visus metų skaičiaus skaitmenis: 2+0+1+7=10, 1+0=1. Taip gauname paprastą skaičių 1.

1

Žmonės su likimo skaičiumi 1 gali tikėtis sėkmingo laikotarpio. Ne veltui jų asmeninis likimo skaičius sutampa su 2017 metų skaičiumi. Jūsų iniciatyvumas ir kryptingumas neabejotinai padės pasiekti išsikeltus tikslus tiek profesiniame, tiek šeimos gyvenime.
Užsispyrimas ir charakterio jėga, Vienetams suteikta gamtos, pozityviai atsispindės ir jų charakteryje. Ankstesnių laikotarpių pasiekimai ir naujos darbinės pergalės lems atlyginimo padidėjimą arba pasiūlymą užimti aukštą postą.

Tie Vienetai, kurie kol kas nėra sukūrę santuokos, gali pradėti planuoti vestuvių iškilmes – atėjo geras metas stipriai ir harmoningai šeimai sukurti. Visi 2017 metai bus pažymėti polinkio bendrauti ir nesuskaičiuojamų pažinčių ženklu, tad išnaudokite šį laiką tam, kad išaugtų jūsų įtakingų ir autoritetingų draugų bei partnerių ratas.
Nemalonumų Vienetams gali atnešti periodiškai pasikartojantys nekontroliuojamos agresijos priepuoliai ir diktato siekis. Stenkitės sutramdyti šias neigiamas charakterio savybes, priešingu atveju į metų pabaigą rizikuojate nutraukti visus ryšius su daugeliu žmonių iš jūsų artimos aplinkos.

2

Natūralus taktas ir puikūs bendravimo įgūdžiai stipriai prisidės prie to, kad naujaisiais metais Dvejetus lydėtų komfortas ir sėkmė. Ypač geras šis laikas bus tiems Dvejetams, kurie dirba kultūros ir meno sferoje: dailininkams, artistams, rašytojams ir dizaineriams. Visi jie turi visas galimybes sulaukti jų talento pripažinimo.

Ateinančiais metais didėja tikimybė, kad Dvejetų gyvenime iškils destruktyvių konfliktų – jūsų nuopelnai gali iššaukti užslėptą pavydą arba, netgi atvirus priekaištus ir puolimą iš blogo linkinčiųjų pusės, tarp kurių gali atsidurti ir patys artimiausi jums žmonės. Pasinaudokite savo diplomatiškumu ir apdairumu, venkite tiesioginio santykių aiškinimosi.

Skandalai, kurie bus su jumis susiję, jums bus visiškai nenaudingi – šiais metais Dvejetai gali tapti perdėtai priklausomais nuo aplink esančių žmonių nuomonės. Dėkite pastangas, kad sumažėtų nereikalingas įtarumas, kad pasijaustumėte savo likimo kalviu, o ne paklusnia lėle manipuliatorių rankose. Santykiuose su antrąja puse Dvejetams reikia parodyti didesnę kantrybę ir empatiją, nes tai neabejotinai padės išvesti jūsų porą į aukštesnį tarpusavio santykių lygmenį.

3

Trejetams būtina maksimaliai įjungti visus savo protinius gebėjimus, kad įsikibtų visų galimybių, kurias pasiūlys gyvenimas 2017 metų eigoje. Jūsų vadovybė palankiai įvertins jūsų seną aistrą darbui ir mokėjimą pateikti save iš geriausios pusės.

Pasitikėjimas ir aistra, būdingi šiam skaičiui, neabejotinai padės Trejetams organizuoti ir pastatyti ant kojų savo verslą. Vis dėlto venkite neapgalvotų ir rizikingų investicijų – jūsų kūrybiškumu pasižyminti vaizduotė gali išmušti jus iš teisingo kelio.

Stenkitės būti kuklesni ir neafišuokite savo pasiekimų, kad neišgąsdintumėte fortūnos. Seksualieji Trejetai sugebės susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą – jūs neišvengiamai sutiksite savo meilę, jeigu iki šiol laiko gyvenote vienatvėje. Šeimose gyvenantiems Trejetams vertėtų sušvelninti savo despotiškumą ir perdėtą potraukį kritikuoti. Šie metais palankūs šeimos pagausėjimui, be to, jie garantuoja sveikus palikuonius.

4

Iniciatyvos nevengiantiems Ketvertams ištisus metus teks lėkti kaip voverei rate. Stenkitės teisingai paskirstyti jėgas, kad neišeikvotumėte visų jėgų jau pirmojoje metų pusėje. Įveikti visas kliūtis jums padės užsispyrimas, ištvermė ir kruopščiai suplanuotas elgesys.

Pasistenkite atsikratyti ar bent jau susilpninti jums būdingą konservatyvumą. Sėkmė ir gerovė visuose reikaluose lydės tik tuos Ketvertus, kurie sugebės priimti naujas idėjas ir netradicines prieigas. Ketvertai yra savarankiški, tačiau naujaisiais metais jie turėtų daugiau bendrauti su draugais ir šeimos nariais – reikiamu laiku sulauktas patarimas apsaugos juos nuo problemų.

2017 metais Ketvertams derėtų atsisakyti kelionių lėktuvu. Pasistenkite keliauti sausuma. Jeigu bus galimybė, atidėkite visas komandiruotes ir keliones metų pabaigai, kai traumų tikimybė visiškai išnyks. Šeimoje gyvenantiems Ketvertams, jeigu nenorite sugadinti santykių su antrąja puse, reikia pasverti savo polinkį pavyduliauti.

5

Efektingieji Penketai 2017 metais turės visas galimybės iškovoti sėkmę. Nelaikykite savyje įgimto potraukio išradinėti ir nenumaldomos tyrinėtojo dvasios, ir šios savybės padės jums pasiekti reikšmingų rezultatų ir pagerinti savo materialinę būklę.

Ateinančiais metais jūs galimai sulauksite pagalbos iš šalies, taip kad apribokite savąjį „aš“ ir imkitės tik komandinių projektų. Kai ateis metinių rezultatų susumavimo akimirka, nesistenkite tempti antklodės virš savęs – kiekvienam sąžiningai bus atseikėta už nuopelnus. Metai bus palankūs tarptautinių santykių gerinimui, tad neatsisakykite tarptautinių kelionių ir bendravimo su partneriais iš užsienio.

Neapgalvotų ir rizikingų investicijų geriau atsisakyti, nes nuostolių dėl apgaulės rizika labai didelė. Penketams ateina palankus metas romantinių santykių sferoje. Svarbiausia – įveikti savo įgimtą chaotiškumą ir nekurstyti neperspektyvių romanų. Trumpalaikis ryšys neatneš jums pasitenkinimo. Apsidairykite savo pažįstamųjų ir draugų rate – jame yra žmogus, kuris seniai jus myli.

6

Žmonių su likimo skaičiumi 6 laukia palankūs ir ramūs metai – paskatinimas darbe, didesnė gerovė ir sėkmė. Šešetų laukia išties labai puikūs metai, tačiau tai toli gražu ne dangaus dovana. Šešetai pastaraisiais metais daug dirbo ir kaip tik dabar atėjo tie metai, kai jie plačiu užmoju galės pasinaudoti savo darbo vaisiais. 2017 bus palankūs kūrybinei raiškai.

Skirkite daugiau laiko mėgstamam užsiėmimui – tai suteiks jums didelį malonumą. Pasvarstykite apie galimybę savo pomėgį nukreipti į komercinius bėgius. Pajamų iš pagrindinio darbo ši veikla nepakeis, tačiau ji gali suteikti solidų papildomą uždarbį.

Jūsų intuicija, kuri neretai vadinama šeštuoju jausmu, neabejotinai padės sumažinti rizikas ir nuostolius. Į jūsų patarimus bus dažnai įsiklausoma, tad pasinaudokite šia galimybe savo autoritetui bendradarbių ir šeimos narių akyse sustiprinti. Asmeniniame Šešetų gyvenime radikalių pokyčių nenusimato – prasideda sutarimo ir gerovės metai.

7

Žmonių su likimo skaičiumi 7 laukia labai dinamiški metai. Įgimta išmintis suteiks galimybę jiems tai vertinti ramiai ir nedemonstruoti perdėto blaškumo. Septynetai turės galimybę pakeisti darbo sferą arba priimti sprendimą persikraustyti – tai bet kokiu atveju tai bus apgalvota ir pasverta.

Žinokite, kad kūrėte šiuos planus visus praėjusius metus, tik patys to nepastebėjote. Jūsų savarankiškumas ir ištvermė gali atstumti draugus ir artimuosius – jiems gali pasirodyti, kad tapote uždarais, nesugebančiais džiaugtis ir mėgautis gyvenimu žmonėmis.

Stenkitės kaip galima paprasčiau artimiesiems duoti suprasti, kad vertinate ir mylite juos. Pokyčių asmeniniame gyvenime nenusimato. Jeigu neturite antrosios pusės, laukti naujų susitikimų neverta, tikėtis daug žadančių romanų šiais metais taip pat neverta.

Panaudokite šį ramų metą darbui su savo trūkumais. Taip pat atkreipkite dėmesį į savo sveikatą – 2017 metais išaugs lėtinių ligų paūmėjimo galimybė.

8

Žmonės su likimo skaičiumi 8 gali atsikvėpti ir atsipalaiduoti: praėjusių metų problemos liko praeityje. Jūsų įgimtas polinkis naujai patirčiai ir nestandartinis mąstymas padės jums gauti iš gyvenimo viską, ko jūs norite.

Ateinančiais 2017 metais prasideda produktyvus laikotarpis tiems, kurie turi drąsią dvasią ir yra atviri naujoms žinioms ir patirčiai. Panaudokite šį laiką savo profesiniam lygiui kelti.

Šiais metais Aštuonetai turės galimybę gauti papildomą išsilavinimą arba pabuvoti profesinio meistriškumo kėlimo kursuose. Visą įgautą patirtį ir žinias galėsite ateityje sėkmingai panaudoti.

Aštuonetai galės sėkmingai investuoti savo lėšas – jų intuicija nesuteiks galimybės sukčiams pasipelnyti jų sąskaita. 2017 metais būkite atsargūs sulaukę artimųjų prašymų paskolinti pinigų – tai greičiausiai sugadins tarpusavio santykius šeimoje. Bus geriau, jeigu jūs nesavanaudiškai padėsite dovanodami nedidelę sumą, kurios jums negaila. Romantinių santykių sferoje viskas klostysis pakankamai gerai, jeigu suprasite, kad materiali meilės išraiška nepakeis šiltų žodžių.

9

Žmonių su likimo skaičiumi 9 laukia sunkūs ir klastingi metai. Nepamirškite, kad jūsų likimo skaičius nesutaria su 2017 metų skaičiumi, todėl globalius planus verčiau atidėkite geresniems laikams. Ramiai ir sistemingai žiūrėkite į einamųjų reikalų atlikimą – jūsų įgimtas polinkis analizuoti padės jums išsaugoti savo turtą ir padėtį visuomenėje.

Stenkitės vengti dramatiškų ir skandalingų situacijų metų pradžioje, neskubėkite ir būkite atidūs, atšaukite tolimas keliones. Karjeroje šie metai jums neatneš nieko gero – kėlimo karjeros laiptais nenusimato, atlyginimo padidinimo taip pat nelaukite, tiesiog stenkitės išsaugoti savo vietą. Darbe geriausia priemone taps nuoširdžios pastangos.

Visus brangius pirkinius atidėkite kitiems metas. Itin rizikingos operacijos su nekilnojamu turtu. Devynetams šiuo nelengvu laikotarpiu atrama taps šeima. Sutelkite dėmesį į santykių su artimaisiais ir giminėmis puoselėjimą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis