9 moterų patrauklumo žudikai

Panašu, kad patrauklumo energiją moteris gali savyje išlavinti. Galbūt jūsų fizinė forma tiesiog puiki, drabužiai – dailūs, skleidžiamas aromatas itin malonus, tačiau asmeninis gyvenimas, deja, nenusisekęs.

Atėjo laikas sužinoti baisią paslaptį: moters patrauklumas – ne tik jos išvaizda. Moteriška energija yra būtent ta jėga, kuri valdo vyrų norus. Kaip gi šią energiją savyje išlavinti? Veikti rekomenduojama pagal populiarių psichologinių mokymų instrukcijas.


1. Išeikvojate energiją


Bendravimo su išoriniu pasauliu perteklius nesuteikia nieko gero. Moteris turi teikti pirmenybę bendravimui su tais, kurie ją myli, gerbia ir ja žavisi, – tokiu būdu formuojamas jos biolaukas. Išėjusi iš komforto zonos, gaudama informaciją ir spręsdama problemas moteris eina vyrišku keliu, nes būtent vyrui sunkumų įveikimas garantuoja vystymąsi. Moteriai, norinčiai spinduliuoti patrauklumą, svarbu užsiimti veikla, kuri teikia jai malonumo, pripildo ją ir daro gražią, neatima jėgų ir energijos.


2. Jūs nesirūpinate savimi


Pagulėti vonioje, vilkėti gražius apatinius, atnaujinti šukuoseną – visus šiuos dalykus būtina daryti ne tik dėl vyro, bet ir dėl savęs. Lepinti save ir rūpintis savimi būtina tam, kad moteris galėtų jaustis patraukli.


3. Jūs sulaikote emocijas


Kiekvieną dieną susiduriame ne tik su pozityviomis ir džiaugsmą keliančiomis emocijomis, bet ir su negatyvu. Savyje kaupianti emocijas moteris kenkia savo sveikatai. Savaime suprantama, isterijų demonstruoti visiems iš eilės nevertėtų, tačiau išleisti ašaras ir neigiamas emocijas būtina.


4. Mėgstamos veiklos nebuvimas


Darbas, suteikiantis malonumą, hobis, pomėgiai, mėgstamos knygos ir serialai – visi dalykai, galintys įkvėpti moterį, būtini jai kaip oras. Kurdamos ką nors ar turėdamos kokį nors pomėgį moterys tampa iš tikrųjų nuostabios. Be to, geriausias būdas moteriai realizuoti save – tai kūryba.


5. Troškimas vadovauti


Jei svajojate tapti vadove, rasti vyrą, pasižymintį lyderio savybėmis, bus tikrai sudėtinga. Deja, statistika rodo, kad stiprūs vyrai renkasi juos papildančias moteris, o lyderystė – tai vyriška griovimo ir karo energija.


6. Vyriškos pareigos


Kai moteris ima kalti vinis, nešioti sunkius daiktus, uždirbti pinigus, ji nustoja mąstyti apie kūrybą ir grožį. Ši energija išeikvojama vyriškoms užduotims atlikti. Tai jausdami vyrai nebeįžvelgia tokiose moteryse patrauklumo.


7. Konkuravimas


Kiekvieną kartą nuspręsdamos konkuruoti su kuo nors, prisiminkite, kad joks dalykas iš moters neatima daugiau jėgų, energijos ir sveikatos nei mėginimas įrodyti, kad ji yra geresnė nei kas kitas. Šis beprasmiškas karas subjektyvus ir niekam nieko neįrodantis. Moteris užsiimdama tokia veikla praranda kur kas daugiau nei gauna abejotinos pergalės atveju. Kiekviena moteris nuostabi savaime, taigi nėra jokios būtinybės lyginti savęs su kitomis.


8. Draugių trūkumas


Moterys viena kitą papildo bendravimu temomis, kurios vyrui niekada nebus suprantamos. Malonus paplepėjimas ir išreikšta parama kartais daro kur kas didesnį poveikį, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Svarbiausia, kad draugėms niekuo nereikėtų dalintis.


9. Laiko trūkumas


Raskite laiko sau, net jei darbo labai daug, o vyrui skiriate visą savo laisvalaikį. Kartais moteriai tiesiog būtina paskaityti, pagulėti tyloje ar imtis širdžiai mielos veiklos tam, kad ji atgautų pusiausvyrą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis