Astrologinė prognozė šeštadieniui, kovo 17-ajai

Kovo septynioliktoji, šeštadienis - 76-oji metų diena (šeštoji 12-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 289 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.33, leidžiasi 18.24. Dienos ilgumas - 11.51.

Šiandien - pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Mėgautis savaitgaliu jums gali trukdyti nekokia savijauta. Apsnūdę, apsvaigę, sirgdami verčiau nesėskite už vairo, nes jūsų reakcija bus išties prasta. Venkite nekokybiško maisto, alkoholio, prisilaikykite dietos.

JAUTIS. Jums gali tekti guosti draugą ar draugę. Išties būsite nepralenkiami draugiškais patarimais ir gebėjimu įtikinti aplinkinius. Nestokosite ūpo ieškoti meilės nuotykių, o taip pat ginčytis, įrodinėti savo teisybę.

DVYNIAI. Ir naktis, ir diena žada įtampų, o gal ir keistų įvykių. Kažkas gali sutrikdyti jūsų pasirengtą planą. Pasisaugokite neblaivių, agresyvių asmenų bei patys venkite svaigalų. Netinkami vaistai, kvaišalai gali labai pakenkti.

VĖŽYS. Ši diena bus palankesnė mokslui, dvasiniams ieškojimams nei finansinei, praktinei veiklai. Verta gilintis į įvairias paslaptis ir šiaip rimtai patyrinėti dominančią sritį, susikoncentruoti į problemą, kad rastumėte teisingą atsakymą.

LIŪTAS. Šiandien netrūks dėmesio ir bendravimo, ir juo labiau, kuo populiaresni esate. Galite būti viliojami į avantiūras. Labiau pasaugokite savo atžalas nuo galimų pavojų, o patys atsakingiau rinkitės pramogas bei kompanionus.

MERGELĖ. Nusimato nelabai malonūs debatai, tikriausiai dėl pinigų ir santykių. Didelį spaudimą pajusite, jei turite įsipareigojimų ir juos vilkinate. Verčiau venkite kontaktų su priešiškai nusiteikusiais piliečiais.

SVARSTYKLĖS. Šiandien rūpinkitės ne tik išvaizda, bet ir sveikata, higiena. Nemažas traumų, infekcijų, alerginių reakcijų pavojus. Užsiimkite mėgstama veikla, kurkite, meistraukite, gausinkite savo žinių bagažą.

SKORPIONAS. Diena žada meilės pagundas. Galbūt paaiškės, kad žmogus, kurį laikėte draugu ar gerbėju, turi šiek tiek kitokių, nei manėte, motyvų bei interesų. Žalos galima patirti per vaikus, mylimuosius.

ŠAULYS. Jums bus nelengva suprasti artimų žmonių baimes, kaprizus, todėl tai gali erzinti, kelti pyktį. Labai svarbu pasistengti toleruoti kitus. Saugokitės gaisro, dujų nuotėkio, avarijų.

OŽIARAGIS. Ši diena tikriausiai parodys, kas buvo teisus, o kas tik įsivaizdavo toks esąs. Jeigu pralaimėsite, mokėkite tai pripažinti ir pasidžiaugti varžovo sėkme. Nekoks metas leistis į kelionę - tykos pavojai, nesėkmės.

VANDENIS. Galite pasižymėti nelabai protingais finansiniais sprendimais arba tiesiog turėsite nemažų išlaidų. Pasistenkite atsakingiau elgtis su bendrais ir svetimais pinigais, nuosavybe.

ŽUVYS. Kai kurie reikalai, pasimatymai gali pasukti kiek netikėta linkme. Gali išryškėti anksčiau tik įtariamas priešiškumas. Blogiausia taktika būtų savo valios primetimas, spaudimas, prievarta.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis