Horoskopas spaliui: žvaigždės žada netikėtumų įvairiose gyvenimo srityse

Ko tikėtis spalio mėnesį – sužinokime.

AVINAS

Darbas ir pinigai. Visą mėnesį daug dirbsite, tikėtina, jog vis daugiau laiko praleisite savo darbo vietoje. Darbo bus tikrai daug, todėl nusiteikite kantrybei ir atsakingumui, šių savybių išties prireiks. Pinigų kiekis jūsų kišenėje bus analogiškai proporcingas jūsų darbo efektyvumui. Bus darbo, bus ir pinigų.

Santykiai. Spalį santykiai pareikalaus jūsų dėmesio. Tai gali būti susiję su partnerio reikalų/ problemų sprendimu. Visa savo esybe gyvensite antrosios pusės reikalais, pamiršdami savuosius. Laikas vis dar palankus ieškantiems ilgalaikių, rimtų santykių. Šiuo metu pažintys bus daug žadančios ir perspektyvios.

Sveikata. Mėnuo žada traumų riziką, būkite atidūs ne tik kelyje bet ir namuose. Mėnuo palankus imtis sveikatos profilaktikos: puikus metas pradėti sporto treniruočių ciklą, grūdintis. Bus jautrus žarnynas, atsakingai rinkitės maisto produktus.

JAUTIS

Darbas ir pinigai. Puikus mėnuo ieškantiems darbo. Bus tikrai daug pasiūlymų, galėsite rinktis. Kitiems (turintiems pastovų darbą) mėnuo ypač produktyvus ir darbingas. Yra galimybė sužibėti savo pareigose, o tai gręsia naujomis pareigomis, paaukštinimu. Piniginis klausimas jums problemų nekels.

Santykiai. Šį mėnesį ryškių permainų nebus. Tačiau ta laiminga akimirka artėja. Turintiems santykius ši sritis nekels nei problemų, nei džiaugsmų – tiesiog įprasta ir nekintanti situacija. Todėl galite daugiau dėmesio skirti aktualesniems dalykams.

Sveikata. Spalį būsite rimtai nusiteikę kovoti su savo mitybos įpročiais, tačiau žvaigždės kužda, jog tam dar nėra palankus metas. Bus sunku atsisakyti saldaus ir malonumą žadinančio maisto, tad jei laikysitės dietos, ji bus trumpalaikė.

DVYNIAI

Darbas ir pinigai. Šio zodiako atstovai ners į darbo rūpesčius ir efektyviai juos spręs. Žvaigždės numato palankias galimybes pereiti į aukštesnes, geriau apmokamas pareigas. Ypač sėkmingas mėnuo medikams, aptarnavimo srities darbuotojams. Finansinė situacija rūpesčių kelti neturėtų.

Santykiai. Spalis kupinas meilės ir flirto. Bus tikrai daug pagundų tiems, kurie jau turi porą. Nauja aistra įtrauks, jai atsiduosite visiškai. Žvaigždės numato pažintis su užsieniečiais kelionėse ar tvarkant biurokratinius reikalus. Užmezgant santykius dominuos seksualinis aspektas.

Sveikata. Spalį galimi peršalimai, infekcijos, kepenų ligų paūmėjimai. Tačiau, panašu, greit pasveiksite. Dietos spalį neturės teigiamo poveikio, verčiau tai atidėkite vėlesniam laikui.

VĖŽYS

Darbas ir pinigai. Darbe teks pasistengti: galimi papildomi neplanuoti darbai, padidės krūvis. Darbas reikalaus atsakomybės ir didelio kruopštumo. Tai gali varginti. Finansiškai mėnuo palankus, galimas pajamų augimas, nauji perspektyvūs pasiūlymai.

Santykiai. Spalis labai palankus meilės paieškoms. Tiksliau, net ieškoti nereikės, tik būkite ten, kur yra žmonių. Ne vienišiemsVėžiams šis laikas ypač pavojingas – dėl naujų ir audringų jūsų meilės žygių partneris pasijus atstumtas.

Sveikata. Spalį sveikata ir energija nedžiugins. Jausitės pavargę, energijos truks atlikti net įprastus kasdienius darbus. Yra tikimybė rimtai susirgti, jautrios vietos – kaulai, dantys. Neatidėliokite vizito pas gydytoją.

LIŪTAS

Darbas ir pinigai. Spalį teks daug ir dažnai važinėti darbo reikalais, galbūt jus išsiųs į komandiruotę. Įtemptas bendravimas reikalaus daug susikaupimo ir energijos. Finansiškai mėnuo palankus užsiimantiems nekilnojamojo turto prekyba, pirkimu/pardavimu.

Santykiai. Gali stipriai pakilti jūsų partnerio prestižas, keistis socialinis statusas. Taip jau susiklostys, kad jūsų santykiuose vyraus labiau laisvas ir draugiškas bendravimas. Ieškantiems pažinčių mėnuo reikšmingų permainų nežada.

Sveikata. Spalį jūsų imunitetas gali būti ypač silpnas. Todėl prasminga jį stiprinti. Sergantiesiems žvaigždės numato netikėtą pasveikimą. Galimi rimti pokyčiai jūsų kasdieniuose įpročiuose, kurie kardinaliai pakeis jūsų sveikatą.

MERGELĖ

Darbas ir pinigai. Spalį galite sulaukti netikėto pasiūlymo dirbti užsienyje ar užsienio įmonėje. Apsispręsti bus sunku, nes kankins baimė prarasti stabilumą. Vis tik žvaigždės rekomenduoja nebijoti permainų ir ryžtis. Finansinė situacija džiugins: bus naujų pasiūlymų, o ir patys sieksite daugiau uždirbti.

Santykiai. Turintiems porą galimos paslaptys, apie kurias žinosite tik jūs. Vienišiems žvaigždės numato visaapimančią meilę, kuri stipriai jus pakeis. Šį mėnesį iš naujo pervertinsite jausmus, meilę imsite vertinti/suprasti kitaip nei iki šiol.

Sveikata. Pagrindinė problema – nervinis pervargimas ir išsekimas. Tai iš pradžių gali nekelti problemų, tačiau turės pasėkmių vėliau. Žvaigždės įspėja dėl galimo apsinuodijimo maistu, dėl kurio stipriai gali sutrikti virškinimo sistemos veikla.

SVARSTYKLĖS

Darbas ir pinigai. Spalį gali trūkti įkvėpimo ir noro dirbti. Šis mėnuo labiau tinka tęsti įprastą, rutininį darbą, o naujos iniciatyvos tegu laukia geresnių laikų. Mėnuo žada geras pajamas. Numatomas ryškus įplaukų didėjimas. Puikus metas kaupti.

Santykiai. Gali kamuoti neaiškios kilmės baimės dėl santykių arba partneris bus ypač jautrus, todėl teks prisitaikyti. Žvaigždės numato galimą gyvenamosios vietos pakeitimą dėl mylimojo/osios. Bendraujant labiau dominuos aistra.

Sveikata. Mėnuo sudėtingas kalbant apie sveikatą. Abejingumas ir melancholija, liūdesys – šio mėnesio palydovai. Reiktų būti atsargiems kelyje, mat padidėjusi traumų rizika. Jei turite rimtų chroniškų susirgimų, spalį jos gali atsinaujinti.

SKORPIONAS

Darbas ir pinigai. Mėnuo žada netikėtumų darbo srityje. Sunku tiksliai prognozuoti galimus įvykius, tačiau labai tikėtina, jog kils minčių imtis savarankiškos veiklos, verslo arba tiesiog mesti esamą darbą ir ieškoti laisvesnio, mažiau varžančio. Finasinio augimo nežadama. Pasistenkite išsaugoti tai, ką turite.

Santykiai. Šioje srityje spalį reikšmingų pokyčių nežadama. Bet yra galimybė išgyventi audringą romaną su darbdaviu, arba žmogumi, kuris užima aukštesnes pareigas. Tai gali turėti pozityvių pokyčių jūsų tolimesnei karjerai.

Sveikata. Spalį bus jautri nervų sistema. Verta skirti pakankamai laiko poilsiui, mažinti protinio darbo apimtis. Kitu atveju stipriai nukentės jūsų miegas – bus labai sunku atsipalaiduoti ir pailsėti. Jei laikysistės režimo, viskas bus gerai.

ŠAULYS

Darbas ir pinigai. Spalį žvaigždės numato galimas pozityvias permainas darbo srityje. Galimas paaukštinimas ar kitoks jūsų darbo rezultatų pripažinimas, įvertinimas. Galimas reikšmingas kapitalo padidėjimas per užsienį arba darbą užsienio kompanijoje.

Santykiai. Spalį galimas netikėtas romanas, kuris apvers jūsų gyvenimą aukštyn kojomis. Yra rizika rimtai pamesti galvą dėl mylimojo/osios. Tačiau nėra nuorodų, jog tai tęsis amžinai. Mėgaukitės maloniu buvimu kartu ir nieko neplanuokite.

Sveikata. Saugokitės traumų kelionėje. O šiaip sveikata rimtų problemų neturėtų kelti. Na, nebent teks apsilankyti pas stomatologą. Gali šiek tiek trūkti jėgų, kamuoti liūdesys. Tačiau tai laikina būsena. Netrukus skraidysite lyg ant sparnų.

OŽIARAGIS

Darbas ir pinigai. Spalį reikšmingų permainų darbo srityje nežadama. Darbe galimai patirsite streso, todėl teks apsiginkluoti kantrybe. Finansinė situacija palanki medicinos, farmacijos darbuotojams. Norintiems padidnti pajamas verta imtis veiklos, susijusios su kosmetika, parfumerija.

Santykiai. Rimtų permainų žvaigždės nežada. Būsite labiau orientuoti į seksualinį santykių aspektą, todėl vienišųjų paieškos ir mintys kryps šia linkme. Ir tai gali nutikti labai lengvai ir greitai. Nauja aistra gali rimtai pakeisti jus, jūsų asmenybę.

Sveikata. Spalį galimas imuninės sitemos susilpnėjimas, dėl to nebūsite atsparūs peršalimui. Jums ypač svarbu pakankamai ilsėtis ir būti vienumoje, nes tik tokiu būdu atgaunate prarastą energiją ir jėgas.

VANDENIS

Darbas ir pinigai. Spalį darbo srityje seksis puikiai. Tiesiog puikiai jausitės dirbdami, o ir bus pojūtis, kad darbas jus pats randa (čia labiau tiems, kurie dirba savarankiškai). Finansinė situacija tiesiogiai priklausys nuo jūsų darbo rezultatų. Panašu, jog tikrai bus galimybių padidnti įplaukas.

Santykiai. Spalį daug dėmesio skirsite santykiams: domėsitės sutuoktinio reikalais, diskutuosite. Siekiantiems rimtų ir stabilių santykių mėnuo žada puikias permainas. Yra tikimybė sutikti žmogų, kuris bus potencialus partneris. Yra susižadėjimo, santuokos tikimybė.

Sveikata. Jei daugiau ilsėsitės (sumažinsite nereikalingų kontaktų skaičių ir ribosite informacijos srautą), didelių problemų nesulauksite. Gali būti šiek tiek jautrus skrandis, viškinimo sistema. Bet tai nesukels problemų, jei sveikai maitinsitės.

ŽUVYS

Darbas ir pinigai. Puikus mėnuo konsultantams, teisininkams, psichologams. Klientų tikrai netrūks. Kitų profesijų atstovams teks rimtai dirbti: galimas patikrinimas darbe. Jei dirbsite atsakingai ir sąžiningai, problemų išvengsite. Finansinėje srityje pokyčių nenumatoma.

Santykiai. Mėnuo ypač palankus meilei ir santykiams. Turintiems porą žadamas jausmų intensyvėjimas, atsinaujinimas. Jausitės lyg vėl įsimylėję. Vienišiems galimos reikšmingos permainos: daug žadanti pažintis ar net santykių įteisinimas, sužadėtuvės.

Sveikata. Spalį gali kankinti įvairios baimės, susijusios su sveikata. Bet tai labiau psichologinė būsena. Sumažėjęs atsparumas stresui gali rimtai išbalansuoti jūsų nervų sistemą. Verta daugiau laiko skirti poilsiui ir miegui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis