12 Feng Shui priesakų, padėsiančių pritraukti pinigus ir sėkmę į namus

Feng Shui – tai kinų praktika, kuri yra naudojama daugelyje įvairių gyvenimo sričių, tad nieko nuostabaus, kad ir tada, kai kalba sukasi apie pinigus, taip pat yra taikomas Feng Shui mokymas.

Kinai buvo pirmieji pasaulyje, kurie pradėjo ieškoti būdų, galinčių padėti į namus prisivilioti sėkmę ir pinigus, ir dabar galime suskaičiuoti gausybę Feng Shui taisyklių ir patarimų, kaip tai padaryti. Tačiau apsiribosime svarbiausiais, jau daugelio žmonių išbandytais būdais, padedančiais pritraukti pinigus ir sėkmę į namus.

Nelaikykite namuose senų, nenaudojamų baldų

Blogai, jeigu jūsų namai prigrūsti baldų ir vietomis net sunku praeiti. Kartais kažkokio daikto neatsisakome vien dėl to, kad prie jo pripratome, arba tiesiog gaila išmesti. Nelaikykite namie senų baldų, jeigu jie nebeatlieka kažkokios konkrečios funkcijos, geriau kam nors atiduokite. Namuose turi būti erdvu. Tačiau drąsiai puoškite interjerą nuotraukomis, kuriose atrodote laimingi, arba kuriose užfiksuotos geriausios jūsų gyvenimo akimirkos.

Pinigus pritraukiančios spalvos

Jei norite praturtėti, namus dekoruokite žalia, violetine, raudona ir levandų spalvomis. Idealu, jei šių spalvų interjero elementus suderinsite tarpusavyje: pavyzdžiui, galite rinktis raudoną kilimą, sienas dažyti levandų spalva ir priderinti žalios spalvos dekoratyvines pagalvėles. Vis dėlto, jei šios spalvos jums nėra prie širdies ar net erzina, verčiau jų nesirinkti – namuose turite jaustis gerai.

Adobe Stock

Svarbu ir tinkamas apšvietimas

Jei namuose bus pakankamai šviesu, tai irgi padės pritraukti sėkmę. Pasirūpinkite, kad į namus dienos metu patektų kuo daugiau saulės spindulių, o vakare užtikrinkite pakankamą apšvietimą. Jei nuolat būsite prietemoje, tai nepadės pasiekti nei finansinės gerovės, nei sėkmės kitose srityse.

Pinigai mėgsta švarą

Nors kartais ir sunku atrasti pakankamai laiko susitvarkyti namus, tačiau pinigai mėgsta švarą. Jei norite pritraukti pinigus, reikės šiek tiek paplušėti: nuvalykite dulkes nuo namuose esančių paviršių ir sutvarkykite šaldytuvą. Jei iš jo sklinda nemalonus kvapas, finansinės sėkmės galite nesitikėti. Apskritai, virtuvė turi būti visada švari, jokių neplautų indų ar varvančių kranų joje neturi būti.

Adobe Stock

Šaldytuvui parinkite tinkamą vietą

Geriausia vieta šaldytuvui – priešais stalą, prie kurio paprastai valgote. Koridorius ar virtuvės kampas nėra tinkama vieta šaldytuvui, nes tai gali atbaidyti pinigus. Kiekviena šeima nori užsitikrinti materialinę gerovę, todėl svarbu laikytis taisyklės, kur turėtų stovėti šaldytuvas. Nuo šaldytuvo padėties gali priklausyti ir jūsų sveikata – jei jis bus priešais stalą, pagerės ir virškinimas.

Drabužius kabinkite tinkamoje vietoje

Jei norite, kad pinigai ateitų į namus, bet ne išeitų iš jų, atkreipkite dėmesį į tai, kurioje vietoje kabinate drabužius. Viršutinių drabužių kabyklą rekomenduojama įrengti toje vietoje, kuri įėjus jums būtų iš dešinės pusės, bet ne atvirkščiai. Ta pati taisyklė galioja ir tada, jei drabužius kabinate atviroje spintoje.

Tualetą įrenkite tinkamoje namų vietoje

Blogiausia tualeto padėtis namuose – vidury namo arba buto. Feng Shui požiūriu, pinigų dauginimuisi pati nepalankiausia vieta yra klozetas, todėl jis turėtų būti įrengiamas tinkamoje namų vietoje. Jei klozetas bus pačiame namų viduryje, tai atbaidys materialinę gerovę, o to tikrai nesinorėtų. Taigi, jei rinksitės naujus namus arba planuosite jų įrengimą, pasirūpinkite, kad projektas būtų tinkamas.

Taip pat Feng Shui specialistai pataria, kaip būtų galima išsklaidyti neigiamą energiją tualete, ir vienas galimų pasirinkimų – tai veidrodžio kabinimas ant išorinės tualeto durų pusės.

Tinkamai įsirenkite darbo vietą

Didžiąją dalį dienos praleidžiame darbe, todėl svarbu tinkamai įsirengti darbo vietą. Jei norite kuo didesnės finansinės gerovės, prie darbo stalo pakabinkite raudonos spalvos skiautę arba sukurkite raudonos spalvos foną. Ši spalva tikrai gali padėti pritraukti pinigus. Prie įėjimo į darbo kabinetą ar kambarį, kuriame dirbate, palanku pastatyti nedidelį akvariumą su žuvytėmis. Taip pat pasistenkite nesėdėti nugara į duris. Jei nėra tokios galimybės, vertėtų įsigyti kėdę su aukštu atlošu.

Turtus pritraukiantys augalai

Adobe Stock

Jazminai, bazilikai, bambukai, pinigų medis ir sausmedis gali pritraukti pinigus. Jei esate augalų mylėtojai, tikrai vertėtų šiuos augalus parsinešti į namus, tačiau svarbu jais tinkamai rūpintis – tikrai nepavyks privilioti turtų, jei augalai bus nuvytę ar apdžiūvę.

Fontanėlis – turtams

Jei namai yra gana erdvūs, juose galite įsirengti fontanėlį, kuris simbolizuoja materialinę gerovę. Jei namuose yra sugedusių vandens įrenginių (pavyzdžiui, varvantis čiaupas), praturtėjimo galite taip ir nesulaukti. Kaip jau minėta, namai turi būti tvarkingi, ir juose negalite laikyti jokių sugedusių prietaisų.

Adobe Stock

Pinigus pritrauks ir... taisyklinga laikysena

Taip, perskaitėte teisingai. Feng Shui mokymas reikalauja rūpintis savo sveikata, todėl įsitikinkite, kad jūsų laikysena yra taisyklinga. Tai gali padėti pritraukti ne tik geresnę sveikatą (tuo labai greitai įsitikinsite), bet ir materialinę gerovę.

Sėkmę ir pinigus pritraukiantys talismanai

Adobe Stock

Vienas populiariausių kinų talismanų yra raudonu siūlu ar kaspinu perrištos Feng Shui monetos su skylute viduryje. Kinai tiki, kad, tinkamai naudojamos, šios monetos pritraukia turtus, sėkmę ir laimę į namus. Monetų skaičius irgi svarbus. Trys raudonu siūlu perrištos monetos simbolizuoja žmogaus, žemės ir dangaus trejybę, tačiau jos gali būti ir devynios. Pasak Feng Shui šie skaičiai yra laimingi ir jie sustiprina talismano galias. Perrištas monetas galima nešiotis piniginėje arba rankinėje, padėti ten, kur laikomi pinigai, pakabinti ant vidinės laukinių durų rankenos ar pinigų medžio. Toks talismanas pritrauks sėkmę, finansinę gerovę ir stabilumą į namus, be to jis gali būti ir puiki dovana žmogui, kuriam nuoširdžiai linkite sėkmės.

Adobe Stock

Dar vienas sėkmę ir pinigus traukiantis kinų talismanas – rupūžė su trimis kojomis ir moneta burnoje. Ši skulptūrėlė labai tiks kabinete, ant darbo stalo. Tačiau, pasirinkę tinkamą vietą, ja galite papuošti ir savo namus. Šis talismanas turėtų užimti garbingą vietą kairiajame būsto kampe.

Vis tik nereikėtų manyti, kad vien naudodami Feng Shui talismanus staiga išlošite loterijoje ar kažkokiu kitu būdu tapsite labai turtingais. Talismanai pinigų neuždirba, jie tik savo stipria energija traukia praturtėti leidžiančias aplinkybes ar įvykius, o dirbti teks patiems.

Jei laikysitės šių Feng Shui patarimų, padedančių privilioti turtus, gali būti, kad užtikrinsite ne tik materialinę gerovę, bet sėkmę ir kitose srityse. Tereikia skirti šiek tiek laiko namų tvarkymui bei dekoravimui, ir, kas žino, galbūt turtai aplankys ir jūsų namus. Juk pabandyti visada verta, tiesa?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis