Astrologė Rima: tai metas, kai galite pasijusti be galo laimingais

Venera Skorpionu keliaus nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 1 d.

Skorpionas Venerai sužadins aistringumą ir jausmingumą, sustiprins magnetizmą ir patrauklumą, kuriam neįmanoma bus atsispirti.

Tokio tranzito metu vyrauja labai didžiulė emocinė įtampa. Padidėja jausmingumas, sustiprėja seksualinis geismas. Jausmai dažnai užtemdo protą.

Tampame jautresni, aistringesni, pažeidžiami, esame linkę į kraštutinumus – „viskas arba nieko!“.

Santykiai tokiu metu įtempti, į bet kokį žodį ar veiksmą reaguojame aštriau, norime kontroliuoti situaciją ir pagal galimybę valdyti ją, dėl to atsiranda polinkis viską dramatizuoti, kyla pavydas, net jei ir nėra tam pagrindo.

Ignoruojami bet kokie draudimai, aistra užvaldo absoliučiai viską, tokiu laiku daugiausia neištikimybių – ieškoma naujų aštrių potyrių, daugiau sau leidžiama, peržengiamos ribos.

Tokiu Veneros tranzito metu santykiai pereina į intymumo fazę, pasiryžtama pirmam seksualiniam potyriui.

Poroje tokiu metu dominuoja didžiulė aistra ir prisirišimas vienas prie kito, tačiau kyla pavojus, kad tai gali peraugti į savinimąsi, norą kontroliuoti vienas kitą tiek fiziškai, tiek morališkai, tiek finansiškai. Dažnai santykiai tęsiasi tol, kol juos sieja aistra. Jausmai atvėsta ir tokia sąjunga išyra.

Mėgaukimės, šildykimės prie to liepsnojančio aistros laužo, bet nepamirškime, kad kas greit užsidega, tas greit ir užgęsta, ir kad didžiulė ugnis sudegina viską, nepalikdama nieko savo kelyje.

Šį kartą Venera, keliaudama per Skorpioną, sudarys net tris harmoningus aspektus, kurie siejami su ypatingu, taip vadinamu „Pelenės“ laikotarpiu, kai galime pasijusti be galo laimingais. Tai toks magiškas laikas, kada žmonės įsimyli, draugauja, tuokiasi, laukiasi vaikų ir juos gimdo.

Šių Veneros aspektų aktyvumo periodu žmonės linkę atleisti bet kokius mūsų nusižengimus, klaidas, kadangi tampame jų akyse patrauklūs, stulbinamai žavingi ir nepakartojami.

Mūsų charizma ir populiarumas tokiu laiku pasiekia viršūnę, aukščiausią tašką. Visa tai svarbu ne tik meilėje, bet ir visose srityse, kuriose reikalinga kitų parama ir pritarimas.

Mylėkime ir būsim mylimi!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis