Balandžio 16-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia Algedė, Benedikta, Benediktas, Giedrė, Giedrius, Gražvyda, Gražvydas, Kalikstas, Ūdrys.

Balandžio šešioliktoji, pirmadienis - 106-oji metų diena (pirma 16-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 259 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.18, leidžiasi 20.22. Dienos ilgumas - 14.04.

Šiandien - antroji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Avino ženkle.

*************

Astrologinė prognozė balandžio 16-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Prasideda jaunatis, o tai reiškia, kad galima pradėti startuoti nauja kryptimi. Svarbiausia yra pozityviai nusiteikti ir pasitikėti savimi. Saugokitės elektros iškrovos.

JAUTIS. Aplinkiniams atrodysite įdomūs ir žavūs. Tikriausiai savo meilės objektą nudžiuginsite atviresnėmis nei paprastai emocijomis, jausmais. Susilaikykite nuo alkoholio, lengvabūdiškų nuotykių.

DVYNIAI. Iš pat ryto griebkitės svarbiausių darbų, nes jau apie vidurdienį ims mažėti energijos. Tiesa, energijos stygių galite kompensuoti kūrybiniu originalumu ir gebėjimu pasitelkti į pagalbą kitus.

VĖŽYS. Netrūks švelnių jausmų, romantiško polėkio, priešingos lyties dėmesio. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių, senų bičiulių susitikimas, pasimatymas su buvusia meile arba kažkas paskatins romantiškus prisiminimus

LIŪTAS. Jūsų galvoje gali gimti originalių minčių, planų. Dėl mokslo arba kelionės galite padaryti netikėtą sprendimą. Kažkuo nustebins užsienietis. Galbūt gausite intriguojamą pasiūlymą.

MERGELĖ. Galite sudalyvauti įdomiame renginyje. Tikriausiai pajusite įkvėpimą imtis naujų žygių, darbų, sumanymų. Aktyviai reikšite savo nuomonę ir jūsų neabejotinai klausysis. Aplinkinius galite nustebinti plačiu akiračiu.

SVARSTYKLĖS. Galite griebtis gudrybių versle, finansinėse avantiūrose. Galbūt pasiseks išsirūpinti kreditą, suderinti išsimokėjimo terminus, palūkanų normas ir pan. Pasistenkite nesusipykti su asmeniu, nuo kurio priklauso finansinis stabilumas.

SKORPIONAS. Šiandien gali įvykti tam tikras lūžis asmeniniuose santykiuose. Tikėtina, kad į gerą, nes sumaniai gludinsite aštresnius kampus, tad nebus sunku rasti kompromisą, suderinti interesus. Atsargiai elkitės su elektra, technika.

ŠAULYS. Jus gali įtraukti įvykių sūkurys. Galbūt domėsitės grožio bei komforto prekėmis, ką nors modernaus įsigysite. Vis dėlto šiandien pavojinga pervertinti savo jėgas. Pasirūpinkite sveikata, jeigu jaučiate įtartinus negalavimus.

OŽIARAGIS. Neblogai klostysis visi santykiai, pasitaisys savijauta, nuotaika. Palankus metas užsiėmimams su vaikais, pasimatymams, pobūviams. Galite atskleisti kai kuriuos ypatingus savo sugebėjimus.

VANDENIS. Būsite linkę atsiriboti, užsisklęsti, jeigu artimieji nenorės jūsų suprasti. Nereikėtų pernelyg sureikšminti menkų nesėkmių. Stenkitės įkūnyti kūrybinius sumanymus ar realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu.

ŽUVYS. Pasižymėsite noru bendrauti, kaupti informaciją. Palanku sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galbūt atnaujinsite kažkada nutrūkusią draugystę ar meilės romaną.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis