Vasario 21-oji: vardadieniai, astrologija

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eleonora, Feliksas, Kęstas, Kęsvilas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Nora.

Vasario 21-oji - Tarptautinė gimtosios kalbos diena. Tarptautinė gido diena.

Vasario 21-ąją Jungtinės Tautos nuo 1999 metų yra paskelbusios Tarptautine gimtosios kalbos diena.

1990 m. Pasaulio turizmo gidų asociacijos federacija nusprendė švęsti Tarptautinę gido dieną kasmet, vasario 21 d. Šią dieną įvertinamas kelionių vadovų darbas, jiems steigiamos premijos.

Lietuvoje Tarptautinė gido diena švenčiama nuo 2003 m. Jos metu apdovanojami aktyviausi Lietuvos gidai.

Vasario dvidešimt pirmoji, trečiadienis - 52-oji metų diena (trečioji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 313 dienų.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.31, leidžiasi 17.36. Dienos ilgumas - 10.05.

Šiandien - paskutinė Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Astrologinė prognozė vasario 21-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Gana rami, produktyvi diena. Tikėtinos nelegalios pajamos arba slapta meilės intriga. Visgi didesnė tikimybė, kad malonius dalykus ir realų praturtėjimą dar tik planuosite, fantazuosite apie tai.

JAUTIS. Būsite jausmingi, emocionalūs. Galbūt emocijas audrins besimezganti nauja simpatija, švelnūs žvilgsniai, žodžiai ar komplimentai. Bus pokalbių, kurie išties nudžiugins. Daugės kūrybiškumo ir ateities planų.

DVYNIAI. Galite kiek susipainioti savo nuostatose, planuose. Domins okultiniai dalykai, religija, menas. Galbūt sužinosite kažkokią paslaptį arba išgirsite keistus gandus. Tiktų ramiai viską apmąstyti, nedaryti greitų išvadų ir per greitai nepulti į naujus santykius.

VĖŽYS. Būsite neramūs, permainingi. Šiandieniniai susitikimai suteiks gerų įspūdžių. Regis, sėkmingai spręsite piniginius arba meilės santykių klausimus. Galite susigundyti siūlomu renginiu, pasimatymu ar kelione.

LIŪTAS. Šiandien jums labai patiks ir labai seksis darbuotis, jeigu jau iš anksto galite prognozuoti ir apskaičiuoti tą atlygį, kurį gausite už jūsų pastangas. Galbūt jus prisimins seniai pamiršti žmonės arba ką nors iš jų netyčia susitiksite.

MERGELĖ. Ši diena netinkama vienatvei, užsisklendimui tarp keturių sienų. Nors kils daug nerealių svajonių, sumanymų, bet kol vėjas jų neišsklaidys, jausitės pakiliai, netgi romantiškai.

SVARSTYKLĖS. Neblogai seksis tvarkyti finansinius reikalus. Vilios įvairūs malonumai, pagundos, pikantiški potyriai. Pažįstami gali mėginti jus įtraukti į neįprastus užsiėmimus. Arba, atvirkščiai, tai stengsitės padaryti jūs. Tai nemažai kainuos.

SKORPIONAS. Svarbiausia aktualija šiandien - tarpusavio santykiai, meilė, partnerystė. Nesunku pakreipti norima linkme dominančius santykius, susitarti dėl naudingo tarpininkavimo, kūrybinio projekto ir pan.

ŠAULYS. Visai dienai esate prisiplanavę veiklos bei reikalų. Išties daug nuveiksite, tačiau vakare gali pritrūkti trupinėlio sėkmės. Kažkam nepadarysite tokio stulbinamo įspūdžio, kokį norėtumėte padaryti.

OŽIARAGIS. Būsite veiklūs, kūrybingi. Domėsitės aplinkinių žmonių gyvenimu, žiniasklaidos naujienomis. Jeigu jūsų laukia pasirodymai, sporto varžybos ar susitikimai, tai turėtumėte patirti gerų įspūdžių.

VANDENIS. Jums gali džiuginti jums skirti artimo žmogaus pirkiniai, dovanos, kurių neseniai gavote ir pan. Galbūt gimtadieniui gautą dovanų kuponą šiandien paversite preke ar paslauga.

ŽUVYS. Šiandien galite visur suspėti, daug nuveikti, jei tik nepasiduosite pagundai į viską numoti ranka. Gali būti, kad vyksite į netolimą kelionę, gausite intriguojamą laišką, kvietimą. Jei vakare kažkur dalyvausite, galite patirti romantiškus gundymus.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis