Horoskopas: savaitės pradžioje sulauksite įvairių naujienų

Astrologinė prognozė savaitei, kovo 19-25 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje gali pasiteisinti jūsų pastangos užsidirbti, pagerinti verslo reikalus ar įsigyti norimą daiktą. Galbūt nustebinsite patinkantį žmogų, paskirdami jam pasimatymą, įteikdami dovanėlę ar kt. Nuo ketvirtadienio iki savaitės pabaigos galite kiek sugadinti savo įvaizdį ar išprovokuoti avarinę situaciją. Išlaidų gali pareikalauti pasiruošimas kelionei, draudimo, vizų reikalai ar kt. Savaitgalį gresia nenumatytos asmeninės bėdos. Saugokitės traumų, agresijos, konfliktų, pasirūpinkite namų saugumu.

JAUTIS

Savaitės pradžioje sulauksite įvairių naujienų - tiek gerų, tiek nelabai. Gali kilti minčių apie darbo keitimą, išsamų sveikatos pasitikrinimą ar kt. Regis, tvarkysite ir su verslu susijusius reikalus. Verslo partneriai gali siūlyti ypatingas naujoves arba daryti jums spaudimą dėl investavimo, skolų grąžinimo. Išties verta pamąstyti, kam esate skolingi ar neišpildę pažadų. Savaitgalį galite išgirsti nekokių gandų. Jeigu tikitės, kad pildysis meilės ar trokštamos kelionės viltys, galite likti nusivylę.

DVYNIAI

Šią savaitę rimtai dirbti, stengtis visiškai nesinorės. Nebent tai būtų meninė veikla ar kas nors susiję su vaizduote, mistika, labdara, socialine ar medicinos sritimi. Kūrybinio įkvėpimo išties nestokosite. Geras metas ir dvasinėms praktikoms. Nors bus puikus imlumas informacijai, tačiau gali pasitaikyti nesusipratimų. Savaitgalį materialinės naudos neturėsite, veikiau - atvirkščiai. Neskubėkite išlaidauti ir saugokite tai, ką galima pamesti, prarasti. Nusimato santykių staigūs užmezgimai ar nutrūkimai.

VĖŽYS

Šią savaitę iki ketvirtadienio būsite darbštūs ir dalykiški. Galite patekti į visuomeninių įvykių sūkurį, pasižymėti kolektyve ir tarp draugų. Viskas turėtų klostytis gana palankiai, ypač jei užimate solidžią padėtį. Kitu atveju turėsite susitaikyti su mintimi, kad ne jūs įtakojate situaciją ir dėl to privalote prisitaikyti. Artėjant savaitgaliui, norėsis atsipalaiduoti, nieko neveikti, tačiau to padaryti nepavyks. Atsiras rimtų reikalų, o gal ir aštrių problemų. Saugokite sveikatą, kontroliuokite savo elgesį, venkite konfliktų.

LIŪTAS

Šią savaitę būsite filosofiškai nusiteikę, kupini drąsių idėjų. Galima pradėti naujus darbus, demonstruoti žinias, išmintį ir profesionalumą. Tik būkite diplomatiški ir kantrūs su tais, kurie turi daugiau valdžios bei įtakos negu jūs. Aistra turtui, pinigams arba asmeniui gali ne juokais įsiliepsnoti. Saugokitės traumų, finansinių nuostolių. Savaitgalis gali prislopinti džiaugsmą dėl puoselėtų vilčių. Galbūt sužinosite kažkieno slaptą nuomonę ir tai jus įskaudins. Atsargiai kelyje bei su nepažįstamais žmonėmis.

MERGELĖ

Nuo pirmadienio gana gerai seksis intelektinis darbas bei susijęs su skaičiavimais, projektais ir pan. Galite gauti svarbių žinių iš užsienio. Regis, parūps renginiai, kursai, konferencijos arba kelionių maršrutai. Ieškosite informacijos ir daug jos rasite. Naujiems jūsų siekiams gali nepritarti šeimos nariai. Tikėtini technikos gedimai, traumos. Savaitgalį gerų vilčių teiks susitikimai su senais bičiuliais. Tačiau nepasitenkinimą kels įtampa meilės srityje, pavydo apraiškos arba mokesčiai, nekokybiški pirkiniai ir pan.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę iš aplinkinių sulauksite ir piktos kritikos, ir tikro draugiškumo. Gana palanku tvarkyti finansinius reikalus, aiškintis draudimo, investicijų klausimus. Galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis perspektyvomis, turto ar pelno dalybomis ir pan. Meilėje seksis prasčiau. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių, venkite ginčų su mylimu žmogumi, vaikais. Savaitgalį nuotaiką gadins nemalonios situacijos ir artimieji su savo problemomis ar netinkamu elgesiu.

SKORPIONAS

Šią savaitę nuoširdžiai stenkitės nenuvilti darbdavių, klientų. Dėl įtemptų pastangų vėliau nesigailėsite. Palankiai turėtų spręstis teisiniai klausimai. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti puikus variantas. Artėjant savaitgaliui, vis labiau domins erotika, seksas. Deja, jūsų reputacija gali susvyruoti, jeigu pasklis kalbos apie nepadorų elgesį, slaptą meilės nuotykį, blogai atliktą darbą ar nekokybišką paslaugą. Gresia avarinės situacijos, technikos gedimai.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jums gali pavykti gera linkme pakreipti santykius šeimoje ir darbe, išspręsti neaiškumus su mylimu žmogumi. Neblogas metas darbo pokalbiams, medicininėms apžiūroms. Pravartu pradėti aktyviau veikti profesijos srityje, versle bei daugiau sportuoti, keisti mitybą. Artėjant savaitgaliui, problemų gali kilti asmeniniuose santykiuose arba dėl finansų, mokesčių. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais, nuosavybe. Nepatartina niekuo rizikuoti, nes gana didelė nuostolių grėsmė.

OŽIARAGIS

Šią savaitę sėkmė gali nusišypsoti jums arba jūsų vaikams, mylimam žmogui, jeigu dabar siekiate kūrybinių, profesinių ar kitokių pasiekimų, publikos aplodismentų ir pan. Darbe galimos reformos, naujovės. Galite sudaryti komercinę ar tiekimo sutartį. Išleiskite vieną kitą eurą savo įvaizdžio patobulinimui. Tačiau meilės pagundos, kurioms norėsis pasiduoti, gali per daug kainuoti. Bandymas kitus kontroliuoti, agresyviai spausti baigsis nekaip. Verčiau bandykite sumanumu įveikti kitų žmonių priešiškumą.

VANDENIS

Šią savaitę pravartu atsargiai užsiminti apie atlygį už darbą, paslaugą ar viršvalandžius. Gali pavykti gauti tai, kas jums pelnytai priklauso arba sukonkretinti būsimą jūsų darbų įvertinimą. Regis, pajusite, kiek daug jums reiškia artimi žmonės, namai, komfortas bei praeities patyrimai. Jaudinamų įspūdžių suteiks aistros objektas, sceninis pasirodymas ar pan. Viskas bus gerai, jei nepritrūks supratingumo bendraujant ir budrumo kelyje. Savaitgalį padaugės nerimo dėl savos ar kito žmogaus sveikatos.

ŽUVYS

Ši savaitė gana palanki veiklai, susijusiai su mokslu, reklama, žiniasklaida, raštinės darbais, prekyba, gyventojų aptarnavimu ir pan. Regis, papilnės piniginė ar bus sudarytas naudingas sandoris, įsigyta kokybiška prekė. Savaitgalį rūpesčių, nuostolių gali sukelti vaikai arba tie, kuriems esate neabejingi. Dėl nenumatytų trikdžių turbūt neįgyvendinsite numatyto plano. Tai, ko tikėjotės jūs, gali atitekti kažkam kitam. Vis dėlto galėsite save pagirti, jei skirsite pakankamai dėmesio artimiesiems bei turiningai leisite laisvalaikį.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis