Savaitės horoskopas: kai kurios dienos dovanos daug teigiamų emocijų

Astrologinė prognozė savaitei, spalio 16-22 dienoms.

BENDRA PROGNOZĖ

Savaitės pradžioje pasistenkite būti rimtesni: lengvabūdiškumu rizikuojate prisišaukti nemalonumų. Bus sunku nuveikti net įprastus darbus. Gali būti, kad tai, ką sumanysite, pavyks įgyvendinti ne iš karto, teks prie to grįžt vėl ir vėl. Kantrybė ir užsispyrimas pravers visose gyvenimo sferose.

Vėliau ateis metas, kuris bus itin palankus mokslams. Dauguma pakeis požiūrį į įprastus dalykus, ims siekti to, apie ką anksčiau net nesvajojo. Atsitiktinė pažintis gali lemti visą eilę svarbių įvykių, nuo kurių prasidės naujas jūsų gyvenimo etapas. Svarbu sprendimus priimti savarankiškai, neperkeliant atsakomybės už tai, kas vyksta, kitiems.

Paskutinės savaitės dienos dovanos daug teigiamų emocijų. Vis tik vieni džiaugsis realiomis pergalėmis ir pasiekimais, o kiti tik svajos apie tai, kas niekada nenutiks. Žiūrėkite į gyvenimą realistiškai, tai padės išvengti nusivylimų.

HOROSKOPAS VISIEMS ZODIAKO ŽENKLAMS

AVINAS

Šią savaitę daug reikalausite iš kitų ir savęs. Nerimą kels konkurentai, oponentai, tačiau jausite, kad bus į ką atsiremti, kuo pasikliauti, jeigu teisingai ir sąžiningai elgsitės. Svarbią reikšmę ateičiai turės santykių, sutarčių nutraukimai arba jų užmezgimai. Tai gali lemti ištisą pasekmių grandinę. Savaitgalį patartina atsipalaiduoti, pasimėgauti namų ramybe ir dėl nieko nesukti sau galvos. Tik venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, nešvaistykite per daug pinigų.

JAUTIS

Šią savaitę būsite azartiški ir labai nusiteikę saviraiškai, vieni iš jūsų sportinei, kiti - kūrybinei. Ne jėga, o draugišku dėmesiu stenkitės į gera pakreipti santykius su vaikais, mylimu žmogumi. Kuo atsakingiau dirbkite pavestus darbus. Raskite laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms. Saugokitės traumų, vagysčių. Savaitgalį jums gali pavykti atkurti partnerišką ryšį, bet reikės pasistengti. Venkite nedraugiškos kritikos, nemalonių prisiminimų. Mokėkite įvertinti kito žmogaus pasiekimus, privalumus.

DVYNIAI

Nuo pirmadienio griebsitės neatidėliojamų reikalų arba susirūpinti privers sveikatos problema. Venkite abejotinos veiklos, neatsakingų draugų, klastingų patarėjų. Nuo trečiadienio galbūt parūps pramogų, renginių organizavimas arba dalyvavimas konkursuose ir pan. Pajusite savyje daugiau aistros, kūrybingumo. Saugokite vaikus. Savaitgalį daug nuveiksite. Tikriausiai noriai bendrausite su vaikais, nepagailėsite jiems dėmesio, vaikiškų pramogų. Kažkokios staigmenos galite sulaukti iš artimo žmogaus.

VĖŽYS

Nuo pirmadienio jums stigs pasitikėjimo savimi, jeigu teks viešinti informaciją, teikti ar imti interviu, valdyti grupę ir pan. Tačiau netikėti sunkumai gali išprovokuoti jus elgtis neįprastai drąsiai, atvirai rėžti tiesą į akis. Turbūt tai kažkam nepatiks ir bus pasekmių. Savaitgalį tikriausiai neblogai praleisite laiką su draugais, vaikais, gerbėjais. Padidėjęs priešingos lyties dėmesys skatins jus rūpintis išvaizda, sveikata, higiena. Galbūt apsilankysite sporto komplekse, grožio salone.

LIŪTAS

Savaitė bus gana palanki ir darbinga studijuojantiems, mokantiems kitus, konsultuojantiems ir pan. Turėtų sektis sudarinėti sutartis, tarpininkauti. Galite gauti užsisakytą prekę, informaciją ar bilietą. Tačiau iki penktadienio dar neverta ieškoti naujovių, stengtis pakeisti pasaulio ir kitų žmonių. Tiesiog užbaikite, ką esate pradėję, jei tai įmanoma. Nerizikuokite kelyje. Savaitgalį imkitės namų ruošos bei palepinkite šeimos narius gardžiu maistu ar pan. Galima tikėtis žavios pramogos, romantiško pasimatymo.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio teks rimčiau rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais, dokumentais. Galite gauti honorarą ar kitokį jūsų pastangų įvertinimą. Tačiau tykos ir nuostoliai. Vidinės disharmonijos galite patirti dėl meilės ar kitų asmeninių santykių. Į paviršių veršis jūsų energija, aistra, bet kartu ir pyktis, agresija. Savaitgalį viskuo domėsitės, būsite linkę ieškoti įdomios draugijos. Galite išgirsti žinią, rasti informaciją, kuri savo ruožtu galėtų pasitarnauti artimam žmogui.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jausitės nekaip, norėsis ką nors apkaltinti dėl visų nesėkmių. Galbūt atskleisite kito žmogaus klastą, melą arba seną klaidą. Neskubėkite kelti ultimatumų. Rūpinkitės sveikata. Konkurencinėje kovoje turite šansų laimėti, tačiau priešininkai lengvai nepasiduos. Savaitgalį tikriausiai būsite susirūpinęs pajamų šaltiniais, norimais pirkiniais, skolų klausimais. Regis, jums nestigs ir fantazijos, ir racionalumo.

SKORPIONAS

Šią savaitę aplinkiniai bus linkę manipuliuoti, gudrauti, siekdami savo tikslo ir bandydami jumis pasinaudoti. Kita vertus, ir jūs nevengsite užkulisinių žaidimų dėl tam tikros naudos. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, teikti ar pasiimti labdarą. Prieš savaitgalį jau ims ryškėti naujos perspektyvos. Savaitgalį derėtų praleisti ramiai, kasdieniškai. Tiktų iš pagrindų pasitvarkyti buityje, aplankyti artimą žmogų, kuriam reikia jūsų dėmesio ar pagalbos.

ŠAULYS

Šią savaitę nelengva bus vykdyti užduotis, pareigingai dirbti, tačiau jausite, kad tai būtina. Turbūt neišsisuksite nuo pokalbio su svarbiu asmeniu ir neišvengsite naujų įpareigojimų. Galite pasireikšti organizacinėje veikloje bei kaip pedagogai, konsultantai. Kažkuo padėti arba pakenkti gali pažįstamas žmogus. Savaitgalį leiskite sau atitrūkti nuo darbų, pasimėgauti vienatve, ramybe, kūryba. Labiau klausykitės savo intuicijos, o ne kitų žmonių kurstymų.

OŽIARAGIS

Savaitė bus prieštaringa. Regis, teks rimčiau padirbėti, jei nenorite prarasti užimamų pozicijų darbe. Tikėtina kelionė, susijusi su visuomeninių arba profesinių klausimų sprendimu, moksliniais tyrimais. Galbūt su nerimu lauksite rezultatų, atsakymų, pergyvensite dėl artimų žmonių. Savaitgalį kils noras pasidalinti džiaugsmais bei rūpesčiais su kitais, o gal ir pašėlti smagioje kompanijoje. Ką bedarytumėte, galvokite apie pasekmes.

VANDENIS

Šią savaitę galite tikėtis svarbios informacijos, susijusios su darbu, užsieniu, finansinėmis peripetijomis. Jums gana gerai seksis mokytis ir mokyti, tvarkyti informaciją, publikuoti, gvildenti teisinius klausimus. Vis dėlto ne visur pasiteisins jūsų originalumas bei bandymai surizikuoti. Savaitgalį pasistenkite išlaikyti harmoniją tiek savo viduje, tiek aplink save. Sėkmė iš dalies priklausys nuo jūsų kuklumo laipsnio. Jeigu tikitės kažko pernelyg daug, nusivilsite.

ŽUVYS

Šią savaitę gindami savo interesus galite kažkam pakenkti. Verčiau nieko nedarykite su pykčiu ar klasta. Prieš prisiimdami naujus įsipareigojimus, ypač finansinius, pirmiausia susitvarkykite su senaisiais, sumokėkite mokesčius. Peržiūrėkite sutartis, ar nereikia nutraukti arba pratęsti. Savaitgalį galite gauti žinutę iš užsienio. Galbūt tai bus dėmesio vertas pasiūlymas, pažintis su užsieniečiu, kelionė. Arba sugalvosite, kaip išspręsti mokslo ar karjeros klausimą.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis