Astrologinė prognozė kovo 4-ajai

Kovo ketvirtoji, sekmadienis - 63-ioji metų diena (paskutinė 9-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 302 dienos.

Kovo 4-oji - Šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo, diena. Kovarnių diena.

Vienintelis lietuvių šventasis - Kazimieras gimė 1458 m. spalio 3 d. Krokuvoje, karaliaus šeimoje, pratęsdamas garbingą Gediminaičių dinastiją. Jo tėvas buvo Lietuvos ir Lenkijos karalius Kazimieras, senelis - Jogaila, prosenelis - Algirdas. Būdamas 17 metų karalaitis Kazimieras pirmą kartą atvyko į Vilnių ir iš karto pamilo šį miestą bei jo žmones. Būdamas 21-erių jis jau atvyko į Vilnių tvarkyti tėvo patikėtų karališkų reikalų.

Užaugęs karaliaus rūmuose Kazimieras visiškai nesižavėjo spindinčia prabanga, žemiškomis linksmybėmis. Svarbiausia karalaičiui Kazimierui buvo ištikimybė Dievui, malda ir pagalba vargšams.

Karalaitis Kazimieras mirė 1484 m. kovo 4 d. Gardino pilyje. Jam buvo 26-eri. Palaidotas Vilniaus katedroje.

1521 metais popiežius Leonas X paskelbė karalaitį Kazimierą šventuoju, dar po kelerių metų šv. Kazimieras paskelbtas Lietuvos dangiškuoju globėju.

Kovarnių diena - sena lietuvių šventė, skirta pavasariui pašlovinti. Šiuo metu į Lietuvą parskrenda kovarniai, kovai.

Savo vardadienius šiandien švenčia Daina, Daugvarda, Daugvardas, Daugvyda, Daugvydas, Kazė, Kazimiera, Kazimieras, Kazys, Vaclova.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.05, leidžiasi 17.58. Dienos ilgumas - 10.53.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Astrologinė prognozė kovo 4-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Gana aktyvi ir produktyvi diena, nors gali pasitaikyti keistų nesusipratimų, veidmainystės, nesusikalbėjimo su aplinkiniais. Dar blogiau, jei nepritarimas bus nebylus, o tuo tarpu išoriškai bus linkčiojama galva tarsi pritariant.

JAUTIS. Šiandien galite pasielgti šiek tiek lengvabūdiškai. Turėtumėte būti santūresni, realiau vertinti situaciją. Be to, nemėtykite kur papuola piniginės, raktų, dokumentų.

DVYNIAI. Šiandien nusimato romantiškas pakilimas, kūrybinis įkvėpimas. Būsite linkę sau leisti kur kas daugiau pramogų, malonumų. Nepameskite galvos dėl lengvabūdiško nuotykio. Visur jauskite saiką, pernelyg neišlaidaukite.

VĖŽYS. Nusimato atsakingumo reikalaujantys reikalai, galbūt suintensyvės bendravimas su žmonėmis iš jūsų praeities. Turbūt užplūs nostalgija, liūdins nerealizuotos ambicijos. Gal nuspręsite tvirtai laikytis dietos ar šiaip kažką keisti. Mokėkite pajusti ir nedidelius gyvenimo malonumus, rasti džiaugsmo smulkmenose.

LIŪTAS. Iš esmės diena turėtų būti nebloga. Tik pernelyg nesisavinkite svetimų minčių, idėjų, pažiūrų ir nesipuikuokite jomis lyg savomis, kad nepasirodytumėte juokingi ar tušti.

MERGELĖ. Šiandien suksite galvą, ką iškrėsti savo gyvenime, kad jis labiau džiugintų. Galbūt mėginsite susigrąžinti prarastą artimą žmogų, įsilieti į jus dominančią kompaniją, su kažkuo susipažinti. Vieni jūsų norai pildysis, kiti - ne. Lengva apsigauti.

SVARSTYKLĖS. Galite atsidurti dėmesio centre. Vieni pažįstami primins apie senus įsipareigojimus, kiti - pageidaus romantiško dėmesio, treti - kažką siūlys. Pasistenkite daryti tai, ką privalote, ir nesijauskite kalti, kad negalite visiems įtikti.

SKORPIONAS. Šiandien derėtų daugiau pabūti vieniems, pasigilinti į subtilius dalykus, meną, žmogiškos psichologijos paslaptis. Kuo būsite santūresni ir paslaptingesni, tuo labiau visus intriguosite ir tuo mažiau problemų prisidarysite.

ŠAULYS. Būsite aktyvūs ir draugingi. Neatsisakykite susitikti su senu pažįstamu. Bet būkite labai atsargūs ko nors prašydami ar įsipareigodami. Saugokitės apgaulių, vagysčių, dujų nuotėkio.

OŽIARAGIS. Įmanomi nauji pasiūlymai, gal netgi dalykiniai - juos reiktų apsvarstyti, nes kai kurie gali būti išties verti dėmesio. Įsiklausykite į smulkmenas - jos gali pasirodyti reikšmingos. Gera diena rimtesnei savianalizei bei savikritikai.

VANDENIS. Įprasta aplinka, kasdienybė gali erzinti. Geriau jausitės, jeigu galėsite nuobodžius darbus atidėti, o dabar pasimėgauti ypatingais susitikimais, kultūriniais renginiais. Aktualiu gali tapti primirštas pomėgis ar draugystės ryšys.

ŽUVYS. Šiandien jums būtinai norėsis ką nors pakeisti - aplinką, partnerį arba interesus. Gal kol kas pasitenkinkite baldų perstumdymu ar šukuosenos pakeitimu. Intrigos, apkalbos kenks savijautai. Geriau jausis tie, kurie prie panašių dalykų yra pripratę.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis