Astrologė Rima: būkime budrūs – šio Saulės užtemimo pasekmes jusime dar ilgus metus

2018 m. vasario 15 d. 23:05 Lietuvos laiku vyks dalinis Saulės užtemimas. Šįkart juo pasidžiaugti galės tik pietų pusrutulio gyventojai. Mėnulis uždengs 60 proc. Saulės disko. Deja, Lietuvoje tokiu metu nematysime ne tik užtemimo, bet ir pačios Saulės.

Šis užtemimas vyks Saulei bei Mėnuliui esant 27–ame Vandenio zodiako ženklo laipsnyje, šalia Pietinio Karminio mėnulio mazgo. Tokiu metu išryškės Vandenio – Liūto ženklų temos.

Vandenio ženklas astrologijoje tradiciškai yra siejamas su mokslu, technika, išradimais, naujomis technologijomis, idėjomis, inovacijomis, kosmosu, internetu, astrologija. Liūtas siejamas su talentu, kūryba, vaikais, saviraiška, teatru, renginiais, pramogomis, mylima veikla.

Šis užtemimas gali atverti mumyse tokius talentus ir gebėjimus, apie kuriuos net nenutuokėme, skatins mus parodyti kitiems, ką sugebame, norėsis būti pastebėtiems ir įvertintiems. Gimusios naujos idėjos gali sulaukti pasekėjų, žmonės bursis į vienminčių klubus, organizacijas.

Šis laikas palankus intelektualinių uždavinių sprendimui, naujų idėjų gimimui, nestandartinių klausimų sprendimui. Saulės užtemimo energijos įtakoje norėsis atsiskleisti netradiciškai ir orginaliai, puikus laikas pradėti studijuoti astrologiją, astronomiją, aviaciją, kosmologiją, astronautiką.

Pietinis Mėnulio mazgas Vandenyje, šalia kurio ir vyks Saulės užtemimas, gali mus paskatinti pasidalinti savo patirtimi, sukauptomis žiniomis, gali kilti noras užmegzti pažintis su įdomiais žmonėmis, norėsis susitikti su savo senais draugais, grįžti prie mylimos veiklos, kuri kažkada suteikė mums malonumą ir pasitenkinimą.

Šis Saulės užtemimas priklauso „Saros 1 S“ serijai. Tokio tipo užtemimai XX a. buvo 1909 m., 1927 m., 1946 m., 1964 m., 1982 m., 2000 m. Kitas toks Saroso užtemimas bus 2036 m.

Bernadette Brady knygoje „Prognostinė astrologija“ taip apibūdina tokį užtemimą:

„Šios serijos užtemimas siejamas su idėjomis ir jų entuziastinga, pakylėta išraiška. Jei toks užtemimas darys įtaką mūsų gimimo horoskopui, mes būsite „užtvindyti“ idėjomis ar galimybėmis rinktis. Gali mums atrodyti, kad kažkiek skubama, tačiau, jei mes galėsite veikti pasikliaudami šiomis naujomis idėjomis, jos gali atnešti mums teigiamų rezultatų.“

Neigiamas šio užtemimo poveikis siejamas su liguistais pergyvenimais dėl kritikos, susireikšminimo ir perdėto svarbumo jausmo. Galimi nuostoliai dėl rizikingų avantiūrų, problemos su vaikais, mylimaisiais ir draugais.

Vandenis siejamas su laisve, tad gali kilti noras staiga nutraukti senus santykius ir labai greitai užmegzti naujus. Užtemimo metas netinkamas svarbių sprendimų priėmimui, tad neskubėkime, gerai viską apsvarstykime, nes sprendimų pasekmės turės įtakos mūsų gyvenimo procesams net 19–kai metų į priekį.

Saulės užtemimas – laikas, kai galime stipriai keisti savo likimą, gyvenimo kokybę, galime atsikratyti negatyvių programų, arba, atvirkščiai, įsileisti į savo gyvenimą negatyvą. Todėl reikėtų būti atidiems tam ką kalbame ar galvojame, kokios mūsų mintys šią dieną, ką planuojame ateičiai.

Saulės užtemimio dieną reikėtų vengti aktyvios veiklos, geriau pasiklausykime ramios muzikos, paskaitykime knygą ar pažiūrėkime filmą apie romantišką, dvasingą meilę, pasivaikščiokime prie jūros ar miške.

Parodykime kitiems savo rūpestį ir gailestingumą, supratingumą ir atjautą, pasimelskime, pamedituokime, pabūkime patys su savimi, pasikalbėkime su savo vidiniu „aš“, svajokime.

Nereikėtų pamiršti, kad dažnai užtemimo metu elgesys gali būti neadekvatus. Todėl savo poelgius reikia stebėti – stengtis išlikti ramiems ir pozityviai nusiteikusiems.

Užtemimo metu gali pablogėti sveikata, ypatingai tam jautrūs hipertonikai ir širdininkai. Užtemimo poveikis juntamas dvi savaitės prieš ir dvi po užtemimo.

Norint gerai jaustis, reikėtų užtemimo dieną 2 kartus nusimaudyti po kontrastingu dušu – ryte pabaigai apsipilti šaltu vandeniu, vakare – šiltu.

Tinkamai pasiruoškime šiai dienai – gerai apgalvokime, nusistatykime, susiprogramuokime ir tai, ko labai trokšime, norėsime, sieksime – išsipildys.

Jei norime išspręsti savo finansinius klausimus, pamirškime frazę – “nėra pinigų”. Kitaip jų iš tikrųjų nebus.

Jei turime skolų, tai Saulės užtemimo periodas – geriausias laikas atsikratyti jų. Grąžinkime jas būtent šią dieną. Gražinti skolas tokiu metu – reiškia, atsikratyti to, kas kliudo mūsų materialiai gerovei.

Saulės užtemimas – puikus metas savo asmenybės tobulinimui, galima atsikratyti negatyvių įpročių ir blogų charakterio bruožų. Šiuo Saulės užtemimo magišku laiku labai lengva negrįžtamai mesti rūkyti.

Atsisveikinkime su savo praeitimi ir atverkime savo širdį naujam gyvenimui!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis