Astrologinė prognozė balandžio 15-ajai

Balandžio penkioliktoji, sekmadienis - 105-oji metų diena (paskutinė 15-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 260 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Anastazija, Anastazijus, Gema, Liudvina, Modesta, Modestas, Vaidotas, Vaidotė, Vilnius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.20, leidžiasi 20.20. Dienos ilgumas - 14.00.

Šiandien - pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Astrologinė prognozė balandžio 15-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Būsite emocionalūs, priklausomi nuo nuotaikų. Lengvai gali kilti šeiminiai skandalai. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų. Saugokite turtą, pinigus. Tinkamai elkitės su technika, ugnimi.

JAUTIS. Savo paslaptingumu darysite įspūdį priešingai lyčiai, o jūsų interesais rūpinsis draugai, pažįstami. Visgi apsigausite, jeigu manysite, kad jie nesiekia sau naudos. Regis, nesugebėsite objektyviai vertinti situacijos. Būsite neatsparūs sukčių gražbylystei.

DVYNIAI. Nemalonumų galite tikėtis tuo atveju, jeigu kažkam esate skolingi arba jei bandysite iš pažįstamo asmens atgauti tai, ką skolinote. Atsargiai vairuokite. Dėl netinkamo elgesio galimos traumos, nuostoliai.

VĖŽYS. Jums derėtų būti tolerantiškesniems ir lankstesniems. Kitaip įskaudinsite svarbų žmogų arba išprovokuosite, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juodą ir baltą bei primetinėti savo valią. Saugokitės traumų, avarinių situacijų.

LIŪTAS. Jeigu esate kelionėje, susijusioje su darbo reikalais, veikiausiai susidursite su sunkumais. Arba tiesiog bus apmaudu, kad jums tenka dirbti užuot mėgavusis savaitgaliu. Saugokitės traumų, avarijų.

MERGELĖ. Jums gali nemažai kainuoti vaikų, mylimo žmogaus kaprizų tenkinimas. Įsitikinkite, kad finansuojate saugias vaikų pramogas. Ir patys nesielkite kaip nors rizikingai, venkite azartinių žaidimų.

SVARSTYKLĖS. Išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Net asmeniniame gyvenime išlikite korektiški. Šiandien itin pavojingi būtų užsiėmimai, susiję su netvarkinga technika, ugnimi. Galite susižeisti arba sužaloti kitus.

SKORPIONAS. Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Galite imtis nelengvų ūkinių darbų, susijusių su rizika persitempti, susižeisti. Saugokitės traumų.

ŠAULYS. Šiandien jus vilios rizikingi laisvalaikio užsiėmimai, kurie be to dar ir kainuos. Pasidomėkite, kokiam tikslui iš tikrųjų pinigų prašo vaikai, mylimas žmogus.

OŽIARAGIS. Ši diena atneš ūkinių, buitinių ar techninių rūpesčių. Gali streikuoti sveikata arba suges reikalinga technika. Galbūt pasijusite kalti dėl nemalonaus įvykio, incidento.

VANDENIS. Aktyvi, bendravimo kupina diena. Tačiau jei nekaip jaučiatės ar nesate blaivūs, verčiau nesėskite už vairo. Beje, ir per kitus greičio ar svaigalų mėgėjus kelyje jūs galite nukentėti.

ŽUVYS. Galite išleisti daug pinigų, norėdami padaryti įspūdį. Deja, draugui galite neįtikti savo dovana ar pasiūlymu. Arba jums kažkas bandys įsiūlyti brokuotą daiktą. Atsargiai kelyje.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis