Sėkmingiausios poros – Vandens ir Žemės stichijoms priklausantys ženklai

Pasitikrinkite, kaip seksis jūsų porai.

Jūsų dėmesiui bene paprasčiausias, (nors ir nėra patikimiausias) būdas nustatyti pagal keturias stichijas, su kuriais Zodiako ženklais geriausiai sutarsite, bus pakankamai harmoningi santykiai ir nereikės skirtis. Žinia, dvylika Zodiako ženklų priklauso keturioms stichijoms: Vandens stichijai – Dvyniai, Svarstyklės ir Vandenis. Ugnies stichijai – Avinas, Liūtas ir Šaulys. Žemės stichijai – Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Vandens stichijai – Vėžys, Skorpionas ir Žuvys.

Daugiau ar mažiau, bet neblogai sutaria poros, kurios pagal savo Zodiako ženklus priklauso tai pačiai stichijai. Bet tai nereiškia, kad jie negali turėti harmoningų santykių ir su kitų stichijų Zodiako ženklų atstovais.

Vis dėlto didesnė tikimybė, kad santykiai bus sėkmingi užmezgus juos tarp Ugnies ir Oro stichijų bei Žemės ir Vandens stichijų atstovų. Užtat gerokai mažiau suderinami yra Ugnies ir Vandens stichijų bei Žemės ir Oro stichijų Zodiako ženklų žmonės. Bene labiausiai nesuderinamos poros – Zodiako ženklai, priklausantys Oro-Vandens ir Žemės-Ugnies stichijoms. Astrologų tvirtinimu, jų santykiai gali greitai nutrūkti. Tiesa, gali būti ir visai sėkmingi, bet su sąlyga – jei partneriai nuolat ieškos sąlyčio taškų, gludins kampus ir nusileis vienas kitam.

Tuo tarpu Vandens ir Žemės stichijoms priklausantys ženklai (pavyzdžiui, Vėžys ir Ožiaragis) - viena iš harmoningiausių porų. Mat jausmingieji Vandens stichijos Zodiako ženklai įneša romantiškumo ir sentimentalumo į santykius su kiek „sausais“ ir oficialiais pagal savo natūrą Žemės stichijos Zodiako ženklų atstovais. Savo ruožtu Žemės stichijos ženklams atsiranda gera proga rodyti pavyzdį Vandens stichijos ženklams savo praktiškumu ir racionaliu požiūriu į gyvenimą.
Padeda įveikti paviršutinišką bendravimą

O Vandens stichijos ženklų atstovams užmezgus santykius su Ugnies stichijos ženklais, po kiek laiko gali išryškėti pastarojo šios savybės: taktiškumas, tolerancija, užjauta, gebėjimas rūpintis savo partneriu. Tai nereiškia, kad Ugnies stichijai priklausantys Zodiako ženklai stokoja šių savybių. Tiesiog dėl savo impulsyvaus būdo jie nesusimąsto, ką tuo metu jaučia partneris.

Užtat Ugnies stichijos ženklai gali pasidalinti savo energija, rodoma iniciatyva ir entuziazmu, kurio neretai trūksta Vandens stichijos ženklams. Aišku, reikalingos abipusės pastangos. Priešingu atveju, ugnis gali išdžiovinti vandenį ir šiai stichijai priklausantys Zodiako ženklai gali pasigesti santykiuose su Ugnies stichijos ženklais ne tik dėmesio, bet ir meilės. Savo ruožtu Ugnies stichijos ženklai pajutę, kad vanduo gesina šėlstančią liepsną, galų gale gali nutraukti santykius.

Užtat Vandens stichijai priklausantys ženklai padeda įveikti paviršutinišką bendravimą savo jausmų gilumu ir atsidavimu bei sukuria kupinus pasitikėjimo ir santarvės santykius.

Jei abu partneriai priklauso Vandens stichijai, jųdviejų santykiai gali būti net labai harmoningi. Vienintelė ir bene didžiausia problema ta, kad jie gali pamiršti suteikti partneriui daugiau asmeninės erdvės. Ypač tai atvejais, kai moteris tiesiog ištirpsta savo partneryje. Aišku, tokie santykiai ilgai neišsilaiko. Užtat neribojant vienas kito laisvės, tarpusavio ryšys gali būti ne tik pakankamai darnus, bet ir stiprus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis