Savaitės horoskopas: rimtų problemų bus galima išvengti

Astrologinė prognozė savaitei, liepos 31-rugpjūčio 6 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitė nebus paprasta ir ji gali atnešti gana rimtų problemų. Sudėtingiausioje situacijoje rizikuoja atsidurti tie, kas įpratę vadovautis emocijomis ir ignoruoti blaivų protą. Dažnai, norėdami įrodyti savo tiesą ar pasiekti norimo rezultato kaip galima greičiau, tokie žmonės pasielgia skubotai, ko paskui labai gailisi. O vertėtų tiesiog truputį palaukti ir viskas susidėliotų palankiai.

Tačiau bėgant dienoms sunkumai liks užmaršty. Savaitė nežada svaiginančių profesinių aukštumų, tačiau sėkmės profesinėje srityje susilaukti galite. Galimi nedideli finansiniai sunkumai. Vis tik išlaidos nebus didelės, o biudžetą netrukus pavyks papildyti.

Bendrauti bus sunkiau visiems: rasti bendrą kalbą su aplinkiniais dažnai bus sunkiau nei įprastai. Net tie, kas paprastai yra taktiškas ir delikatus, dabar gali pasisakyti itin aštriai, nejučia užgaudamas kitus.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKJO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę galite turėti su investicijomis, indėliais, paskolomis susijusių reikalų. Regis, nerimą kels plonėjanti piniginė. Jeigu atostogaujate, galite mėgautis kelione, o jei niekur nevykstate, turėtumėte gauti žinią iš užsienio ar iš švietimo, teisėtvarkos institucijos. Vis dėlto užsienyje tykos pavojai, o jeigu dirbate - incidentai darbe. Savaitgalį jausite emocinę įtampą, ypač jei teks nemažai triūsti ūkyje ar buityje, užsiimti organizaciniais reikalais. Tačiau nusimato ir įdomių susitikimų, pažinčių.

JAUTIS

Šią savaitę sugebėsite išreikšti draugiškumą, partneriškai elgtis. Vis dėlto galimas nepasitenkinimas seksualine arba finansine situacija. Jeigu bandote rasti darbą užsienyje, jums gali pavykti, tačiau kils daug sunkumų, ypač dėl adaptacijos ir įstatymų. Savaitgalį galbūt vyksite tolėliau nuo namų, dalyvausite tarptautiniame renginyje. Arba sulauksite dėmesio, laiškų iš tų žmonių, kurie išvykę į užsienį. Tačiau asmuo, kurio ilgisi jūsų širdis, gali elgtis gana prieštaringai, griebtis klastingų manipuliacijų, melo.

DVYNIAI

Šią savaitę būsite nusiteikę padirbėti. Jeigu atostogaujate ir turite laisvo laiko, turbūt uoliai imsitės ūkinių darbų arba tikrinsitės sveikatą, eisite į paskirtas procedūras ir pan. Tikėtini nemalonumai, jeigu kitiems žmonėms būsite perdėtai kritiški. Saugokite vaikus ir turtą, finansinius bei asmeninius dokumentus. Savaitgalį aktyviai bendrausite su priešinga lytimi ir augančia karta, būsite nusiteikę pramogauti, flirtuoti. Deja, įmanomos pagundos, kurioms pasidavus galėtų kilti grėsmė draugystei.

VĖŽYS

Nuo šio pirmadienio tikriausiai pasijusite patrauklūs, reikalingi ir protingi. Tikėtinas didelis sportinis ir kūrybinis aktyvumas. Kūrybos srityje arba dėl vaikų galite nuveikti itin daug. Ir meilės fronte daugės romantikos. Tačiau staiga gali užgriūti neplanuoti darbai arba pasireikš sveikatos sutrikimas. Venkite piktnaudžiauti alkoholiu. Atsargiai kelyje. Savaitgalį galite priimti kažkokį svarbų sprendimą. Su tuo gali būti susijęs ir jūsų partneris. Neįžeiskite jo jausmų. Nederėtų skubėti išlaidauti brangiems pirkiniams.

LIŪTAS

Šią savaitę iki trečiadienio jums labiausiai norėsis išvengti viešumo, atsakingų bei oficialių reikalų ir kalbų. Turbūt sudomins sportinis ar kitoks renginys, vasaros pramoga, pasimatymas. Labiau prižiūrėkite vaikus, antraip bus nemaloniai priminta tėviška atsakomybė. Darbe nieko nedarykite atmestinai, kad nekiltų problemų. Savaitgalį būsite aktyvūs ir nusiteikę griebtis susikaupusių darbų, atlikti higienos ir grožio procedūras. Galite gauti daug patarimų iš virtualių pašnekovų internete. Neskubėkite viskuo tikėti.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio pora dienų bus palankios įvairioms problemoms spręsti. Regis, negalėsite pakęsti betvarkės, tad nesėdėsite rankų sudėję. Tik reikėtų viską nuosekliai susiplanuoti ir nesiblaškyti. Būkite atlaidesni ir švelnesni savo artimiesiems - juk visi daro klaidų. Savaitgalį galite mėginti keisti įvaizdį, aprangos stilių, šukuoseną. Tačiau prie permainos bus nelengva priprasti, jausitės keistokai. O ir aplinkinių replikos veikiau trikdys nei džiugins. Be to, lengvai pažeidžiama bus sveikata.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio per porą dienų turėsite galimybę ištaisyti kai kurias klaidas, susitarti dėl naudingų dalykų. Regis, nustebins netikėtas svečias, naujiena, susitikimas ar laiškas. Kita vertus, nusimato rūpesčiai dėl nekilnojamojo turto, kažkokių pinigų, pelno dalies ar nuostolių padengimo, emigracijos. Venkite rizikos už vairo. Savaitgalį galite dalyvauti įdomiuose renginiuose, susitikimuose, pobūvyje. Tačiau jums teks derintis prie kitų žmonių užgaidų, kaprizų. Tai gali gadinti nuotaiką ir laisvalaikio kokybę.

SKORPIONAS

Šią savaitę gali aplankyti kūrybinis arba komercinis įkvėpimas. Regis, pajusite ūpą siekti daugiau nei iki šiol. Vis dėlto stropiai skaičiuokite pinigus ir būkite apdairūs, jei reikės tvarkyti turtinius, verslo, transporto, statybų reikalus. Atsakingiau vertinkite pateikiamą ir gaunamą informaciją, neskleiskite dezinformacijos, nesukčiaukite. Regis, savaitgalį nenuobodžiausite, nes jus atakuos artimieji, draugai, kaimynai. Tikėtina netolima kelionė. Labiau saugokite ir svetimą, ir savo turtą.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje gali kilti pagunda leistis į slaptas aferas. Neskubinkite įvykių. Galite išprovokuoti nereikalingas apkalbas, tad stenkitės daugiau būti stebėtojais nei veikėjais, venkite lengvabūdiškumo. Objektyviai įvertinkite savo finansinę padėtį, neišlaidaukite, bet ir nebūkite savanaudiški, jei reikia pasistengti dėl artimų žmonių. Savaitgalį jums gali kilti ypatingų emocinių ir materialinių troškimų. Tai tikriausiai pareikalaus išlaidų ir pastangų. Galimi keblūs pokalbiai su giminaičiais, kaimynais.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje noriai dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Galite tikėtis intriguojamų pasiūlymų, flirtų. Deja, nuo trečiadienio tai ims varginti. Gali trikti suplanuoti darbai. Galbūt teks pasirūpinti ligoniu arba patys skųsitės sveikata. Savaitgalį jums rūpės remonto darbai, įvairūs pirkiniai. Norėsite, kad viskas būtų taip, kaip įsivaizduojate jūs. Verčiau nepraraskite savitvardos, jeigu kažkas nepanorės šokti pagal jūsų dūdelę ir turės kitokių planų.

VANDENIS

Šią savaitę būsite labiau linkę įtemptai dirbti, nei tingiai atostogauti. Nieko neveikimas kels nerimą. Galite mėginti įsidarbinti, eiti į darbo interviu, siųsti gyvenimo aprašymą, vizituoti oficialius asmenis ir pan. Tik nepasiduokite keistoms provokacijoms, intrigoms, išlikite taktiški, santūrūs. Savaitgalį didesnis bus jūsų organizmo ir nervų sistemos jautrumas. Galima slapta pagunda ir kartu - etinė dilema. Reikėtų daugiau intymumo, ramybės. Perlenkę lazdą galite pakenkti santykiams, kuriuos branginate.

ŽUVYS

Šią savaitę seksis bendrauti su nepažįstamais žmonėmis. Jums gali pasisekti, jeigu ieškote kontaktų su užsieniečiais. Svarbios bus moralinės vertybės. Galima kelionė arba svarbi žinia iš toli. Tačiau nekokia bus nuotaika ir savijauta, jeigu tenka įtemptai dirbti, užuot atostogavus. Gali atrodyti, kad kiti viską verčia ant jūsų pečių, o atsilyginti neketina. Savaitgalį jums norėsis organizuoti bendraminčių, bičiulių susiėjimus. Tikėtina, kad suaktyvės žalingi įpročiai. Verčiau nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis