Vasario 15-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario penkioliktoji, ketvirtadienis - 46-oji metų diena (ketvirtoji 7-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 319 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Girdas, Girdenė, Girdenis, Girdys, Girdmantas, Girdmantė, Girdutė, Girdutis, Jotautas, Jotautė, Jotys, Jovita, Jovitas, Jurgina, Jurgita, Vytis.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.44, leidžiasi 17.24. Dienos ilgumas - 09.40.

Šiandien - pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

*************

Astrologinė prognozė vasario 15-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Diena gali būti kiek keista. Galbūt atrodys, kad kažkas jaukia jūsų planus. Pažįstamas asmuo gali prašyti patarimo arba tiesiog siekti jūsų dėmesio. Vakare rinkitės ramybę, venkite šurmulio, abejotinų kontaktų.

JAUTIS. Šiandien nepatartina vesti naujų derybų, sudarinėti naujų sutarčių, daryti skubotų sprendimų. Pirma užbaikite tai, kas seniau pradėta. O naujus planus tik apgalvokite, aptarkite ir kaupkite jėgas bei galimybes jiems įgyvendinti.

DVYNIAI. Jeigu šiandien pademonstruosite savo principus, vertybes, pilietinę ar teisinę poziciją, sulauksite atgarsio. Atsiras pritariančių, bendraminčių, tačiau galite sulaukti ir labai piktos kritikos.

VĖŽYS. Permaininga diena. Apdairiau elkitės su pinigais ir svetimais, pasiskolintais daiktais - galimi nuostoliai, žala. Nepatartinos jokios finansinės ir seksualinės avantiūros. Vakare leiskite sau pabūti žaviais, seksualiais romantikais.

LIŪTAS. Ši diena nėra tinkama bylinėjimuisi, tarpininkavimui, konkursams. Nesielkite priešiškai su partneriu, vaikais, nes padariniai nenudžiugins. Venkite egoizmo meilės reikaluose. Kūrybinei, mokslinei veiklai ši diena gana palanki.

MERGELĖ. Šiandien verčiau nemėginkite pažeidinėti disciplinos darbe ir ginčytis su viršininkais. Pasistenkite nedaryti dramos, jei kažkas nesiklosto būtent taip, kaip įsivaizdavote.

SVARSTYKLĖS. Sustiprės nuotykių, malonumų troškulys. Jeigu turite vaikų, prioritetą teikite jiems. Jų problemos jiems gali atrodyti milžiniškos, o jūs galite padėti jas realiai įveikti be ypatingų pastangų.

SKORPIONAS. Galite nekaip jaustis, pasireikš smulkūs negalavimai, prislėgtumas. Tuo tarpu darbas, verslas reikalaus daug energijos. Tai, ką būtina, užbaikite, o naujovių dar nepradėkite.

ŠAULYS. Nuo jūsų minčių ir įsitikinimų priklauso, kas labiau pildysis - geri norai ar blogos nuojautos. Su gerai pakabintu liežuviu, sugebėjimu argumentuoti galima išlaviruoti bet kokioje situacijoje ir ją pakreipti savo naudai.

OŽIARAGIS. Šiandien galite tikėtis problemų, jei būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite finansiniams bei materialiniams klausimams. Atidžiau skaičiuokite, planuokite. Šio vakaro kontaktai, pokalbiai gali kažką svarbaus nulemti.

VANDENIS. Apie 23 val. prasidės jaunatis ir saulės užtemimas, tad laukia gana įtempta diena bei vakaras. Liguistai reaguosite net į menkiausią nepasisekimą. Rūpesčių gali kelti santykiai su draugais, partneriais.

ŽUVYS. Šiandien sunkiai įeisite į reikiamą ritmą. Didelis išsiblaškymas ir patiklumas bei ne vietoje ir ne laiku pavartotas alkoholis gali įvelti jus į problemas. Vakare pasistenkite būti kuo blaivesni ir praktiškesni.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis