Savaitės horoskopas: kam šią savaitę pasiseks, o kam reikėtų pasisaugoti

Astrologinė prognozė savaitei, lapkričio 27-gruodžio 3 dienoms.

HOROSKOPAS KIEKVIENAM ZODIAKO ŽENKLUI

AVINAS

Šią savaitę jausitės nesmagiai dėl keistų nuojautų arba dėl sveikatos sutrikimo. Gerai apmąstykite situaciją, įsiklausykite į savo vidinį balsą. Viskas seksis geriau, jei turėsite pakankamai pakantumo ir kantrybės. Galite įgyvendinti kai kuriuos planus, susijusius su mokslu, teise, užsieniu ar kt. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį gali būti daug kalbama apie šeiminius reikalus, nesutarimus dėl turto, pinigų. Labai svarbu nepasiduoti žemiems instinktams. Taktiškai bendraukite su artimaisiais, kaimynais.

JAUTIS

Šią savaitę pastebėsite, kad kai kurie draugystės ryšiai darosi jums nuostolingi. Branginkite kitų žmonių, partnerio jausmus, bet tuo pačiu gerbkite save, paisykite savo interesų. Nuo trečiadienio geriau būtų nepasirašinėti svarbių dokumentų, neišlaidauti. Neužkibkite ant sukčių kabliuko. Būkite labai atidūs kelyje, saugokite savo bei kitų sveikatą. Savaitgalį turbūt teks kažkur tolokai vykti arba įtemptai mokytis. Iš jūsų gali būti tikimasi pagalbos ir dėmesio. Tačiau bus nelengva įtikti kitiems, suderinti interesus.

DVYNIAI

Šią savaitę jums prireiks pagalbos, tarpininkavimo, norint išspręsti sudėtingas problemas. Nesistenkite bet kokia kaina atrodyti pranašesni, protingesni už kitus. Jums patiems bus naudingiau rodyti palankumą ir pagarbą pašnekovams savęs nesureikšminant. Labiau prižiūrėkite vaikus, o ir patys nesileiskite į avantiūras su impulsyviais draugais. Savaitgalį venkite įtampos, neprovokuokite konfliktų. Nepamirškite saiko vartodami alkoholį, nes kitaip kils rimta sveikatos problema.

VĖŽYS

Šią savaitę turbūt teks tvarkyti teisinius reikalus arba su mokslu, kultūra, tarpininkavimu susijusius klausimus, ir tai nebus įprastiniai reikalai. Tai jums gali suteikti daug naujos patirties, rimtų dalykinių įgūdžių. Regis, prireiks kolegų paramos. Galite sulaukti spaudimo dėl kažko apsispręsti, pasirinkti. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį turbūt neliksite patenkinti susitikimu, viešnage arba nemalonumų pridarys vaikai, draugai, gerbėjai. Verčiau nesistenkite kitų pakeisti, diktuoti savo valios.

LIŪTAS

Šią savaitę bus nelengva tartis su verslo partneriais, kreditoriais. Gali tekti labiau susirūpinti ir augančios kartos elgesiu. Galiausiai turbūt sulauksite žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis perspektyvomis, užsieniu, tarptautiniu projektu, studijomis, stažuote ar kt. Palaikymo galite tikėtis iš nepažįstamų žmonių, specialistų. Atsargiai kelyje. Savaitgalį būsite perdėtai jautrūs. Galbūt kažkas nepateisins jūsų pasitikėjimo arba pridarys žalos. Liaukitės dramatizuoti. Jei tinkamai elgsitės, galite pasijusti populiarūs.

MERGELĖ

Šią savaitę pravartu rūpestingiau elgtis su pinigais, materialinėmis vertybėmis. Per neapdairumą galite prisidaryti teisinių ar finansinių problemų. Jausite kai kurių žmonių savanaudiškumą, nepasitenkinimą. Stenkitės išlikti diplomatiški, pareigingai vykdykite pavestus darbus. Artėjant savaitgaliui būsite vis labiau nusiteikę finansinėms, seksualinėms avantiūroms, o gal ir kelionėms. Liežuvis staiga gali tapti jūsų priešu. Galite gauti žinią, kuri sukels nerimo. Saugokite save ir vaikus.

SVARSTYKLĖS

Nuo pirmadienio jums iškart teks imtis daugybės darbų. Jeigu ieškote darbo, galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymą. Vis dėlto nuotaiką gadins suvokimas, kad negalite pakeisti įprastos tvarkos darbe ir kitur. Įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Regis, su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų. Savaitgalį jausite įtampą. Galbūt nuvils žmogus, kuris kažkuo įsipareigojęs. Jei teks rodytis viešumoje, visgi sugebėsite mobilizuotis ir padaryti gerą įspūdį publikai ar kt.

SKORPIONAS

Šią savaitę darbe tikėtinos reformos, naujovės. Galimas pasiūlymas dėl geresnio darbo, nuomos ar pan. Gali pavykti sudaryti naudingą komercinę ar tiekimo sutartį. Tačiau labai svarbu laikyti technikos saugumo reikalavimų, instrukcijų, nes nemaža gamybinių ir kitokių avarijų, sprogimų, gedimų, traumų grėsmė. Savaitgalį nemalonių emocijų gali sukelti kitaip mąstantys asmenys arba pasikeitęs artimų santykių pobūdis. Suimkite save į rankas, pasikalbėkite su įžvalgiu žmogumi arba nueikite į kokį renginį.

ŠAULYS

Šią savaitę lengvai nieko negausite. Viską reikės užsidirbti, o darbovietėje ir namie reikalai nejudės taip sklandžiai, kaip norėtųsi. Pasistenkite įveikti sunkumus, nenuleiskite rankų. Svarbu nerizikuoti reputacija bei šeimos interesais dėl menkaverčio malonumo ar abejotinos naudos. Nepasiduokite pagundai lošti. Saugokite vaikus. Gresia traumos. Savaitgalį, norite ar nenorite, teks bendrauti su tais žmonėmis, kuriuos mieliau ignoruotumėte. Stenkitės juos suprasti. Galite padaryti netikėtų atradimų.

OŽIARAGIS

Šią savaitę daug lems sugebėjimas pasinaudoti konfidencialia informacija, o gal ir paprasčiausia reklama. Jei gerai jausitės, tai būsite linkę daug dirbti, kad negalvotumėte apie asmenines problemas. Verčiau nepersidirbkite, bet privalomus darbus atlikite itin atidžiai, nes aplaidumas gali baigtis skaudžiai. Saugokitės traumų, ugnies. Savaitgalį galite pakliūti į keblią situaciją. Būkite pakantesni savo vaikams ir mylimam žmogui. Jų meilės ir šilumos jums tikrai prireiks. Nelįskite į aferas, saugokitės sukčių.

VANDENIS

Šią savaitę nuosavybės, šeimos, būsto klausimai gali pareikalauti daug dėmesio, laiko ir pinigų. Gali būti, kad reikalausite to, kas jums priklauso - atlygio už darbą, kompensacijos, išmokos. Jeigu elgsitės diplomatiškai, galite pasiekti nemažą laimėjimą. Tik nesuteikite galios sukčiams, antraip nukentėsite ir jūs, ir kiti. Pasisaugokite traumų. Savaitgalį būsite jautrūs, lengvai pažeidžiami. Suimkite save į rankas ir šito neparodykite aplinkiniams. Norite ar nenorite, teks atlikti nuobodžias buitines pareigas.

ŽUVYS

Pirmomis dienomis jums stigs racionalumo, tad galite padaryti klaidų. Atidžiau dirbkite, o prisiimdami didesnę atsakomybę, turite būti įsitikinę, kad sugebėsite pateisinti kitų pasitikėjimą. Pravartu pagalvoti, kas jūsų gyvenime nereikalinga, nenaudinga, kam esate skolingi. Savaitgalį kažkas gali mėginti jumis pasinaudoti arba jūs būsite linkę elgtis ne itin etiškai, kad tik gautumėte, ko norite. Lengva apsinuodyti, pasigauti infekciją, tad saugokite sveikatą.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis