Lapkričio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Tamsusis metų laikas įsibėgėja ir tai astrologiškai sietina su Skorpiono zodiako ženklu.

Didžiąją mėnesio dalį Saulė keliaus minėtu zodiako ženklu, o nuo 22 dienos persikels į optimistiškąjį Šaulį. Pirmojo mėnesio pusė primins, jog gyvenime egzistuoja ne tik šviesa, bet ir tamsa. Neveltui lapkričio pradžioje minime gyvenimo laikinumą žyminčias datas. Mūsų gyvenimuose rasis daugiau tylos, labiau skęsime vidiniuose išgyvenimuose ir suvokimuose. Mėnesio pradžia gan stipri energetiškai. Todėl prasminga ją išnaudoti ieškant būdų, kaip keisti kasdienybę, imtis ypač rizikingų veiklų. Silpnesnės prigimties asmenims laikas gali atnešti sudėtingas situacijas.

Mėnesio pradžia atneš pokyčių meilės, santykių sferoje. Būsime nusiteikę ypač rimtai ir atsakingai, linkę pervertinti santykių kokybę ir patikimumą. Daugelis gali patirti asmeninių iliuzijų griūtį, kas stipriai įtakos tolimesnius pasirinkimus. Kiti gali justi nusivylimą ir meilės kančias vien dėl to, jog negebėjo laiku atskirti tikrovės ir iliuziškumo.

Antroji mėnesio pusė įneš lengvumo ir avantiūrizmo.

Avinas

Pirmąją mėnesio pusę Avinai ieškos teisybės: skelbs karą manantiems kitaip! O jei rimtai, tai mėnuo žada slaptus meilės romanus. Galima sudėtinga situacija ar žinia atėjusi iš tolimų kraštų. Jei šiuo laikotarpiu teisiatės, galimi sunkumai. Nors žvaigždės jūsų pusėje, tačiau plušėti teks. Palankus metas karjeros šuoliui. Verslininkai pasirašys ypač reikšmingas sutartis.

Jautis

Šio zodiako atstovams šis mėnuo sudėtingų išbandymų laikas. Jausitės visiškai atitrūkę nuo savo žemiškų reikalų. Domins tai kas nepatirta, kas paslėpta ir kelia baimes. Jausite stiprų poreikį suprasti žymiai daugiau, patirsite gilius seksualinius impulsus. Gali sustiprėti intuityvūs dalykai. Mėnuo palankus imtis rizikingų veiklų, susijusių su finansais.

Dvyniai

Šio zodiako atstovai turės atlikti begalę darbų. Net namie, rodysis, nėra nė minutėlės poilsiui. Taip jau nutinka, kad gyvenimo rutina taip įsuka, jog nejaučiame bėgančio laiko. O vertėtų. Gyvendami vien rūpesčiais nepastebite ir neanalizuojate, kodėl. Jums iš prigimties trūksta organizuotumo ir planavimo. Jei to neišmoksite, visas gyvenimas taps nesibaigiančiu rūpesčiu.

Vėžys

Vėžiai mėnesį pradės ypač pakiliai ir energingai. Tikėtini nauji darbo projektai tiems, kas dirba. O tiems, kurie yra darbo paieškose mėnuo nežada didelių permainų. Verčiau pamastykite apie kitą profesiją. Gal būt jaučiate norą imtis savo verslo. Tam laikas labiau palankus. Galimos sudėtingos situacijos, susijusios su jūsų draugais.

Liūtas

Liūtai lapkritį planuos kelionę į tolimas šalis. Ir tai nebus šiaip tik poilsis, panašu, jog turite slaptą norą ilgam įsikurti svečioje šalyje. Laikas tam pakankamai palankus. Tik žvaigždės pataria būti atidiems: galimos nemalonios patirtys, kurias provokuos priklausomybių turintys asmenys. Rūpinkitės savo sveikata. Net menkiausi negalavimai gali slėpti rimtą susirgimą.

Mergelė

Panašu, jog lapkritį Mergelės intensyviai dirbs. Teks daug reikalų atlikti toli nuo namų. Tai gali būti susiję su darbo ar verslo reikalais. Pasirašydami sutartis išlikite dėmesingi, gali įsivelti klaidos. Verslo partneriai žadės daug, tačiau čia gali slypėti jiems naudinga klaida. Sunkumų bus namie. Tai gali būti remonto ar persikraustymo rūpesčiai.

Svarstyklės

Svarstyklių laukia malonus flirtas. Jausitės pakankamai gerai, tačiau jausite lengvą susikaustymą. Tai gali sutrugdyti sukurti taip trokštamus santykius. Ši situacija turės ir pozityvią reikšmę- tiesiog protu labiau vertinsite galimų pretendentų kandidatūras ir išvengsite per nelyg didelio optimizmo. Būkite atsargūs kelyje.

Skorpionas

Tai jūsų laikas. Dominuosite ir rodysite aktyvumą. Energija liesis per kraštus, ją gali būti sunku kontroliuoti. Ją puikiai išnaudosite užsiimdami protine veikla, pasinerdami į darbą. Metas labiau palankus orientuotis į savo šeimos, namų reikalus, gilintis į save. Ligos ir sudėtingos situacijos trauksis, spręsis pačios savaime be jūsų pastangų.

Šaulys

Mėnuo palankus rūpintis savo išvaizda, galbūt keisti imidžą. Spinduliuosite ir žavėsite aplinkinius. Šias savybes puikiai išnaudokite siekdami ne tik asmeninių, bet ir profesinių tikslų. Jūsų svajonės keisti gyvenamąją vietą gali taip ir likti neįgyvendintos. Tiesiog jums trūksta vidinio supratimo, ko norite ištiesų.

Ožiaragis

Ožiaragiai bus susirūpinę savo asmeninio prestižo kėlimu. Laikas palankus tiems, kas ieško darbo. Žvaigždės žada palankias ir naudingas profesines galimybes. Jūsų energijos lygis šiuo metu ypač aukštas, tuo pačiu padidėja traumų rizika. Saugokite save. Šį mėnesį naudinga pradėti sportuoti. Galimas persikraustymas.

Vandenis

Vandenių energetinis lygis mėnesio pradžioje ypač žemas. Todėl nešvaistykite savo jėgų beprasmiams reikalams ir žmonėms. Tai keisis antroje mėnesio pusėje. Laikas palankus koncentruotam darbui, reikalų planavimui. Tikėtina, jog sulauksite netikėto pripažinimo, išaugs jūsų asmeninis autoritetas.

Žuvys

Šio zodiako atstovams reiktų vengti tolimų kelionių, susilaikyti nuo religinio fanatizmo. Jums gali kilti minčių ieškoti dvasinio mokytojo. Tačiau tai neišspręs jūsų vidinių problemų ir sumaišties. Patys žinote, jog visi atsakymai slypi jumyse. Tik labiau įsiklausykite į savo sapnus ir intuiciją. Pasirūpinkite sveikata.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis