Sausio 31-oji: vardadieniai, astrologija

Sausio trisdešimt pirmoji, trečiadienis - 31-oji metų diena (trečioji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 334 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Budvilas, Budvilė, Budvyda, Budvydas, Judra, Judrė, Skirma, Skirmantas, Skirmantė, Skirmis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.13, leidžiasi 16.52. Dienos ilgumas - 08.39.

Šiandien - pirmoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

**************

Astrologinė prognozė sausio 31-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Šiandien būsite nusiteikę nerūpestingai, gal net azartiškai. Galite įsivelti į pavojingus nuotykius. Regis, vos spėsite tenkinti išaugusius antrosios pusės bei vaikų poreikius. Derėtų rimčiau įsigilinti į pastarųjų problemas, baimes.

JAUTIS. Šiandien įvyks mėnulio užtemimas, tad jautresni žmonės gali turėti emocinių ar psichologinių problemų. Kiek įmanoma, atsiribokite nuo šurmulio, nervingų situacijų, nepersidirbkite. Geriausiai jausitės jaukiuose savo namuose.

DVYNIAI. Jums stigs emocinės pusiausvyros, nežinosite, ko pirmiausia imtis, nes skubių reikalų atrodys pernelyg daug. Svarbu nusiraminti, viską kruopščiai apmąstyti, susidėlioti prioritetus.

VĖŽYS. Šiandien nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, finansinėmis, turtinėmis machinacijomis, pradėti verslo ir pan. Mėnulio užtemimas didins pasimetimą, trukdys susikaupti. Jei tik galite, rinkitės ramią aplinką, siekite dvasinio komforto.

LIŪTAS. Tikriausiai kai kuriuos iš jūsų šiandieninis mėnulio užtemimas išbalansuos, kels nerimą, skatins fobijas, savidestrukciją. Net menkiausias nesusikalbėjimas bendraujant jums atrodys dramatiškas. Suimkite save į rankas.

MERGELĖ. Šiandien būsite išsiblaškę, nekaip jausitės. Jei kažkokių įsipareigojimų įvykdyti nepajėgsite, norėsis ką nors kitą apkaltinti aplaidumu ar pan. Galite nusiminti dėl išgirstų apkalbų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien jums kur kas labiau rūpės meilė, draugai, vaikai ir pramogos nei rimti darbai. Galbūt netikėtai susitiksite su senu pažįstamu. Pasverkite savo žodžius, kad jie nenuskambėtų dviprasmiškai, nesuteiktų tuščių vilčių.

SKORPIONAS. Šiandien nelengva bus vykdyti konkrečias užduotis, pareigingai dirbti, bet jausite, kad tai būtina. Turbūt neišsisuksite nuo oficialaus pokalbio ir neišvengsite rimtų įsipareigojimų. Stenkitės neparodyti nepasitenkinimo.

ŠAULYS. Nerimausite dėl numatytos kelionės, konferencijos, mokslinio darbo gynimo, renginio, nes jausite, kad kai kuriems jūsų planams iškilo grėsmė. Išdrįskite kreiptis į asmenį, kuris gali jums padėti.

OŽIARAGIS. Gali būti, kad išgirsite pranešimus apie nelengvai įveikiamas naujas kliūtis, trukdančias siekti numatyto tikslo. Turbūt baugins augančios išlaidos, verslo bei finansiniai rūpesčiai, mokesčių kilimas ir pan.

VANDENIS. Energijos antplūdžiai šiandien gali kaitaliotis su jos nuosmukiais, o dvasinis ir protinis pakilimas - su melancholija. Galima tikėtis aktualios informacijos, susijusios su juridinėmis peripetijomis, įstatymų pakeitimais.

ŽUVYS. Regis, daug dirbsite ir dar daugiau pastangų tikėsitės iš kitų. Jeigu vadovaujate įmonei, tuomet nerimausite dėl galimo patikrinimo arba kolegų reakcijos į laikinus nesklandumus. Galimas sveikatos sutrikimas.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis