Savaitės horoskopas: netrūks išbandymų, bet tai jums patiks

Astrologinė prognozė kitai savaitei, rugpjūčio 21-27 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Pirmoji savaitės pusė bus gana rami ir maloni. Tai harmoningas laikas, leisiantis suderinti prieštaringus norus, rasti kompromisą ir pusiausvyrą. Tačiau norint viso to pasiekti būtina įsiklausyti į save ir į aplinkinius, o taip pat nuoširdžiai domėtis tuo, kas vyksta aplinkui. Stenkitės labiau bendrauti su įvairiais žmonėmis, net ir su tais, kurie visiškai nepanašūs į jus. Turėsite galimybę gauti vertingos patirties, rasti bendrininkų, bendraminčių, netgi sutikti savo antrąją pusę.

Antroje savaitės pusėje netrūks jaudulio, pergyvenimų ir išbandymų. Kaip nekeista, daugeliui šis metas patiks, nes leis išbristi iš rutinos, naujai pažvelgti į įprastus dalykus. Sunku bus nuolat nerimaujantiems žmonėms: jie priima sprendimus nesusimąstydami apie tai, ką tai atneš. Reikėtų būti atsargesniems su naujais pažįstamais, ypač jei jie daug žada.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Savaitės pradžioje leiskite darbams tekėti kasdienybės vaga ir daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms. Regis, neatsisakysite pasilinksminti, jeigu atsiras smagi draugija. Ieškantys darbo užsienyje gali tikėtis pasiūlymų. Deja, nerimo gali kelti sveikata arba su vaikais, augintiniais susijusi situacija. Santykius su antrąja puse gali ištikti laikina krizė. Savaitgalį pradėsite būdami nervingi, ir tai gali persiduoti šalia esantiems. Laimei, nuotaika vis gerės. Derėtų užsiimti mėgstama veikla ir atitrūkti nuo to, kas vargina.

JAUTIS

Šią savaitę geriau būtų nekelti nei sau, nei kitiems ypatingų reikalavimų, pretenzijų. Nukreipkite dėmesį į šeimą, artimuosius, vaikus. Nieko gero nelaimėsite išlaidaudami ir ieškodami lengvabūdiškų nuotykių. Verčiau save išbandykite kūrybos srityje. Regis, labai opiai reaguosite net į menkiausią problemėlę, susijusia su išvaizda, sveikata, mityba. Galimas interviu su potencialiu darbdaviu. Savaitgalį norėsite visiems patikti ir įtikti. Nemažos įtakos jums turės draugų ar partnerio nuomonė. Geras metas susitaikymams.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje sugebėsite išlaviruoti bet kokioje situacijoje ir ją pakreipti savo naudai. Nors jausitės teisūs ir jums seksis kitus įtikinti, verčiau nepiktnaudžiaukite savo padėtimi, ryšiais. Regis, iš visų pusių liesis prieštaringa informacija, trikdys kai kurios naujienos, net jei jūsų tiesiogiai nepalies. Pravartu labiau rūpintis sveikata. Artėjant savaitgaliui, vis labiau ieškosite pramogų, elgsitės gana lengvabūdiškai. Regis, sulauksite komplimentų arba aplodismentų. Daug dėmesio skirsite ir įvaizdžiui, sveikatai.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje stenkitės tvarkingai atlikti būtinus darbus, sutvarkyti dokumentus ir pasinaudoti palankiomis progomis, susijusiomis su darbu, uždarbiu. Už rimtas pastangas bus atlyginta. Savaitės viduryje turbūt norėsis kažką pakeisti, atnaujinti, bet kartu stengsitės apsisaugoti nuo kitų įtakos bei stresų. Nieko neforsuokite, niekur nesiveržkite per jėgą. Savaitgalį dalyvaukite konkursuose, žaidimuose, suteikite džiaugsmo vaikams. Galbūt laimėsite prizą. Gali suintriguoti pakvietimas į pasimatymą, pobūvį. Vis dėlto aplinkinius vertinkite blaiviai, nesitikėkite iš jų daugiau, nei jie gali.

LIŪTAS

Šią savaitę tikėtinas ypatingas energijos pliūpsnis, ir joks saulės užtemimas jums nesutrukdys veržtis pirmyn. Galite gauti gerą žinią iš užsienio, tarptautinės kompanijos ar kt. Tačiau sakykite ir darykite tik tai, dėl ko neabejojate, o informaciją kruopščiai tikrinkite ir analizuokite. Sėkmė priklausys nuo jūsų iniciatyvumo ir iškalbos. Savaitgalį pasvarstykite, ką galite pakeisti, padaryti dėl savo ir artimų žmonių gerovės. Nepatartini triukšmingi renginiai, bet metas gana palankus gerai kaimynystei kurti, stiprinti.

MERGELĖ

Šią savaitę užsiimkite menine kūryba, mąstykite, nes praktiniai reikalai spręsis sunkiai. Galbūt sužinosite apie užkulisines intrigas. Išgirstą informaciją derėtų tikrinti, nes bus iškraipymų. Reikia saugotis alergijų, lėtinių ligų paūmėjimo, vagysčių. Partnerio ar draugo poelgis jus gali nuvilti. Vis dėlto prieš savaitgalį jums pavyks pakreipti įvykius norima linkme, susitarti dėl aktualių turtinių, komercinių reikalų, pervežimų ar pan. Domėsitės artimųjų, kaimynų, draugų reikalais bei patys neišvengsite jų dėmesio.

SVARSTYKLĖS

Ši savaitė prasidės aktyviai bendraujant. Didelę įtaką jums darys draugai, tarp jų ir virtualūs pažįstami. Vis dėlto nepatikimos pasirodys kai kurios pažintys. Labai pavojinga piktnaudžiauti savo padėtimi, sukčiauti, kyšininkauti. Gali susvyruoti meilės iliuzijų bokštas, atsirasti priežasčių skyryboms ar pan. Nepiktnaudžiaukite svaigalais, nesielkite neetiškai. Savaitgalį jausitės gana komfortiškai. Jeigu turėjote planų, susijusių su žemės darbais, nuoma, pirkimu ar pardavimu, turbūt iš dalies juos įgyvendinsite.

SKORPIONAS

Nuo pirmadienio porą dienų teks rimčiau paplušėti. Bet tai išeis į naudą - įgysite daugiau įgūdžių, patirties. Blogiau, jei neturite kuo užsiimti. Tuomet keistas nerimas gali paskatinti įsivelti į nešvarią aferą. Būsite nusiteikę bendrauti su pažįstamais, draugais ir turbūt susitiksite su vaikystės ar jaunystės bičiuliu. Paaiškės, kad ne vien jums nelengva įgyvendinti senas svajones. Tausokite sveikatą. Savaitgalis gali būti šaunus, jeigu taikiai ir romantiškai nusiteiksite. Nenuvils įsigyti pirkiniai. Vakarai palankūs šou renginiams.

ŠAULYS

Šią savaitę nuotykis ar flirtas, patirtas kelionėje, įsimins ilgam. Gali būti, kad to pamiršti neleis ir padariniai. Regis, kils moralinė dilema. Gali pritrūkti jėgų ar lėšų norint atlikti norimą darbą, gauti naudingą projektą. Jūsų geri ar blogi ketinimai, iniciatyva neliks neįvertinti. Regis, teks nemažai bendrauti su draugais, bendraminčiais. Gali kilti pavydo ar konkurencijos dėl meilės, prizų ar kitų dalykų. Savaitgalį jus nustebins netyčia sužinotos paslaptys arba išgirstos paskalos. Pravartu pasirūpinti įvaizdžiu ir sveikata.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pajusite, kad nelengva atsisakyti kai kurių sumanymų, keisti planų, nors tai ir reikalinga. Venkite aplaidumo, jeigu reikės spręsti kokį nors supainiotą reikalą, paruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą, tekstą ir pan. Turbūt nerimausite dėl mylimo žmogaus, šeimos narių, darbo arba savo sveikatos. Pasistenkite negadinti nuotaikos aplinkiniams. Savaitgalis prasidės kiek nervingai, tačiau vėliau nuotaiką pataisys draugų dėmesys. Galite tolokai išvykti, galbūt į didelį renginį arba viešnagėn.

VANDENIS

Savaitės pradžioje trokšite tarpusavio supratimo, tačiau ne visi tai teisingai supras. Kai kuriems atrodys, kad bandote primesti savo nuomonę bei principus. Aplinkybės vers keisti kai kuriuos tikslus. Gali spręstis tolesnės asmeninių santykių eigos ir uždarbio klausimai. Kelionėje arba kažkur viešint pasigesite komforto arba to, ko iš anksto tikėjotės. Savaitgalį jums bus nesunku atkreipti į save kitų dėmesį. Regis, įdomiai leisite laiką net tuo atveju, jei jums tenka dirbti, organizuoti, konsultuoti, puošti ar gydyti kitus.

ŽUVYS

Nuo pirmadienio iškart imkitės nebaigtų darbų ir nieko nepalikite savieigai. Jeigu turite galimybę pakeisti darbą arba partnerį, susidursite su rimta pasirinkimo problema. Galimas stiprybės ir kompetencijos reikalaujantis pokalbis. Kels nerimą vaikai, o skaičiuoti vers asmeninio gyvenimo, namų pertvarkymo planai. Neužsimokite daugiau, nei leidžia galimybės. Savaitgalį galite tikėtis dėmesio iš užsieniečių, gerbėjų. Gali atsirasti norinčių tapti jūsų draugais. Nauji įspūdžiai padės gerai nusiteikti kitai savaitei.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis