Astrologė Rima pataria, kaip egtis šiuo neramiu laikotarpiu

Marsas Skorpione bus nuo gruodžio 9 d. iki 2018 m. sausio 26 d.

Tuo metu, kai Marsas keliauja per Skorpiono zodiako ženklą, tampame neramūs. Įtampa jaučiama visur. Pradedame elgtis tarsi paukščiai prieš audrą. Atsiranda nerimo jausmas, pradedame blaškytis arba, atvirkščiai, sustingstame laukime. Šis laukimas nereiškia susitaikymą ir sąstingį – kaip tik tuo metu vyksta vidinis energijos persiskirstymas, kuris fokusuojamas į vieną tašką, kad tinkamu momentu ji būtų „iššauta“ reikiama kryptimi.

Sustojimas reikalingas tam, kad galėtume susiorentuoti, kokia yra galimo smūgio kryptis. Marsas Skorpione niekada nepuola pats, jis tik duoda atkirtį matomam ar nematomam priešui. Esant pavojui Marsas ne tik mobilizuoja fizines ir psichines jėgas, bet ir atveria vidinius rezervus, štai kodėl žmonės, turintys Marsą Skorpione, mums atrodo draugiški. Kai jiems reikia atlikti kokį tai darbą, jie gali dirbti dieną ir naktį, beveik be miego. Greičiausia tokiu metu kai kam prisireiks dirbti iki išsekimo, nes pavojingi atsitikimai, didžiulės avarijos, katastrofos – tai įprasti dalykai Marsui Skorpione. Kaip tik čia jis ir gali panaudoti sukauptas savo jėgas.

Tokio tranzito metu galime sulaukti aštrių problemų stambaus biznio, bendrų finansų, bankų ir korporacijų srityse. Marsas atneša sumaištį į nusistovėjusią verslo schemą. Įprastas ritmas griūna, tenka skubiai kažką keisti, perdaryti, perskirstyti, slėpti, sunaikinti. Nuolat atsitinka kažkas tokio, kas reikalauja nedelsiamo įsikišimo, didžiulės fizinės ar psichinės įtampos. To paties gali sulaukti ir verslas, jei jis tokiu metu būtų pradėtas. Jo vystymasis nebūtų vienodas. Periodiškai jį krėstų krizės, kurios atneštų mažesnių ar didesnių nuostolių.

Tokiu metu žmonėms, neturintiems nieko bendro su bizniu, vis vien užteks problemų. Dažnai susiduriama su agresija, gąsdinimais, net atviru puolimu. Padidėja nusikalstamumo lygis: vagystės, nužudymai, susieti su libido sustiprėjimu, seksualiniai nusikaltimai. Ypatingai atsargūs turėtų būti žmonės, kurių gimimo horoskope yra nuoroda apie galimą prievartą, ypač, jei tranzitinis Marsas turi negatyvų aspektą, kuris pakartoja tokį patį, esantį gimimo horoskope. Net, jei paminėtų ekscesų pavyksta išvengti, vis tiek verdantis kraujas žmonėms neleidžia nurimti. Ieškodami adrenalino jie gali leistis į pakankamai rizikingas avantiūras, net sukeldami pavojų savo gyvybei. Įvairūs eksperimentai, pvz., žaidimas su mirtimi gali baigtis labai liūdnai.

Tokiu metu kyla noras išmėginti įvairiausias magijos galimybes, tačiau be atitinkamo pasiruošimo ir galima susilaukti neigiamų pasekmių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis