Kovo 5-oji: ko tikėtis šį pirmadienį

Savo vardadienius šiandien švenčia Giedrė, Girmantas, Klemensas, Liucijus, Vydotas, Virgilijus.

Kovo penktoji, pirmadienis - 64-oji metų diena (pirmoji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 301 diena.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.02, leidžiasi 18.00. Dienos ilgumas - 10.58.

Šiandien - penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Astrologinė prognozė kovo 5-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Nuotaika bus nekokia, jei turite dirbti rutininį darbą ir esate visaip ribojami aplinkybių. Ir turbūt bus žymiai smagiau, jeigu galėsite improvizuoti, nesilaikyti griežtų taisyklių ir pan. Kur bebūtumėte, itin atsakingai elkitės kelyje.

JAUTIS. Tikriausiai stengsitės įrodyti dalykinių sumanymų prasmingumą, sutvarkyti kai kuriuos finansinius reikalus. Galite susidurti su aplinkinių neatsakingumu. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

DVYNIAI. Regis, energingai demonstruosite savo valią, reikšite nuomonę. Jums reikėtų apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą draugystės, partnerystės srityje, atrasti tai, ko jums trūko. Saugokitės avarijų.

VĖŽYS. Galimas svarbus pranešimas, naujiena. Kažkuria prasme tai gali nuvilti ar sujaudinti. Gali iškilti klausimų, susijusių su praeitimi, turtinėmis aktualijomis. Vakare pamirškite varginančius darbinius reikalus ir tiesiog aktyviai pailsėkite.

LIŪTAS. Šiandien su artimaisiais santykiai bus gana įtempti. Gal dėl to, kad nelabai toleruosite vieni kitų pasirinkimo, susijusio su draugais, laisvalaikiu, kelione. Nesugadinkite to, ką ilgai kūrėte.

MERGELĖ. Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos pravartu spręsti verslo, turto, piniginius ir kitus aktualius klausimus. Galite ieškoti naujų uždarbio šaltinių. Emocijų sukels žinia apie draugą ar artimą žmogų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien labai svarbu prieš ką nors darant ar nusprendžiant rimtai pagalvoti, kaip tai paveiks santykius, perspektyvas. Smagu būtų paganyti akis į gražius dalykus, pasipuošti. Išradingumas, originalumas turėtų būti gerai įvertintas.

SKORPIONAS. Nebloga diena mėgstantiems gvildenti paslaptis, spręsti galvosūkius, naršyti po internetą. Beveik be pastangų užtiksite paslėptus atsakymus. Saugokite sveikatą.

ŠAULYS. Sugebėsite kūrybiškai mąstyti bei girdėti intuicijos balsą. Jums gali būti išpasakoti slapti troškimai. Tik nepersitempkite, nenualinkite savęs kontaktais, darbais. Labiau rūpinkitės vaikais.

OŽIARAGIS. Šiandien galite nemažai nuveikti. Gali būti, kad sugrįšite prie nebaigtų sumanymų. O jeigu atsisakysite siūlomo susitikimo, pokalbio, gali pritrūkti to vieno žingsnelio, kurį dabar reikia padaryti.

VANDENIS. Iš pat ryto būsite nusiteikę kažkaip neramiai, azartiškai. Norėsis nuotykių, lengvų pergalių. Vargu ar jums tai pavyks. O problemų galite prisidaryti akimirksniu. Gera iškalba, protinis nuovokumas turės lemiamą reikšmę, jeigu mėginate įsidarbinti.

ŽUVYS. Galite nemažai nuveikti, pasitelkę reikalingas žinias ir naujausią informaciją. Seksis semtis išminties iš gilių šaltinių. Kita vertus, bus daugiau saviapgaulės, klastų, tad prireiks apdairumo, racionalumo.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis