Kaip Zodiako ženklas lemia jūsų išorę

Liūto ženklo atstovėms būdingi platūs skruostikauliai, o štai Ožiaragius iš minios išskiria lūpos. Taigi laikas sužinoti, kokie bruožai parodo astrologinę žmogaus prigimtį.

Sudarome kiekvieno Zodiako ženklo atstovo fotorobotą, ieškome panašumų nepamiršdami, kad beveik kiekviena taisyklė turi išimčių.

Avinas

Šio ženklo atstovus dažniausiai galima pažinti pagal ryškius veido bruožus. Tai gali būti tankūs antakiai, stambi nosis, masyvus smakras ar jausmingos lūpos. Avino ženklo atstovai būna vidutinio ūgio, jų kaulų struktūra tvirta, kūno sudėjimas sportiškas. Bendras įspūdis įvertinus šio Zodiako ženklo atstovų figūrą gali būti apibūdintas žodžiu „tvirtumas“. Avinai dažniausiai būna šviesiaplaukiai arba raudonplaukiai. Simboline prasme svarbiausia Avino kūno dalis yra galva, ant veido dažnai būna apgamų, įgimtų dėmių ar randų. Dar vienas skiriamasis šio Zodiako ženklo atstovų bruožas – sparti ir užtikrinta eisena.

Jautis

Šio ženklo atstovai gali džiaugtis harmoningiausiais bruožais, kurie neretai įverdijami kaip taisyklingi. Jų lūpos paprastai būna putlios, veido forma kvadratinė arba ovali, nosis kiek riesta. Jaučio ženklo atstovų pasididžiavimas – jų plaukai, kurie dažniausiai būna tankūs ir žvilgantys. Paprastai dėmesį traukia ir kaklas, kuris gali būti ganėtinai storas arba kaip tik ilgas ir laibas lyg gulbės. Turbūt nėra sudėtinga nuspėti, kad šio Zodiako ženklo atstovų pečiai dažniausiai būna iš tiesų masyvūs, o kūnas pasižymi proporcingumu.

Dvyniai

Tai aukšti ir tvirti asmenys, kuriems būdingas išskirtinis akių spindesys ir tolygus odos atspalvis. Dvynių ženklo atstovų veidas labai išraiškingas, kakta plati, nosis tiesi, lūpos plonos, o veido bruožai atmintyje išlieka ilgam. Savo eisena, laikysena ir gestais šio Zodiako ženklo atstovai kuria greitų ir energijos kupinų asmenybių įspūdį, net jei tuo metu jie būna visiškai atsipalaidavę. Vertėtų akcentuoti gamtos jiems padovanotą lankstumą.

Vėžys

Šio ženklo atstovams būdingas šios toks formų apvalumas. Tai gali būti mėnulio formos veidas, įraugę skruostai, nedidelė suapvalinta nosis – jokių aukštų skruostikaulių ar erelio profilio. Plaukai tamsūs ir / arba ploni. Vienas iš simboliškų Vėžio ženklo atstovų ypatumų – tvarkingos ir muzikalios rankos, nedidelės pėdos. Svarbiausia kūno dalis – krūtinės ir skrandžio plotas, o štai tvirtas pilvo presas neturi su šio Zodiako ženklo atstovais nieko bendro.

Liūtas

Šio ženklo atstovų bruožai tvirti ir valingi, kakta paprastai plati, nosis stambi, plaukai tankūs. Liūtai būna aukšti, ilgomis kojomis. Šioms „katytėms“ raumenų masę pavyksta auginti be didesnių sunkumų, Liūtai atrodo stiprūs ir pasitempę: puiki laikysena, gracija ir plastiški judesiai. Šio Zodiako ženklo atstovų akys paprastai būna migdolo formos ir tamsios. Tiesa, akys ne būtinai būna rudos, gali būti tamsiai pilkos ar tamsiai žalios.

Mergelė

Šio ženklo atstovai atrodo rimti, santūrūs ir susitelkę. Jie būna vidutinio ūgio arba aukšti, nelinkę tukti. Mergelės negali pasigirti ryškiomis išskirtinėmis savybėmis, o tai savo ruožtu dera su šio Zodiako ženklo atstovų dedamomis pastangomis traukti kuo mačiau dėmesio. Vis tik jų išvaizda maloni ir harmoninga. Mergelių judesiai plastiški, šio ženklo atstovai neretai atrodo jaunesni, nei yra iš tikrųjų. Dar vienas įdomus pastebėjimas: Mergelės linkusios nurausti.

Svarstyklės

Jei astrologams tektų užduotis nupiešti Svarstyklių portretą, jie pavaizduotų ovalios ar širdies formos veidą, akimirksniu suteikiantį pasitikėjimo. Dar šio ženklo atstovai pasižymi dailiomis lūpomis ir nosimi, dažnai jų smakras padalintas į dvi dalis, o ant skruostų yra po duobutę. Svarstyklių ženklo atstovai būna nedidelio arba vidutinio ūgio. Deja, šio ženklo atstovai pasižymi nemaloniu ypatumu – bėgant metams jie linkę priaugti svorio. Svarbus akcentas – malonus ir užburiantis Svarstyklių balso tembras.

Skorpionas

Veidas – aiškus kvadratas su charizmatiškais bruožais ir išskirtinumais. Šio ženklo atstovus retai kada galima pavadinti neišsiskiriančiais iš minios ar blankios išvaizdos žmonėmis. Pagrindinė priežastis – aukšti skruostikauliai ir skvarbus žvilgsnis. Plaukai tankūs, kaštoniniai. Viskas, pradedant gestais ir baigiant eisena, transliuoja aplinkiniams valdžios, rimtumo ir slaptumo aurą. Skorpionai greitai nustato tiesioginį kontaktą žvilgsniu su pašnekovu.

Šaulys

Šauliai ganėtinai stiprūs ir būna aukšti, o kartais net ir labai aukšti. Veidas pasižymi atvirumu ir geraširdiškumu, šypsena plati, plaukai ilgi ir tankūs. Deja, kaip ir Svarstyklės Šauliai metams bėgant linkę tukti, todėl jiems tenka akylai kontroliuoti svorį. Kalbėdami šio Zodiako ženklo atstovai šiek tiek palinksta į priekį. Dar jie neretai vadinami gracingai nerangiais, nes dažnai kliūna už daiktų ar patenka į smulkius kelių eismo įvykius, tačiau visa tai jie daro labai gracingai.

Ožiaragis

Beveik visi Ožiaragiai neįtikėtinai griežti ir pasižymi taip vadinamuoju komfortišku ūgiu. Šie žiemos ožiukai pasižymi labai įdomiais bruožais: jų nosis ilga, akys rimtos ir gilios. Skiriamasis Ožiaragių bruožas – dantys: gali būti akinamo baltumo ar pasižymėti kokiu kitokiu ypatumu. Plaukai tiesūs, balso tembras žemas. Ožiaragiai sąmoningai juda lėtai, įsisąmonindami kiekvieną savo žingsnį. Šio Zodiako ženklo atstovai tvirtai stovi ant žemės.

Vandenis

Tiek vyrai, tiek ir moterys pasižymi tvirtu kūno sudėjimu: didelėmis pėdomis, plačiais pečiais ir stambiais klubais. Vandenių kakta aukšta, o plaukai dažniausiai tamsūs ir tankūs. Akys gražios, ryškios ir spindinčios – į jas žvelgti galima visą amžinybę.

Žuvys

Žvaigdžių dvyliktuke šio ženklo atstovai pasižymi mažiausiu ūgiu ir minimaliu apkūnumu. Tiesa, dvi šios jų savybės atrodo ganėtinai harmoningai ir gundančiai. Šio Zodiako ženklo atstovų akys tradiciškai būna didelės ir hipnotizuojančios. Nepamirškite prie viso to pridėti žavingą šypseną ir žvilgančius plaukus. Šis Zodiako dvyliktuką užbaigiantis ženklas itin sudėtingas atvejis, kai tenka nustatyti būdingus išvaizdos bruožus. Atrodo, kad Žuvys surinkusios po dalelę iš visų kitų ženklų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis