Savaitės horoskopas: svarbius reikalus tvarkykite pirmoje pusėje

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 21-27 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžia tinka svarbiems reikalams ir rimtiems klausimams spręsti. Susidoroti su sudėtingomis užduotimis bus paprasčiau, jei klausysite intuicijos: vadovaukitės ja ir galėsite pasiekti seniai iškeltų tikslų, įveiksite visas užkardas ir aplenksite kliūtis, kurias paspendė gero nelinkintieji.

Iki savaitės vidurio vertėtų su partneriais susitarti dėl bendrų veiksmų, aptarti planus. Kuo toliau, tuo bus sunkiau įrodyti savo tiesą, įtikinti ką nors palaikyti jūsų idėjas, užglaistyti nedidelius nesutarimus.

Pamažu kris aktyvumas, mažės ir dėmesys viskam, kas vyksta aplinkui. Antroji savaitės pusė - vidinių problemų sprendimui. Pavyks įveikti abejones dėl praeities ir suprasti, ką daryti toliau.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Nuo pirmadienio kibsite į darbus, mokslus. Regis, tai pareikalaus daug pastangų, žinių ir įgūdžių. Galite nerimauti dėl numatomo darbo pokalbio. Nuo savaitės vidurio stiprės konkurencija, augs reikalavimai. Ne tik dalykinė sritis, bet ir partnerystės peripetijos gali vesti iš pusiausvyros. Savaitgalį daug galvosite apie finansinius įsipareigojimus, mokesčius, skolas, išlaidas. Be to, iš galvos neišeis jaudinami įvykiai, susiję su dominančiu asmeniu.

JAUTIS

Šią savaitę tikriausiai teks rimčiau pasirūpinti vaikais, globotiniais. Regis, būsite priversti keisti savo požiūrį ar kažkokį planą. Jeigu pasiklydote tarp susižavėjimo objektų ar ėmėte painioti darbo ir meilės reikalus, turbūt kils nemenkų problemų. Savaitgalį palanku aiškintis asmeninius santykius. Tik neskubėkite kritikuoti ir teisti. Jeigu jaučiate vidinį nerimą, agresiją, ieškokite priežasties savyje, o ne kaltųjų.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio kelias dienas nereikšite iniciatyvos, bandysite perleisti ją bei atsakomybę kitiems, gal net būsite linkę nusileisti konkurentams, oponentams. Tik nuo savaitės vidurio nebebūsite tokie abejingi. Labiau parūps vaikų interesai, draugų reikalai. Savaitgalį domėsitės viskuo, kas gali padėti padidinti įtaką versle, tarp aplinkinių. Galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą. Galbūt nerimą kels sveikata.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio suksitės kaip vijurkai. Negailėsite pastangų, pareigingai darbuositės, mokysitės. Vis dėlto galimas nelengvas dalykinis pokalbis, atsiskaitymas ar įsipareigojimas. Gali pašlyti sveikata dėl peršalimo, lėtinės ligos ar kt. Mylimas žmogus bus linkęs kelti pavydo scenas, namuose sumažės ramybės, komforto. Savaitgalis žada nuotykius, pramogas. Tiktų aplankyti kultūrinį renginį, parodą. Nuo pavojų saugokite vaikus.

LIŪTAS

Šią savaitę net nesvajokite apie atokvėpį, ypač jei turite savo verslą ar dalyvaujate projekte, užsiimate pedagogine veikla ar pan. Tvarkydami ir teikdami informaciją nepraraskite korektiškumo ir objektyvumo. Savaitgalį galvosite apie namų jaukumą, artimųjų gerovę, o gal ir apie naują būstą, persikraustymą. Pabendraukite su gerai pažįstamais žmonėmis, įsiklausykite į jų patarimus. Saugokitės traumų, ugnies.

MERGELĖ

Šią savaitę galite gauti nekokią žinią, susijusią su pagyvenusiu giminaičiu. Galbūt spręsite rimtas problemas, susijusias su gyvenamuoju būstu, persikraustymu, kreditais ir pan. Kils pagunda lįsti į kažkokią aferą. Savaitgalį noriai bendrausite su šeimos nariais ar giminaičiais, kaimynais, nuotaikingai leisite laisvalaikį. Galimi naudingi susitikimai, susitarimai. Tačiau jei klausysitės tik savęs, niekam nebus įdomu. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę stokosite vidinės harmonijos ir iniciatyvos. Regis, jausitės kažkaip varžomi, slopinami ar nevertinami. Įtampą kels konkurencija bei kritika. Norėdami atsipalaiduoti galite be saiko išlaidauti, lepinti save bei artimuosius. Savaitgalį jus domins politinės bei finansinės naujienos, stambūs pirkiniai. Stengsitės pagražinti savo gyvenamąją aplinką. Pasistenkite neišlaidauti, nepamesti ir nesugadinti reikalingų daiktų.

SKORPIONAS

Savaitė bus įtempta, jei sukatės savame versle, tvarkote finansinius, kreditų, nuomos reikalus. Pasistenkite užbaigti svarbius darbus iki ketvirtadienio, nes po jo ims labiau stigti jėgų, kantrybės, labiau kibs infekcijos. Savaitgalį malonumo teiks tai, kas dvelkia paslaptimis ir romantika. Seksis vilioti priešingą lytį. Tačiau galimi įtampa dėl buitinių nesklandumų. Pasitelkite kantrybę. Gresia ir traumos, ypač nudegimai.

ŠAULYS

Šią savaitę pradėsite darbingai nusiteikę, tačiau jūsų siekis viską kontroliuoti, analizuoti ir kritikuoti kels aplinkinių nepasitenkinimą. Dėl to net gali nutrūkti suderėta sutartis, neįvykti susitikimas. Savaitgalį būsite linkę gilintis į intelektinius, dvasinius dalykus. Galite sėkmingai tvarkyti konfidencialius reikalus. Tačiau pažabokite puikybę ir norą rizikuoti, pervertinti savo galimybes. Nesudarinėkite abejotinų sandėrių ir saugokitės vagių.

OŽIARAGIS

Nuo pirmadienio neįprastai daug filosofuosite, ypač jei šlubuos sveikata ar nesiseks atsikratyti apnikusio nerimo dėl priešiškų intrigų, slaptų nuodėmių ar klaidų darbe. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi, nepainiokite viešųjų ir privačių interesų. Savaitgalį patirsite malonumo ir naudos iš bendravimo. Kažkieno tarpininkavimas gali jums labai pasitarnauti arba patys tai padarysite kažkieno labui. Nepagailėkite dėmesio ir vaikams, saugokite juos.

VANDENIS

Per šią savaitę pasistenkite užbaigti skubius finansinius reikalus, ataskaitas, grąžinti skolas, sumokėti mokesčius. Galimas nuostolis, jei nepavyks laiku įvykdyti įsipareigojimo, išvykti į kelionę, sėkmingai išlaikyti egzamino ar kt. Vis dėlto jums daug kuo padės geri draugai. Savaitgalį daug laiko ir jėgų atims kažkoks darbas, mokymasis arba visuomeniniai įpareigojimai. Neapsiribokite vien rimtais reikalais, skirkite dalelę savo laiko ir širdies jus mylintiems žmonėms. Saugokitės traumų.

ŽUVYS

Ši savaitė jums neleis atsipalaiduoti. Darbe gali sustiprėti kontrolė, padidėti krūvis. Įtampą didins visur jaučiama konkurencija. Seksis žymiai geriau, jeigu dirbate su draugiška, patikima komanda ir neturite skolų. Savaitgalį galbūt pavyks trumpam pakeisti aplinką ir nekasdieniškai ar net romantiškai praleisti laisvalaikį. Galite gauti žinią iš toli arba kažką įdomaus sužinosite iš pokalbių su nepažįstamais žmonėmis ir šiaip iš interneto.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis