Horoskopas kovo 27-ajai

Savo vardadienius šiandien švenčia Aleksandras, Alkmenas, Lidija, Rupertas, Rūta, Sanrimas, Santara.

Kovo 27-oji - Tarptautinė teatro diena.

Teatro diena paskelbta švente XI Tarptautinio teatro instituto kongrese, vykusiame Vienoje, patvirtinus UNESCO. Šventė minima nuo 1962 metų.

Kovo dvidešimt septintoji, antradienis - 86-oji metų diena (antroji 13-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 279 dienos.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.07, leidžiasi 19.43. Dienos ilgumas - 12.36.

Šiandien - ketvirtoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Avino ženkle.

**************

Astrologinė prognozė kovo 27-ajai, antradieniui

AVINAS. Užplūs romantiškos nuotaikos, trokšite nuotykių, pavasarinio atsinaujinimo. Ne visi šalia esantieji tuo džiaugsis. Galite išgirsti nuobodžių „pamokslų“. Vis dėlto vakaras išties gali būti romantiškas.

JAUTIS. Daugiausiai rūpesčių kels turtiniai ir buitiniai reikalai. Pagalbos, dėmesio gali prireikti šeimos nariams, arba būtent jums reikės jų paramos, tvirto peties. Bus malonu jausti, kad esate reikalingi.

DVYNIAI. Informatyvi diena. Išgirsite aktualių jums dalykų. Gerai pagalvokite prieš išsakydami savo nuomonę, nes jūsų žodžiai gali nuskambėti kaip viešas svetimų reikalų komentavimas.

VĖŽYS. Šiandien jums gali itin parūpti verslo, turto, tiekimo, pinigų klausimai. Galbūt pažado nenorės tesėti žmogus, į kurį dėjote daug vilčių. Tačiau jums turėtų pavykti daug ką išsiaiškinti bei išaiškinti ir pakeisti savo naudai.

LIŪTAS. Pasistenkite, kad aprimtų emocijos ir kuo racionaliau tvarkykite reikalus, neskubėdami ir pasitikėdami savimi. Jei taip padarysite, galite pagerinti savo įvaizdį, pakeisti aplinkinių nuomonę į palankesnę pusę.

MERGELĖ. Šiandien geriau jausitės, jei vengsite kompanijų, įtemptų darbų, skubos arba jei gerai išsimiegosite ir turėsite galimybių patinginiauti. Puikiai veiks intuicija. Seksis gvildenti paslaptis.

SVARSTYKLĖS. Iš pažįstamos moters galite gauti protingą patarimą ar neblogą pasiūlymą. Be to, išsiaiškinsite kai kuriuos gandus, kitų žmonių vertinimus apie tai, kas esate, ką darote. Pradės labiau aiškėti, kuo galite pasikliauti.

SKORPIONAS. Regis, jums labai rūpės darbai, karjeros perspektyvos. Apie tai kalbėsitės su kolegomis, bendraminčiais. Tarsi atsitiktinai galite išsiaiškinti kažką svarbaus. Galbūt tai pageidaujamą permainą.

ŠAULYS. Tikėtini pokalbiai su įtakingomis ar išsilavinusiomis moterimis. Neblogai seksis intelektinė veikla, moksliniai tyrinėjimai. Pravartu ieškoti naujų kelių savo tikslams įgyvendinti.

OŽIARAGIS. Šiandien svarbesni taps skolų, mokesčių, finansinių įsipareigojimų klausimai. Tiktų planuoti pajamas ir išlaidas, apskaičiuoti savo finansines galimybes, peržiūrėti dokumentus, sutartis. Galbūt ką nors reikia pratęsti ar pataisyti.

VANDENIS. Ši diena gali paskatinti daugiau bendrauti su tais žmonėmis, kurių pažiūros, nuomonės skiriasi nuo jūsų. Bus nelengva suderinti interesus, tačiau pagilės jūsų supratimas, daug ką išsiaiškinsite ir labiau suartėsite.

ŽUVYS. Gera diena spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Be pastangų judės įprastiniai darbai ir kontaktai. Jeigu jūsų veikla reikalauja įžvalgos, intuicijos, tai jums seksis geriau nei paprastai.

Geros dienos!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis