Astrologė Rasa: horoskopas gruodžio mėnesiui – ko tikėtis metams baigiantis

Kas mūsų laukia paskutinį 2017-ų metų mėnesį.

AVINAS

Darbas ir pinigai. Finansinė situacija turėtų stipriai gerėti, žadamos geros finansinės įplaukos. Žvaigždės numato, kad kažkas gali jums tiesiog duoti pinigų dovanai arba nemenką sumelę gausite palikimu. Darbo srityje naujovių nežadama, tiesiog tęsite savo įprastus darbus ir reikalus.

Santykiai. Gruodį meilės reikalai įsuks taip, kad kitiems reikalams nebebus nei laiko, nei noro. Puikus metas sutuokiniams dar labiau sustiprinti savo ryšį, o vienišiams ieškoti sau poros. Žvaigždės jums turi labai netikėtai malonių staigmenų.

Sveikata. Pagrindinė sveikatos problema – tai jūsų pačių abejingas požiūris į savo organizmą. Miegoti vos po kelias valandas ir valgyti bet ką galbūt ir tinka jūsų gvenimo būdui, tačiau kūnus visi turime tokius pat.

JAUTIS

Darbas ir pinigai. Šio zodiako ženklo atstovams ypač darbingas mėnuo. Visas jūsų dėmesys ir jėgos kryps darbo reikalų sprendimams. Yra rizika net kažkiek persidirbti, nes kai kuriomis dienomis darbe praleisite daugiau laiko nei tai įprasta. Finansinė situacija nesikeis. Gali būti, kad būsite linkę į tam tikrus apmąstymus kaip gauti papildomų pajamų.

Santykiai. Palankus metas meilės reikalams. Gruodį daugelis susižadės ir planuos vestuves. Esantiems santuokoje mėnuo žada malonias akimirkas kartu. Vienišiems Jaučiams baigiasi pagaliau vienatvės etapas, atėjo laikas meilei.

Sveikata. Galimos traumos dėl didelio išsiblaškymo, todėl tai žinodami galbūt pasisaugosite. Žvaigždės sako, kad jei būsite neatsargūs, gali net tekti traumas gydytis ligoninėje. Taip pat galimi šlapimo sistemos ir ginekologiniai uždegimai. Saugokitės peršalimo.

DVYNIAI

Darbas ir pinigai. Gruodis labai produktyvus metas: dirbsite daug ir atsidavę, o ir naujų galimybių ieškantiems geresnės darbo vietos tikrai bus. Mėnuo labai palankus siekti aukštesnių darbinių pozicijų ar bent gerai pasirodyti vadovų akyse. Teks peržiūrėti savo pajamas ir išlaidas bei padaryti atitinkamas išvadas.

Santykiai. Gruodis džiugins meilės prisipažinimais ir romantika. Net ir ramų šeimyninį gyvenimą turintys Dvyniai tarsi prisimins audringus jausmus, kuriuos su malonumu gražins į kasdienybę. Vienišiai bus priversti atsisveikinti su savo statusu.

Sveikata. Galimos skrandžio, kepenų veiklos problemos. Jos labiau yra jūsų emocinės būsenos atspindys, todėl pirmiausia turite pasirūpinti savo emocine, psichine būsena. Kalbėkite apie tai, kaip jaučiatės, ir atvirai reikškite savo jausmus, tada ir sveikata džiugins.

VĖŽYS

Darbas ir pinigai. Labai tikėtina, kad darbe padaugės rūpesčių ir darbų. Gali tekti vykdyti kitiems darbuotojams pavestas užduotis arba jūsų darbinis krūvis padidės. Tokia situacija liūdins. Finansinėje situacijoje pokyčių nenumatoma.

Santykiai. Tikėtini pykčiai meilės srityje, galimi kažkokie nesutarimai. Situacija gali įkaisti tiek, kad net nuspręsite pasukti skirtingais keliais. Tačiau tai – emocijos, kurios prasiverš dėl kažkokių nepatenkintų lūkesčių.

Sveikata. Gali pablogėti emocinė, psichinė jūsų sveikata. Jei pajusite apatiją, nenorą nieko daryti, abejingumą, apsilankykite pas gydytoją, nes tai – rimtos ligos simptomai. Žvaigždės numato pasveikimą sergantiems. Dietos nebus veiksmingos.

LIŪTAS

Darbas ir pinigai. Gali tekti persikelti dėl darbo reikalų ar pokyčių. Žvaigždės nurodo daug kasdienių važinėjimų darbo reikalais. Gali pasikeisti vadovas arba jūs nuspręsite išeiti iš darbo. Piniginiai reikalai varginti neturėtų. Mėnuo palankus loterijoms, azartiniams lošimams.

Santykiai. Gruodis labai palankus meilei, flirtui, įsimylėjimui. Patirsite ne vieną galimybę susipažinti su priešingos lyties atstovais ir išgyventi meilės euforiją. Tačiau esantiems santykiuose tai tikrų išbandymų metas. Gerbėjų gausa ir flirto atmosfera nepridės santykiams tvirtumo.

Sveikata. Pasisaugokite darbe ar atlikdami kasdienius darbus traumų, yra padidėjusi galūnių lūžių rizika. Kitas nemalonus parodymas- tai depresinė būsena. Ji laikina, po mėnesio viskas išsispręs. Daugiau pailsėkite, vartokite vitaminų.

MERGELĖ

Darbas ir pinigai. Darbe reikšmingų pokyčių nežadama. Piniginiai reikalai gali išgyventi tam tikrą stabdymą ar apribojumus. Dėl to verta gerai apgalvoti išlaidas, kad nebūtų mėnesio gale disbalanso. Nepasirašykite jokių sutarčių, kas liečia pinigus, venkite skolintis ir skolinti.

Santykiai. vienišiams ne pats dosniausias laikas- pasimatymų bus mažai, o ir jūs patys nedemonstruosite noro lysti lauk iš namų. Esantiems santykiuose galimas santykių atšalimas. Labiau akcentuosite materialinį santykių aspektą, partnerio patikimumą.

Sveikata. Būkite atsargūs kelyje – bus padidėjusi traumų kelyje rizika, galimi auto įvykiai. Bendrai, mažiau blaškykitės ir užsiimkite nereikšmingais dalykais. Jei gruodį patirsite sveikatos problemų, tai kaltinkite tik save.

SVARSTYKLĖS

Darbas ir pinigai. Daug laiko ir dėmesio skirsite piniginių reikalų gerinimui ir iškilusių problemų sprendimui. Gali būti, jog sulauksite naudingų pasiūlymų, būtinai juos priimkite. Darbe didelių pasikeitimų nebus. Mėnuo labiau palankus kūrybiškiems žmonėms, menininkams.

Santykiai. Meilės reikaluose nieko naujo nežadama. Esantys santykiuose ir toliau tyliai džiaugsis ir mėgausis šeimynine ramybe. Vienišiems didelių perspektyvų pakeisti statusą nebus. Na, nebent pasižvalgysite simpatijos kaiminystėje.

Sveikata. Gruodis palankus sveikatos stiprinimui. Pasirūpinkite iš anksto, imkitės peršalimo ligų profilaktikos ( pvz grūdinkitės, vartokite vitiaminus). Žvaigždės rekomenduoja kuo daugiau laiko skirti miegui. Ir pasaugokite savo nervus, pasirūpinkite ramybe.

SKORPIONAS

Darbas ir pinigai. Gruodis palankus pagerinti piniginės reikalus. Žvaigždės nurodo, kad būsite labai aktyviai nusiteikę uždirbti daugiau, todėl ir galimybių sulauksite. Galimos pajamos ir nekilnojamojo turto pardavimo ar nuomos. Darbe pasisaugokite traumų ir sužeidimų.

Santykiai. Sutuoktinis gali tapti ypač jautrus ir pažeidžiamas, todėl gali tekti juo pasirūpinti. Dėl kažkokių nemalonumų gali kilti problemų, jūsų pagalbos tikrai reikės. Vienišiams situacija nesikeis. Nukreipkite savo dėmesį ir jėgas kolkas kitur.

Sveikata. Jums taip pat yra traumų ir susižeidimų padidėjusi rizika, būkite atsargūs ir dėmesingi. Gruodį gali būti jautri nervų sistema. Pasirūpinkite ja: tinkami vitaminai ir gera miego kokybė sumažins rimtų susirgimų riziką.

ŠAULYS

Darbas ir pinigai. Visą gruodį galite jausti baimę ir neapibrėžtumą dėl savo darbo vietos. Tai bus susiję su tam tikrai pokyčiais darbe, kurie kels grėsmę jūsų darbiniam saugumui. Galimi konfliktai su vadovybe, kurie gali baigtis labai netikėtai. Jei išsaugosite darbo vietą, piniginiai reikalai išliks tokie patys.

Santykiai. Meilės reikaluose pokyčių žvaigždės nežada. Esantys santykiuose tyliai džiaugsis ramiu šeimyniniu gyvenimu. Vienišiams verta dėmesį nukreipti saviraiškai, asmeninių poreikių ir pomėgių tenkinimui. Santykiai tegu palauks palankesnių laikų.

Sveikata. Gruodį problemų gali kelti nebent virškinimo sistema ( skrandis). Dėl sunkumų darbe galite patirti daug streso ir įtampos, kas negatyviai atsilieps jūsų skrandžio veiklai. Pasistenkite iš negatyvių emocijų išsivaduoti sportuodami.

OŽIARAGIS

Darbas ir pinigai. Atėjo metas darbe, karjeroje padaryti esminį šuolį.aplinkybės klostysis palankiai, o ir jūsų atžvilgiu vadovybė elgsis palankiai. Piniginės storis analogiškai didės jūsų pareigų, darbinių pozicijų gerėjimui. Žvaigždės pataria veikti ryžtingai ir pasitikinčiai.

Santykiai. Meilės objieko dairykitės tarp draugų. Arba gali nutikti taip, kad artimas draugas taps mylimuoju, arba priešingai. Santykiuose prasminga išlaikyti laisvą ir draugišką stiilių, tokiu būdu santykiai turi riziką tapti perspektyviais.

Sveikata. Mėnuo nepalankus jūsų kvėpavimo sistemai. Jausitės nusilpę, gali trūkti energijos ir gyvenimo džiaugsmo. Suteikite sau malonių akimirkų, nudžiuginkite gydančiomis kūno procedūromis. Baigsis mėnuo, baigsis ir sveikatos problemos.

VANDENIS

Darbas ir pinigai. Darbe bus proga sužibėti ar kitaip ryškiai pademonstruoti savo gebėjimus ir kompetencijas. Mėnuo palankus prašyti aukštesnių pareigų. Gruodį galite pasiekti tikrai daug, jei tik negailėsite jėgų ir laiko. Piniginė pastorinsite užsiimdami internetine prekyba ar konsultavimu, tarpininkavimu.

Santykiai. Meilės reikaluose didelių pasikeitimų nenumatoma. Galimas lengvas flirtas kelionėje, užsienyje arba jums bandys rodyti dėmesį užsienietis/ietė. Nelabai tuo domėsitės, mat mintys bus sukoncentruotos kitur.

Sveikata. Vandeniams gruodį sveikata rūpesčių kelti neturėtų. Tokiu atveju elkitės kaip įprasta: sveikai maitinkitės, sportuokite, stiprinkite imuninę sistemą. Pakankami ilsėkitės ir miegokite. Labai gerai atpalaiduos masažai ir vandens procedūros.

ŽUVYS

Darbas ir pinigai. Gruodį drąsiai galima vadinti darbo mėnesiu. Stenksitės būti atsakingi ir pareigingi, jūsų kruopštumas išties stebins ir kels susisžavėjimą. Vadovybė tai tikrai įvertins. Tikėtina, kažkokių svarbių dokumentų pasirašymas. Finansinė situacija gali kelti nesaugumo pojūtį.

Santykiai. Galimi reikšmingi nesutarimai su sutuoktiniu ar gyvenimo partneriu. Pykčiai bus labai emocingi. Tai susiję su jūsų išaugusiu nepriklausomu požiūriu ir nuotaikomis. Situacija gali baigtis pasukimu skirtingais keliais. Arba iš naujo suliepsnojusia aistra.

Sveikata. Gruodį reikšmingų sveikatos problemų nebus. Tačiau tai ne priežastis ignoruoti savo kūną. Maitinkitės tinkamai, nepamirškite aktyvios fizinės veiklos ir pakankamo poilsio. Jums būtina daug vaikščioti, tokiu būdu yra aktyvinama lifos cirkuliacija ( silpna organizmo vieta).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis