Akmenys pagal gimimo datą: ką jie sako apie jūsų asmenybę?

(1)

Brangieji akmenys dažniausiai žymi ypatingas progas: sužadėtuves, vestuves, gimtadienius, kitas svarbias šventes. Vis dėlto jų reikšmė – gilesnė, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Ką jūsų gimimo akmuo sako apie jūsų asmenybę?

SAUSIS – GRANATAS


Ištikimybė, meilė ir pastovumas yra pagrindinės sausio mėnesį gimusiųjų savybės. Ne mažiau svarbios yra ir pasitikėjimas savimi bei stipri valios jėga.


Nors sausio mėnesį gimusiųjų akmuo, granatas, atstovauja pragmatiškumą, jo atstovai yra labai jausmingi. Stiprūs, intensyvūs jausmai, kuriuos patiria šie žmonės, skatina juos arba visiškai pasinerti į romantiškus santykius, arba apskritai jų vengti.


Senovėje nebuvo įprasta granato akmenis dovanoti mylimajai, užtat juos mielai nešiojo keliautojai bei kariai – manyta, kad šis akmuo apsaugo nuo pavojų. Taigi sausio mėnesį gimę žmonės yra spontaniški, mėgstantys keliauti ir išbandyti naujus dalykus.


VASARISAMETISTAS


Vasario mėnesį gimusiųjų akmuo, ametistas, simbolizuoja taiką, ramybę ir didybę (būtent todėl žiedas, kurį nešioja popiežius yra su ametistu).


Manoma, kad vasario mėnesį gimę žmonės gali pasigirti sveiku, atspariu skrandžiu ir puikiai veikiančia virškinimo sistema.

Taip pat šis akmuo yra asocijuojamas su Graikų vyno dievu Dionisu.


KOVAS – AKVAMARINAS


Žalsvai melsvas akmuo, akvamarinas, simbolizuoja tiesą, pasitikėjimą ir laisvę.

Taip pat jis siejamas su amžina jaunyste ir laime. Kovo mėnesį gimę žmonės yra ramūs, mąslūs, mylintys ir dvasingi. Jie greitai mąsto, lengvai reiškia savo jausmus ir priima sprendimus, o kai reikia gali būti labai drąsūs ir ryžtingi.


BALANDIS – DEIMANTAS


Balandžio mėnesį gimę žmonės būna bebaimiai ir labai ištikimi. Jie pasižymi vidine stiprybe, aukštomis moralės normomis, būtent dėl to prie savęs traukia aplinkinius – tiek draugus, tiek mylimuosius.


Balandžio mėnesį gimusiuosius itin traukia įvairūs blizgučiai, prabanga. Vis dėlto jų grožis šviečia ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus – pasitikėjimas ir tiesa jiems yra svarbiau už viską.

GEGUŽĖ – SMARAGDAS


Šis brangusis akmuo nuo seno yra asocijuojamas su meilės ir grožio deive Venera. Galbūt todėl tikima, kad gimę gegužę yra labai sėkmingi žmonės.


Taip pat jie energingi ir labai iškalbingi. Sakoma, kad smaragdas saugo nuo neištikimybės, o tai gimusiesiems gegužę labai svarbu, jie itin rūpestingi, ištikimi ir atsidavę savo artimiesiems.


BIRŽELIS – ALEKSANDRITAS


Aleksandritas – retas akmuo, kuris paprastą dieną gali būti ramios žalios spalvos, tačiau atsiradęs šalia ugnies tampa ryškiai raudonas. Tikima, kad jis birželio mėnesį gimusiems žmonėms atneša laimę, sėkmę ir meilę.

Šio akmens atstovai yra intuityvūs, turintys puikią vaizduotę, romantiški ir optimistiškai žvelgiantys į pasaulį. Jie pasitiki savimi ir džiaugiasi juos supančiu pasauliu.


Vis dėlto, kaip ir jų akmuo, birželį gimusieji gali greitai pasikeisti, itin dažnai keičiasi jų nuotaikos.


LIEPA – RUBINAS


Ryškiai raudonas rubinas simbolizuoja taiką ir harmoniją, būtent tokie yra ir liepą gimusieji žmonės – ramūs ir racionalūs.


Jie pasitiki savimi ir užtikrintai juda link savo tikslo, kad ir koks jis bebūtų.

Tie, kurių akmuo – rubinas, yra labai atsidavę ir ištikimi partneriai. Geriausiai jie jaučiasi palaikydami ilgalaikius santykius su žmogumi, kuriuo gali visiškai pasitikėti.


RUGPJŪTIS – PERIDOTAS


Rugpjūtį gimę žmonės skleidžia šilumą, yra charizmatiški ir mėgstami aplinkinių. Jie labai pasitiki savimi, turi puikų humoro jausmą ir, atrodo, spinduliuoja iš vidaus.


Peridoto akmuo tradiciškai laikomas galinčiu atbaidyti blogį. Jis gimusiesiems rugpjūtį padeda įveikti jų baimes ir rūpesčius ir be išankstinių nusistatymų žiūrėti į pasaulį.


RUGSĖJIS – SAFYRAS


Safyras simbolizuoja orumą, ištikimybę, ramybę, viltį, tyrumą ir išmintį.

Gimusieji rugsėjį gali pasigirti visomis šiomis savybėmis. Taip pat jie tiki ir pasitiki savimi, turi vidinę stiprybę. Būtent todėl į šiuos žmones aplinkiniai kreipiasi patarimo, jie puikiai sprendžia problemas, greitai tampa bet kurios grupės lyderiais.


SPALIS – OPALAS


Opalas laikomas įkvėpimo, vilties, kūrybingumo ir tyrumo akmeniu. Šie apibūdinimai tinka ir gimusiesiems spalio mėnesį.


Taip pat tai – saugantis akmuo, apsaugantis jį nešiojančius žmones nuo blogų kitų ketinimų, jis padeda savo savininkui tapti „nematomu” tuomet, kai šis nenori būti pastebėtas.


Spalio mėnesį gimtadienį švenčiantys žmonės dažniausiai būna pasitikintys savimi, labai optimistiški, mylintys, mėgstantys svajoti ir pozityviai žiūrėti į pasaulį.


LAPKRITIS – GELTONASIS TOPAZAS


Geltonasis topazas yra asocijuojamas su stabilumu ir komfortu, nenuostabu, kad gimę spalį dažnai atsiranda šeimos dėmesio centre, mėgsta priimti svečius.


Jie saugo tuos, kuriuos myli, yra empatiški ir sugebantys pakelti kito nuotaiką, ar paguosti tuomet, kai to reikia. Lapkritį gimę žmonės sugeba sukurti gilias, reikšmingas draugystes – jiems padeda tikėjimas savimi ir pomėgis būti tarp žmonių.


GRUODIS – TANZANITAS


Mėlynos spalvos akmuo simbolizuoja laimingą, turtingą gyvenimą – būtent tokį gyveną gimusieji gruodžio mėnesį.

Šie žmonės yra mėgstantys bendrauti, daug kalbantys – taip yra todėl, kad Tanzanitas žinomas kaip kokybišką bendravimą skatinantis akmuo. Taip pat jie dvasingi ir nesuvaržyti, netgi gali turėti aiškiaregystės dovaną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis