Savaitės horoskopas: kas prognozuojama šventiniam savaitgaliui

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 10-16 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžia bus gana sudėtinga, ypač tiems, kas siekia konkrečių tikslų ir nori juos įgyvendinti kiek įmanoma greičiau. Įvykiai, deja, klostosi lėtai ir daugelį tai vargins. Svarbu išsaugoti šaltakraujiškumą ir dvasinę pusiausvyrą, nepulti nei į perdėtą susižavėjimą, nei į liūdesį.

Šis metas tinkamas susigaudyti savyje, iš naujo perskirstyti prioritetus. Dauguma supras, kad jiems neberūpi tai, ko anksčiau taip siekė.

Nuo ketvirtadienio prasidės metas, tinkamas mokslui ir švietimuisi, kažko naujo pažinimui. Galite gauti keistą, bet svarbią informaciją, galbūt iš žmonių, kurie paskutiniu metu buvo dingę iš jūsų akiračio. Gali atgimti seni ryšiai, santykiai, kurie nutrūko nepalankiai susiklosčius aplinkybėms.

Paskutinės savaitės dienos suteiks teigiamų emocijų ir net naujų atradimų. Galimos naujos pažintys, net tokios, kurios virs romantiniais santykiais. Galima siekti naujų užduočių įgyvendinimo – galite sulaukti sėkmės. Galbūt sulauksite finansinės sėkmės, įsigysite vertingų daiktų.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę gali tekti spręsti klausimus, kurie susiję su bendrais finansais, paskolomis, draudimu, deklaravimu. Į gaunamą informaciją nežiūrėkite atsainiai. Regis, pasitaikys netikėtumų. Asmeninių santykių peripetijos neleis nusiraminti. Galite pasielgti kažkaip ekscentriškai, impulsyviai. Galbūt gausite netikėtą pasiūlymą, kurio nesinorės atsisakyti. Savaitgalis žadins troškimą viską mesti ir išvykti kur nors toli švęsti šv.Velykų. Pasisaugokite sukčių, kurie tik ir dairosi naivių svajotojų bei kiek įkaušusių. Nueikite į kultūrinį renginį, pasportuokite.

JAUTIS

Nuo pirmadienio teks rimtai padirbėti. Galite išgirsti aktualią žinią, susijusią su darbo paieškomis ar sveikatos situacija. Galbūt reikės prisiimti atsakomybę, susitaikyti su didesniu darbo krūviu ar pan. Regis, sugebėsite suderinti skirtingas nuomones, planus, nors ir nebus lengva. Neįsižeiskite už konstruktyvią kritiką. Galite gauti konfidencialios informacijos, kuri jums bus naudinga. Neblogų rezultatų žada kūrybinė veikla. Savaitgalį labai rūpės savi ir svetimi pinigai, turtai. Nedera pernelyg kišti nosį ne į savo reikalus. Velykiniam šventimui turbūt nemažai išleisite.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio pora dienų mintys suksis apie meilės problemas, vaikų situaciją, kūrybinius projektus. Regis, konkrečiam darbui nusiteiksite tik nuo trečiadienio. Kai kas strigs, tačiau bus žmonių, kurie įvertins jūsų veiklos rezultatus. Ruošitės svarbiam renginiui. Tam pasitelksite mintis, įkvėpimą, sugebėjimus. Gali tekti grįžti prie pradėtų ir nebaigtų darbų, prisiimti atsakomybę už kai kurias reformas, pasitikrinti sveikatą ar kt. Savaitgalį lengva bus bendrauti su draugais, bet sunku su mylimu žmogumi, partneriu.

VĖŽYS

Savaitė bus ne iš lengvųjų. Veikiausiai užteks jėgų tik buitinei ruošai namuose, o jeigu reikės įtemptai dirbti darbe, tai tapsite nervingi, sunkiai tvardysite emocijas bei žodžius. Geriau būtų nesipykti su vadovybe, kolegomis, klientais. Savaitės vidurys gali suteikti vilčių, galbūt, susijusių su kūryba, meile ar darbu. Gali nustebinti išryškėję vaikų ar antrosios pusės gabumai. Savaitgalį planuosite šventiškai pasižmonėti arba pasportuoti, jei tik nesutrukdys sveikatos problema. Nepersistenkite, nes išties galite sau pakenkti.

LIŪTAS

Šią savaitę jums gali pasitarnauti naujausia informacija, reklama. Seksis teikti ir imti interviu, reklamuoti(s), demonstruoti žinias, rašyti. Tačiau netrukus pasijusite persisotinę informacijos, kontaktų su nepažįstamais žmonėmis ir panorėsite privatumo, ramios namų aplinkos. Galbūt kursite planus, susijusius su šeiminiu gyvenimu ar gyvenamąja vieta, namų aplinkos atnaujinimu, persikraustymu, sodyba ir pan. Savaitgalį stengsitės praleisti kuo šauniau, pasportuoti, paflirtuoti, pasisvečiuoti. Kai kas išties pavyks.

MERGELĖ

Šią savaitę galite šį tą nuveikti ar nuspręsti dėl nuosavybės arba komercinių susitarimų, verslo. Galite gauti pinigų, tačiau atsiras netikėtumų, susijusių su finansiniais dokumentais, pajamų ir turto deklaravimu, draudimu, paveldėjimu, nuosavybe. Būkite itin atidūs, jeigu tvarkote kitų žmonių dokumentus, vertinate jų turtą ir pan. Savaitgalį stenkitės daugiau laiko praleisti su vaikais, šeima. Neieškokite abejotinų nuotykių. Saugokitės vagių, sukčių.

SVARSTYKLĖS

Savaitė bus kupina įvykių ir kontaktų, įvairių išgyvenimų bei emocijų. Iš konkurentų arba partnerio galite sulaukti kažko tokio, kas atrodys lyg žaibas iš giedro dangaus. Tai gali labai įskaudinti. Savaitės viduryje gana palanku tartis dėl darbo sąlygų, apmokėjimo, draudimo, palūkanų. Artėjant savaitgaliui jau turbūt ruošitės priimti svečius arba leistis viešnagėn. Bet kuriuo atveju rūpės kai ko nusipirkti ir padaryti įspūdį. Nepersistenkite, būkite savimi ir tiek.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio porą dienų nederėtų griebtis sunkių ir atsakingų darbų, naujovių. Būkite atidūs smulkmenoms. Į apkalbas, pašaipas verčiau nekreipkite dėmesio. Tikėtinas rimtas dalykinis pokalbis. Jeigu panorėtumėte grįžti į ankstesnę darbovietę arba prie užmesto projekto, netikėtai tai gali pavykti. Naudokitės palankiomis situacijomis, jei norite užsidirbti, gauti lengvatų ar paramos. Savaitgalis žada ir vaišių, ir dovanėlių. Būtų gerai ne tik smaguriauti, o ir pajudėti, pasportuoti.

ŠAULYS

Nuo pirmadienio porą dienų jausite kolektyvo palaikymą ir galite kartu nemažai nuveikti. Tarpininkauti, draugauti, flirtuoti jums išties seksis neblogai. Vėliau seksis individualesnė veikla, ne komandinė, ypač kūrybinio pobūdžio. Galbūt apsispręsite kažkokiu darbo ar asmeninių santykių klausimu. Galima konfidenciali informacija, kuria verta pasinaudoti. Atkreipkite dėmesį į vaikų išdaigas. Savaitgalį pradėsite nekaip nusiteikę, gal net su nuostoliais, bet šv. Velykos neprailgs ir kažkuo nustebins.

OŽIARAGIS

Šią savaitę ramybės neverta tikėtis nei darbe, nei namuose. Pasisaugokite elektros iškrovos, gaisro. Negadinkite nervų savo šeimos nariams, nes jiems ir taip nelengva. Rimtiems dalykiniams planams gali trukdyti smulkūs nesklandumai. Savaitės vidurys palankus renginiams, pasimatymams, sportui, varžyboms ir pan. Ryžtingiau veikti jus turbūt skatins draugai, bendraminčiai. Savaitgalį jums nelabai norėsis kur nors vykti, bendrauti. Šventinis šurmulys ypač nervins.

VANDENIS

Nuo pirmadienio jus itin domins tarptautiniai, globaliniai įvykiai, mokslas, įstatymai. Galbūt paaiškės, kad turite skubiai vykti į užsienį ar su reikalais į kitą miestą. Venkite rizikos kelyje. Iš giminaičio, draugo galite gauti netikėtą žinią. Galbūt labiau suartėsite su žmogumi, kuris buvo ar yra jums reikalingas. Savaitgalį labiausiai norėsite gerų draugų kompanijos, renginių, masinių susibūrimų. Pasisaugokite sukčių ir kišenvagių.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio padaugės finansinių rūpesčių, galbūt susijusių su pajamų deklaravimu, nuosavybės teisėmis, draudimu, buhalterine apskaita. Nederėtų rizikingai elgtis su savais bei svetimais pinigais, turtu. Galite gauti netikėtą siuntą arba sąskaitą. Jums turėtų sektis įgyvendinti dalykinius sumanymus, ypač jei jie susiję su užsieniu, studijomis, publikacijomis. Savaitgalį jums labiau rūpės nebaigti darbai negu šventės. Galite likti nesuprasti aplinkinių. Vis dėlto turbūt laiko rasite viskam.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis