Vasario 24-oji: vardadieniai, astrologija

Vasario dvidešimt ketvirtoji, šeštadienis - 55-oji metų diena (priešpaskutinė 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 310 dienų.

Vasario 24-oji - Estijos nepriklausomybės diena. Šv. Motiejus, Vieversio diena.

Estija, kaip ir Lietuva, šiemet švenčia valstybės nepriklausomybės šimtmetį. 1918 m. vasario 24 d. Estija pasiskelbė esanti nepriklausoma valstybė. Savo valstybingumą estams, kaip ir lietuviams, teko ginti ginkluotose kovose.

Vieversys - pavasario pranašas. Tai vienas iš pirmųjų paukščių, pavasarį grįžtančių į Lietuvą iš šiltųjų kraštų. Senoliai manė, kad, jei šis giesmininkas parskrenda anksčiau nei vasario 24 d., dar ilgokai bus šalta. Jei vieversys atskrenda vėliau ar vasario 24 d., - pavasaris bus ankstyvas.

Atėjus krikščionybei su šia švente sutapatinta šv. Motiejaus diena. Rašoma, kad šv. Motiejus buvo apaštalas, paskirtas į Judo Iskarijoto vietą. Jis krikštijo pagonis, gebėjo gydyti ligonis. Žmonės jį užmušę dėl jo pamokslų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Elfrida, Elmaras, Elmyra, Gedkanta, Gedkantė, Gedmantas, Gedmantė, Goda, Goja, Livija, Livijus, Motiejus (Matas).

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.24, leidžiasi 17.42. Dienos ilgumas - 10.18.

Šiandien - trečioji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Šiandien galite daug nuveikti, jei pasitelksite į pagalbą artimus žmones, draugus. Neblogai būtų išvykti į trumpą kelionę, susitikti su giminaičiais, aptarti būsimus planus. Galite gauti naudingos informacijos.

JAUTIS. Šiandien aktyvūs būsite šeimos reikaluose, komercijoje. Stengsitės pagražinti namų aplinką. Gal tuo tikslu vyksite apsipirkti. Palanku užsiimti papildoma veikla, duodančia pajamų.

DVYNIAI. Būsite emocionalūs, nepastovių nuotaikų. Iš ryto galite dėl kažko suirzti, konfliktuoti. Nuotaika stipriai pagerės, jei užteks valios atlikti tai, ką planavote. Nuoširdumu pasieksite daugiau nei veidmainiavimu.

VĖŽYS. Metas visiškai atitrūkti nuo praktinių darbo rūpesčių. Pažvelkite į viską tarsi iš šalies, pafantazuokite. Panašu, kad gali išsipildyti kai kurie slapti lūkesčiai. Galbūt kiek nerimausite dėl išgirstų paskalų, gandų.

LIŪTAS. Tai bus produktyvi, įdomi diena, jei tik išvengsite ginčų ir barnių. Galbūt dalyvausite renginyje, kur susitiksite daug senų pažįstamų. Gali užsimegzti vertinga draugystė, partnerystė.

MERGELĖ. Pasidžiaukite tuo, kuo galite pasidžiaugti ir neieškokite tamsių gyvenimo pusių. Laikas pakeisti kasdieninio gyvenimo ritmą. Įdomiau, energingiau leiskite laisvalaikį. Neignoruokite jums neabejingo žmogaus požiūrio, patarimų.

SVARSTYKLĖS. Ši diena gali būti ne tik maloni, bet ir prasminga. Jūsų mintys sieks tolimus horizontus. Galite susitarti dėl kažkokių perspektyvų, sudominti užsienietį ar kažkuo ypatingą žmogų. Venkite pernelyg atvirai reikšti pastabas.

SKORPIONAS. Galite pasiryžti kažkokiai permainai ar nuotykiui. Jei tai susiję su meile, seksu, tai iš anksto apgalvokite tiek strategiją, tiek pasekmes. Būkite kantrūs, korektiški, sukurkite romantišką aplinką.

ŠAULYS. Labiausiai atsiskleisite šeimoje, norus įgyvendinti trukdys nebent tik jūsų pretenzingumas ar pozityvaus optimizmo stoka. Tikriausiai atsiras asmenų, aktyviai siekiančių jūsų dėmesio.

OŽIARAGIS. Labai susirūpinsite savo įvaizdžiu. Galbūt nusipirksite kosmetikos, higienos reikmenų, gražų drabužį. Šie dalykai gali padėti atgauti pusiausvyrą. Tik neimkite giliai į širdį aplinkinių priekaištų bei kritikos.

VANDENIS. Gana smagi, harmoninga diena. Garsiau skambės juokas, muzika. Gera diena pasibuvimui su smagia kompanija, apsilankymui kultūriniame renginyje. Galite patirti daug įspūdžių.

ŽUVYS. Šis rytas gali būti nervingas ir trauminis. Geriausiai jausitės komfortiškoje, jaukioje namų aplinkoje su artimiausiais žmonėmis. Tiktų užsiimti namų ruoša, atlikti ilgesnio poveikio higienos ir grožio procedūras.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis