Ištikimiausių žmonų reitingas pagal Zodiako ženklą

„Moteris visada atmena, kur ir kada ištekėjo, tačiau dažnai pamiršta, kodėl,“ – juokauja vyrai. Tačiau, kaip sakoma, juoikiasi tas, kas juokiasi paskutinis. Kuri moteris pagal Zodiako ženklą bus pripažinta ištikimiausia?

Reitingą pradeda neištikimiausi Zodiako ženklai.


12. AVINAS


Šio ženklo atstovė pati renkasi sau vyrą ir dažnai puola į romaną vien dėl įdomumo. Jei vyras jai simpatiškas, vadinasi, jis jai įdomus. O koks jis, Avino moteris nori sužinoti geriau. Santuoka šioje vietoje – ne kliūtis. Ką ji pasakys vyrui? Išklos viską, kaip yra, netgi jau santykių pradžioje. Jei jis tai priims, – puiku. Jei nesusitaikys – viso gero.


11. ŠAULYS


Šauliai mėgsta, kad būtų gražu, kad būtų smagu. Ir be jokių apribojimų. Ir čia nekalbama apie neištikimybę, tiesiog Šauliams reikia ryškių spalvų ir be nuobodybių. Ši moteris pati sau renkasi vyrą ir jei stipriai įsimylės, liks, o jei ne – gali išeiti ar išduoti. Beprasmiška bandyti tokią moterį pririšti. Nebent to norės ji pati.


10. ŽUVYS


Žuvys myli iš visos širdies, atiduoda save visą, ir protą tuo metu „išjungia“. Ir jei mylimas vyras pašauks, tokia moteris pakils ir nueis su juo. Ir nesvarbu, kad šalia sutuoktinis yra. Vis tiek išeis, net išbėgs nesidairydama ir dėl nieko nesigailėdama. Taip, Žuvys gali prikrėsti visko, tačiau atsiprašymo kažin ar sulauksite. Ir ne todėl, kad Žuvų Zodiako ženklo moterys blogos, o todėl, kad nuoširdžiai nesupranta, kaip galima atsiprašinėti už meilę...


9. SVARSTYKLĖS


Apie tokias moteris paprastai sako, kad jos – it magnetas. Tiesa. Moterys, gimusios po Svarstyklių ženklu, iš tiesų traukia vyrus savo moteriškumu ir paslaptingumu. Be to, Svarstyklės moka išlaikyti atstumą, kas vyrus uždega dar karščiau. Tad nekeista, kad dažnai Svarstyklių gyvenimas – itin audringas ir išteka jos ne kartą.


8. SKORPIONAS


Aistros, emocijos, charakterio jėga – tai Skorpionas. Be to, moteris, gimusi po šiuo ženklu, labai gerai jaučia, kas yra jos vyras. Kartais – jau po pirmo susitikimo. Jei išsirinko, ji savo pasieks. Ir saugos jam ištikimybę. Galų gale, būti neištikimai reikštų pripažinti, kad klydo. O tai Skorpionei per daug žema. Tad, vyrai, būkite ramūs – jūsų Skorpionė niekur nepabėgs.


7. OŽIARAGIS


Laipsniškumas. Tai Ožiaragiui svarbu bet kokioje veikloje. Ožiaragis neskubėdamas tvarko savo gyvenimą. Ir tegul kas nori kalba, kad laikas eina ir reikia skubintis. Nereikia. Todėl savo vyro paieškoms šio Zodiako ženklo moteris negaili nei laiko, nei jėgų. O kai pastangas vainikuos geri rezultatai, ji atsipalaiduos ir nurims. Į šonus nesidairys, jokių nedorų minčių neturės. Šio ženklo atstovai labai nemėgsta „perdaryti“ jau nuveiktų darbų.


6. VANDENIS


Keistas šio Zodiako ženklo moters charakteris stebina ne tik aplinkinius, – jas irgi. Jos pačios stebisi ką nors nuveikusios. Bendraujančios, linksmos, energingos Vandenio ženklo moterys lengvai pasiduoda bet kokioms avantiūroms. Jos – idealistės ir turi savo supratimą, įsivaizdavimą, kas tai yra meilė, koks turi būti vyras. Ir nenori to atsisakyti, net jei realiame gyvenime viskas nėra taip gražu. Vandenis gali turėti ne vieną santuoką, tačiau į išdavystes šio ženklo moteris nėra linkusi.

Shutterstock

5. VĖŽYS


Ji gyvena idealų pasaulyje. Šio ženklo moteris visada svajojo apie vyrą ir vaikus. Ir tai nėra kažkokių stereotipų vaikymasis, tiesiog tokia Vėžio ženklo moters natūra. Todėl tekėdama ši moteris sieks būti ištikima. Kitas klausimas – ar ji nenusivils vyru. Na o jei taip nutiks, Vėžio moteris pasiims vaikus ir išeis. Tačiau ištikimybės nesulaužys.


4. LIŪTAS


Liūto ženklo moteris mąsto galva. Ir ji nori visa ko geriausio. Ji puikiai supranta skirtumą tarp meilės, santuokos ir sekso. Jei tik pavyks rasti tokį vyrą, kuris duos viską iš karto – nuostabu. Nepavyks – Liūtė ims viską dalimis. Tačiau, greičiausiai, jei net turės partnerį ir be karštos meilės, liks jam ištikima. O kam apgaudinėti – tai nerimtas požiūris.


3. JAUTIS


Dievaitės – tai apie šio ženklo moteris. Jos gražios, iškilios, išskirtinio vidaus ir labai konservatyvios. Be to, Jaučio moterys laikosi geležinių principų, tarp kurių – „neatleisti neištikimybės“. Įdomu tai, kad šį priesaką moteris taiko sau. Taigi, dėl jų ištikimybės galima neabejoti, panašaus pobūdžio pasiūlymai joms – įžeidžiantys.


2. DVYNIAI


Štai kone idealus Zodiako ženklas žmonai. Ištikimai žmonai. Šio ženklo moterys labai moteriškos, be to, labai protingos, tiksliau, išmintingos. Ir neapsigaukite dėl šių moterų lengvumo, kurį pasitelkusios jos bendrauja su vyrais – tai visiškai nieko nereiškia. Jei ši moteris myli vyrą, bus jam ištikima, kiti stipriosios lyties atstovai jos visiškai nedomina.


1. MERGELĖ


Jūsų žmona – Mergelė? Tada jūs radote idealią moterį. Iš tiesų, šio ženklo moteris pasižymi geriausiomis savybėmis, kokių tik reikia santuokai. Švelnumas ir blaivus protas, seksualumas ir kantrybė, jumoras ir buitinis pragmatizmas – tai yra Mergelė. Ir ištikimybė, žinoma.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis