Savaitės horoskopas: galima pradėti startuoti nauja kryptimi

Astrologinė prognozė savaitei, balandžio 16-22 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje prasideda jaunatis, o tai reiškia, kad galima pradėti startuoti nauja kryptimi. Svarbiausia yra pozityviai nusiteikti ir pasitikėti savimi. Saugokitės elektros iškrovos. Turbūt nusipirksite reikalingą baldą, įrankį, detalę ar pan. Nuo savaitės vidurio būsite nusiteikę manipuliuoti informacija bei žmonių nuomonėmis. O jeigu patys atsidursite dėmesio centre, tai jūsų anaiptol nenudžiugins. Savaitgalį mėgaukitės šeimos židinio ramybe, jaukiu poilsiu ir venkite persitempimo, rizikos.

JAUTIS

Šią savaitę jums seksis bendrauti, jeigu būsite pakankamai atviri kitų jausmams, mokėsite klausytis ir norėsite suprasti. Jūsų širdyje gali šėlti saldus sūkuriukas. Galbūt to pagrindas - kūrybinis įkvėpimas arba meilė. Galbūt sieksite lengvo pasipelnymo ir neatsisakysite progos papildyti piniginę ar pigiau apsirūpinti tuo, ko jums reikia ar norisi. Būkite apdairesni, venkite pernelyg rizikuoti. Jeigu esate kelionėje, susidursite su sunkumais. Savaitgalį vilios gamta, maloni draugija. Atsakykite į gautus laiškus.

DVYNIAI

Šią savaitę ims mažėti energijos, tačiau nestigs kūrybinio originalumo, gebėjimo pasitelkti į pagalbą kitus. Gerai seksis tiems, kurie užsiima labdara, socialine rūpyba. Visgi jūs save ne itin aukštai vertinsite, tirštinsite trūkumus. Atsargiai vertinkite gautus pasiūlymus, neskubėkite jų priimti, nes galite apsigauti. Savaitgalį būsite linkę tvarkyti piniginius, turto reikalus, derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų ir pan. Be to, mielai triūsite sodyboje arba virtuvėje, buityje. Nevengsite pasilepinti žemiškais malonumais.

VĖŽYS

Šią savaitę nestigs romantiško polėkio, dėmesio. Galimas kolektyvinis renginys, bendraminčių susitikimas, pasimatymas ar pan. Lengvas flirtas gali virsti tvirtu meilės ryšiu. Tačiau dėl nenuoširdumo arba kaip tik per didelio atvirumo galite pakliūti į keblią situaciją. Venkite bendrauti su neprognozuojamais, ūmiais žmonėmis. Savaitgalį būsite nusiteikę kūrybai, meilei, mąstysite apie savo veiklos perspektyvas. Kažkoks žmogus ar įvykis suaudrins jausmus. Pernelyg neišlaidaukite ir labiau saugokite piniginę.

LIŪTAS

Šią savaitę jūsų galvoje gali gimti originalių minčių, planų. Dėl mokslo arba kelionės galite padaryti netikėtą sprendimą. Galbūt teks bendrauti su įtakingais asmenimis, specialistais arba kažkuo nustebins užsienietis. Dėl to gali prasiplėsti jūsų profesinės perspektyvos. Vis dėlto turite įvertinti, ar įmanoma praktiškai realizuoti norimą planą. Savaitgalį daugiausiai laimės jums teiks svajonės ir menas. Venkite triukšmingų susibūrimų, sunkių ūkinių darbų, kelionių, nepažįstamųjų draugijos. Patausokite save.

MERGELĖ

Šiuo metu pajusite augantį norą imtis naujų darbų, sumanymų, vykti į kelionę. Galite sudalyvauti įdomiame renginyje arba kitus nustebinti savo plačiu akiračiu. Gali užsimegzti aistringas meilės ryšys. Regis, painiosite savo ir kitų pareigas, atsakomybę bei jausmus su darbu. Per neatsargumą galite ką nors sugadinti, susižeisti, įsivelti į aferas. Itin saugokite vaikus. Savaitgalį nevenkite dalyvauti talkose, renginiuose. Tačiau būtina išlaikyti blaivią galvą, jei nenorite tapti priklausomais nuo pavojingų pagundų.

SVARSTYKLĖS

Šią savaitę jums rūpės sutvarkyti su investicijomis, draudimu, indėliais, testamentais susijusius reikalus. Kai kurie pasiūlymai bus panašūs į rizikingas viliones. Neskubėkite patikėti abejotina informacija ir pasistenkite nesusipykti su asmeniu, nuo kurio priklauso finansinis stabilumas. Partneriai lengvai gali atsidurti priešingoje barikadų pusėje. Savaitgalį jus vilios masiniai renginiai, iškylos, todėl galite sugriauti artimųjų planus ir sulaukti priekaištų ar net labai aštrių reakcijų. Nepamirškite rūpintis sveikata.

SKORPIONAS

Ši savaitė gali lemti lūžį asmeniniuose santykiuose, naują dalykinį ar meilės, draugystės ryšį. Kai ko verta pasimokyti iš konkurentų. Visgi bus lengva nudegti ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Atsargiai elkitės su elektra, technika. Galima kažkokia provokacija arba būtinybė atlikti veiksmus, kurie nepatiks aplinkiniams. Savaitgalį turbūt veršitės į svarbius renginius, pasimatymus, domėsitės tuo, kas vyksta pasaulyje ar šiaip toliau nuo jūsų kasdienybės. Galite pabendrauti su įžymybėmis, užsieniečiais.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje jus gali įtraukti įvykių sūkurys. Galbūt domėsitės grožio bei komforto prekėmis, ką nors modernaus įsigysite. Galimas perspektyvus dalykinis ar kūrybinis pasiūlymas. Vis dėlto pavojinga pervertinti savo jėgas, finansus. Akla rizika gali sukelti rūpesčių. Netikėtų eibių gali prikrėsti ir vaikai. Savaitgalį megzkite naujas pažintis, kreipkitės į draugus, giminaičius, jeigu jie gali būtų kuo nors naudingi. Neįžeiskite artimo žmogaus jausmų. Ypač svarbi bus kantrybė bendraujant su vaikais.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia palanki užsiėmimams su vaikais, romantiškiems pasimatymams, pobūviams. Jei ne meilė, tai pasiekimai kitoje srityje suteiks ypatingą postūmį. Visgi netrukus gali paaiškėti aplinkybės, trukdančios jūsų planams. Padidės jūsų ambicijos, agresyvumas. Nepervertinkite jėgų, saugokitės traumų, konfliktinių situacijų, tinkamai elkitės su elektros įranga. Prisilaikykite tikrųjų vertybių. Savaitgalį būsite linkę bendrauti. Išsakius abejones, norus, jums turėtų palengvėti net tuomet, jei kiti turi priešingą nuomonę bei planus.

VANDENIS

Ši savaitė bus nelengva, nes jūsų energija priklausys nuo nuotaikos svyravimų. Nereikėtų sureikšminti menkų nesėkmių. Stenkitės įkūnyti kūrybinius sumanymus ar realizuoti planus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Venkite svaigalų ir apsvaigusiųjų draugijos. Polinkis rizikuoti ar stebinti ekscentrišku elgesiu, požiūriu, nebūtinai išeis į gera. Verčiau nebūkite patiklūs bendraudami su nepažįstamais veikėjais. Savaitgalį atlikti darbai turėtų duoti gerų rezultatų. Pravartu pasirūpinti įvaizdžiu, sveikata, grožiu.

ŽUVYS

Šią savaitę bus sunku atsispirti reklamos vilionėms, originaliems pirkiniams, meilės pagundoms. Visgi gana palanku sudaryti komercines, tiekimo, reklamos sutartis. Galbūt atnaujinsite ar užmegsite romaną. Jūsų jausmai taps gilesni ir švelnesni, o sugebėjimai, talentai pasidarys labiau pastebimi. Nuo savaitės vidurio prioritetą teikite šeimai. Savaitgalis tinkamas meilei, pramogoms, sportui bei užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti ateities planus, būsimų atostogų variantus.

Horoskopą sudarė Sidonija Kulikauskienė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis